198 Los(e)/Seite
Stein, Von, met sign. l.o. portret van jongen "Ahmed", board 39 x 29 cm.
Renard, P. signed, Scheveningen beach, board 30 x 39 cm.RENARD, P., ges. r.o., strandgezicht te
Renard, P. signed, Scheveningen beach, board 30 x 39 cm.RENARD, P., ges. r.o., strandgezicht te Scheveningen, board 30 x 39 cm. ...[more]
DOES, ELS DE, ges. r.o., landschap, marouflé 15 x 18 cm.
OTHON, FRIESZ (1879-1949), ges. r.o., naakt gezien op rug, studietekening 50 x 35 cm.
SUMI W., ges. r.o. rokende man, doek 58 x 49 cm.
Grootens, Adriaan, signed, view of Rome, canvas 50 x 75 cm.GROOTENS, ADRIAAN (1864-1957), ges. met
KLEMENT FON, sign l.r., "Zweeds Landschap", masomite cut 21/24, 46 x 41 cm. Provance: KLM Art
SCHAFER JACQUELINE, sign. l.l., "Vreemde Vogels nr. 8", silk screen 61/120 33 x 26 cm.SCHAFER
SCHAFER JACQUELINE, sign. l.l., "Vreemde Vogels nr. 1", silk screen 25/120 33 x 26 cm.SCHAFER
DEKKER JAN, ges. en gedat. 2005 Venus in berkenbos, paneel 122 x 84 cm.
CROSSINGS OF HARRY (1906-1996), sig. l.o.' "De Banvloek", etching 40 x 33 cm.KRUININGEN VAN HARRY (
KRUININGEN, HARRY VAN (1906-1996), ges. l.o., 'Gilgamesj en Endikoe op reis', ets 34 x 44 cm.
CARVAJAL, NICOLE (GEB. 1952), signed l.r., 'Armchair 1994', oil on canvas 60 x 50 cm.CARVAJAL,
Onbekend, allen onduid. ges. en gedat. 1982 r.o., gezicht op Mediterraanse huizen, serie van 3
Onbekend, allen onduid. ges. en gedat. 1982 r.o., gezicht op Mediterraanse huizen, serie van 3 aquarellen 45 x 60 cm.
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed L.l., view of village with church, maroufle on board 50 x 60 cm.
PEIZEL, BART (1887-1974), signed and dated. h.r. 1954, portrait of miss Hasse and her Boxer, oil
ONNES, THEO, sign. l.l., Cow, silkscreen 56/75 88 X 63 cm.ONNES THEO, ges. l.o., Koe, zeefdruk 56/75
ONNES, THEO, sign. l.l., Cow, silkscreen 56/75 88 X 63 cm.ONNES THEO, ges. l.o., Koe, zeefdruk 56/75 88 x 63 cm. ...[more]
Unknown, portrait of Queen Beatrix, goauche 84 x 61 cm.Onbekend, onges, portret van Koningin
HEMERET CLAUDE (1929-XXXX), ges. r.o. "composition aux iris", doek 99 x 99 cm.
Onbekend, onduid. ges. r.o. bloemstilleven, doek 178 x 88 cm. (doek met beschadiging)
MEURS, A. TH., gemono. 1988, r.o. antieke Ford auto, doek 120 x 200 cm.
Unknown, unsigned, still life, gouache 70 x 100 cm.Onbekend, onges., stilleven, gouache 70 x 100
Unknown, unsigned, still life, gouache 70 x 100 cm.Onbekend, onges., stilleven, gouache 70 x 100 cm. ...[more]
KAUDERER, GEO (1902-1996), signed l.r., Still life of apples with wine bottle, oil on canvas 51 x 61
STEENWEGEN, GUSTAVE VAN, signed and dated '59 l.l., still life with flowers in a pitcher, oil on
Laan, M. stilleven met bloemen, doek 60 x 50 cm.
HULST, signed and dated '84 l.r., figures on the beach, oil on canvas 50 x 60 cm.HULST, ges. en
Vugt, Huib van, signed, Marine ship, board 50 x 60 cm. Provenance KLM art collectionVUGT, HUIB
DOORNIK, HEERTJE VAN (1880-1936), ges. l.o., gezicht op boerderijen, doek 62 x 81 cm.
