198 Los(e)/Seite
BENEDICTUS, ges. en gedat. '57 r.b., portret van dame, doek 36 x 30 cm.
Danne, signed and dated. '89 h.r., dormer, oil on canvas 40 x 30 cm.Danne, ges. en gedat. '89 r.
WESSELING, RIEK (1914-1995), ges. l.o., 'oude bomen', ets EA oplage 15 23 x 19 cm.
Onbekend, met sign. r.o., twee sint bernard pups, board 23 x 30 cm.
NINON MAX (1896-1982), ges. en gedat. 1925 "La promenade, la rencontre, le dejeuner, kleurenlitho 19
GRAADT VAN ROGGEN, JOHANNES (1867-1959), allen ges., 2 molens en 2 straatjes, lot van 4 etsen div.
GRAADT VAN ROGGEN, JOHANNES (1867-1959), allen ges., 2 molens en 2 straatjes, lot van 4 etsen div. maten
VERSTEEGH, E., ges. l.o. figuren bij huis in winterlandschap, paneel 17 x 23 cm.
CROSS, HENRI EDMOND (1856-1910), signed l.r., is possible, landscape, watercolor 13 x 21 cm.CROSS,
Assen, Rob van, signed, village street, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat.
Assen, Rob van, signed, village street, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2008 r.o., dorpsstraat, board 30 x 40 cm. ...[more]
Assen, Rob van, signed, Manor in the snow, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat.
Assen, Rob van, signed, street view, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2009 r.
Assen, Rob van, signed, street view, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2009 r.o., straatgezicht, board 30 x 40 cm. ...[more]
Assen, Rob van, signed, farmers courtyard, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat.
KOOL, S, ges. l.o., gezicht op boerderij, doek 30 x 40 cm.
Assen, Rob van, signed, shoe smith, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2008 r.
Assen, Rob van, signed, shoe smith, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat. 2008 r.o., hoefsmid, board 30 x 40 cm. ...[more]
OOSTERHUIS, MARIE, ges. r.o., figuren aan gracht te Rotterdam, gouache 56 x 44 cm.
LEEUWEN, HENK VAN, ges. r.o., boerin bij boerderij, doek 35 x 45 cm.
KRAMER, S., ges. r.o., sinaasappel verkopers, doek 59 x 79 cm.
WESSELING HENDRIK JAN (1881-1950), ges. r.o., schip op vaart, doek 50 x 60 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. m.o. "badende bruid", paneel 54 x 39 cm.
MARKUS ANS (1947) Sterrenbeeld Kreeft, print in oplage 49 x 49 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. r.o. "Gastropoda", board 59 x 40 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. m.o. "vader van kunstenaar", board 40 x 27 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. l.o. "aanschouw het verleden", board 80 x 60 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 12 x 10 cm
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 11,5 x 10 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm.
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm.
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm.
198 Los(e)/Seite