KORTHALS JAN (1916-1972), ges. en gedat. 1966 straatgezicht, aquarel 42 x 34 cm.
DOES, ELS DE, ges. verso, landschap met brug over rivier, doek 35 x 40 cm.
Idsert, Henk van den, signed, view at Mirmande, France, watercolor 24 x 34 cm.IDSERT, HENK VAN
KLEIN VON DIEPOLD, LEO (1865-1944), signed ll, view of fishing village in winter, oil on panel 40
Schelfhout, Lodewijk, signed, Chained nude, black chalk 55 x 40 cm.SCHELFHOUT,LODEWIJK (1881-
OUDEN DEN WILLEM, sing and dated. '58, Brigde, etching 'eigen druk', 26 x 38 cm. Provenance: KLM Art
MACLEAN, HEINRICH CARL, signed L.l., flowers by moonlight, oil on canvas 57 x 61 cm.MACLEAN,
Wiesman, Hans, signed verso, stillife with doll, board 45 x 35 cm.WIESMAN, HANS (1918-1988), ges. en
Kat, Otto B. de, signed, peonies in a jar, watercolor 28 x 37 cm.KAT, OTTO BOUDEWIJN DE (1907-1995),
VOERMAN JAN (1857-1941), unsign. with studio stamp verso, water and clouds, oil on canvasVOERMAN JAN
BOER, JAN DE (1902-1989), ges. r.o., stilleven met bloemen in vaas, doek 40 x 30 cm.
KEITH, CASTLE (1863-1927), ges. r.o., boerin met koe op zandweg, doek 76 x 91 cm.
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed and dated '77 l.r., still life with wine bottles, coffee pot
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed and dated '78 u.r., still life with dried flowers, teapot, cup
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed L.l., still life with flowers in vase, cup and jar, oil on canvas
POT BASJE (1922-2003), ges. r.o., 'Kattenpraat op de drempel', doek 90 x 75 cm. (kras op doek)
OUBORG PIET (1893-1956), unsigned attributed to, street view, pencil drawing 21 x 31 cm.OUBORG
OUBORG PIET (1893-1956), unsigned. attributed to, landscape, possibly Sumatra, watercolor 12 x 19
POT, BASJE (1922-2003), signed L.l., 'Het Poldertje Oostveen', oil on canvas 75 x 90 cm.POT,
MEYER, SICCO, ges. l.o., koetsiers met paard en koets in straat bij avondlicht, paneel 61 x 80 cm.
DERKINDEREN, ANTOON, sign. l.r., Beethoven, litho 67 x 46 cm.DERKINDEREN ANTOON, ges. r.o.,
DERKINDEREN, ANTOON, sign. l.r., Beethoven, litho 67 x 46 cm.DERKINDEREN ANTOON, ges. r.o., Beethoven, litho 67 x 46 cm. ...[more]
Groot, Willie de ges. l.o. Voorstraat 109 en Noordwijksestraat, aquarel 30 x 40 cm. (2x)
KEULEN VAN JAN (1913-1994), sign l.r., Flowers in vase, lithograph 50 x 39 cm.KEULEN VAN JAN (1913-
ROSSUM VAN JACOBUS (1881-1963), sign. l.r., Farm, oil on canvas 29 x 39 cm.ROSSUM VAN JACOBUS WILLEM
BRANDENBURG CORNELIS (1884-1954), ges. r.o., winter in Amsterdam, ets 32 x 21 cm.
Onbekend, onduid. ges. r.o., bloemstilleven, doek 45 x 35 cm.
Onbekend, met sign. l.o., kinderen op het strand, paneel 26 x 34 cm.
TERWINDT, ROBERT (1940-2019), signed and dated 1963 l.r., view of the farm, gouache 21 x 29 cm.
Unknown, unsign. Stillife, oil on canvas 23 x 29 cm.Onbekend, onges., Stilleven, doek 23 x 29 cm.
Unknown, unsign. Stillife, oil on canvas 23 x 29 cm.Onbekend, onges., Stilleven, doek 23 x 29 cm. ...[more]
198 Los(e)/Seite