370 Los(e)/Seite
Gold laquer child bed, 19th centuryIJzeren inklapbaar kinderledikant rustend op zwenkwieltjes,
Gold laquer child bed, 19th centuryIJzeren inklapbaar kinderledikant rustend op zwenkwieltjes, Frankrijk 19e eeuw. ...[more]
Stel rotan stoelen en salontafel, in de stijl van Franco Albini Italie.
Anatomisch model torso in kist in gebruikte, maar complete staat. AFmetingen kist: 101 x 50 x 30
Trapauto **Materiaal** afkomstig uit de verkeerstuin Utrecht uit de jaren 1980. Deze trapkar is
Verzilverde 5-lichts hanglamp met glasaccenten en deels gesatineerde schaalkappen.
Patchwork carpet 300 x 248 cm.Tapijt, Patchwork 300 x 248 cm. ...[more]
Series of 4 oak Amsterdam school chairs with green velor.Serie van 4 eiken Amsterdamse school
Series of 4 oak Amsterdam school chairs with green velor.Serie van 4 eiken Amsterdamse school stoelen met groen velour. ...[more]
Eiken Art Deco speeltafel met opklapbaar blad waaronder vilt en een lade met coromandel greep, ca.
Eiken hoefvormige Louis XVI-stijl bureaustoel met velourse zitting.
Eiken Art Deco bank met groenskai bekleed, h. 87, br. 138, d. 60 cm.
Stel mahonie Art Deco armstoelen met gestreepte bekleding.
Lot van 3 bruinlederen reiskoffer.
Smeedijzeren Art Nouveau tafellamp met pate de verre kapje, h. 33 cm.
Art Deco tafelstuk van zamak vos op marmeren basement, ca. 1925, h. 26, br. 60, d. 17 cm.
Art Deco tafellamp met satine glasbolletje, gedragen door dame op groen marmeren voet, ges. Balleste, h. 56 cm.
Deels messing hanglamp met 3 gemarmerde glaskapjes.
Noten theekastje met ingelegde bies glazen dienblad, 4 glazen klapdeurtjes op taps toelopende
Verzilverde Art Deco tafellamp met gesatineerde glaskapje, h. 30 cm.
Iron Jugendstil Godin kitchen stove with enamelled doors, France ca 1920, h. 73, w. 88, d. 60 cm.
Eiken Victoriaanse armstoel met rietenzitting, 19e eeuw
Dennenhouten design armstoel met opgewerkt rugleuning met hart, t.a. design by Bo Fjaestad Zweden.
Deels metalen dekenkist met bolle deksel en met jutt omtrokken, h. 63, br. 80, d. 52 cm.
Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gesatineerde glaskap, h. 46 cm.
Verchroomde tafellamp op 4 pilaren met melkglazen bolkap, h. 50 cm.
Eiken Jugendstil kastje met 2 paneeldeurtjes met gestoken bloemdecor, ca. 1900, h. 108, br. 54, d.
Eiken Jugendstil kastje met 2 paneeldeurtjes met gestoken bloemdecor, ca. 1900, h. 108, br. 54, d. 31 cm.
Mahogany Jugendstil buffet, about 1900, h. 184, w. 117, d. 45 cm.Mahonie Jugendstil buffet met
Smeedijzeren Art Deco tafellamp met pate de verre kapje, ges. in glaskap Art de France, h. 30 cm.
Verrijdbare hocker met geruite bekleding op houten gedraaide pootjes, h. 45, br. 150, d. 100 cm.
Spiegel in gehamerde koperen Jugendstil lijst met vlinder en bloemdecor, ca. 1910, 50 x 76 cm.
Oak wardrobe with two doors, about 1920, h. 181, w. 121, d. 41 cm.Eiken linnnenkast met 2 deuren
Art Deco geslepen spiegel met inlegwerk van 2 Mandarijn eenden in kap kijkend naar mot, Nederlands-
Art Deco geslepen spiegel met inlegwerk van 2 Mandarijn eenden in kap kijkend naar mot, Nederlands-Indie ca. 1925, 85 x 64 cm.
Mahonie Art Nouveau haardscherm met bespannen stof en 2 kaarsenhouders, ca. 1900, h. 85 cm.
Lot van een ronde gietijzeren kachelombouw met leeuwenmaskers, ca. 1900, h. 90 cm. en een gietijzeren houtkachel, h. 75, br. 55 cm.
Eiken open boekenkast met 4 open schappen geflankeerd door 3 open schappen, 19e eeuw, h. 140, br.
Stel tafellampen als Korintische zuilen met rode kappen, h. 72 cm.
Teakhouten dressoir met 4 laden en 4 paneeldeuren, h. 90, br. 200, d. 54 cm.
Mahonie schrijftafel met 2 zijbladen en 2 laden op gebogen poten verbonden door regels, Engeland 19e
Mahonie schrijftafel met 2 zijbladen en 2 laden op gebogen poten verbonden door regels, Engeland 19e eeuw, h. 70, br. 165, d. 73 cm.
Moderne design 2-zits bank met cognac lederen bekleding.
Blond mahonie ronde salontafel, h. 64, diam. 75 cm.
Set design chairs with ocher yellow leather upholstery and wooden armrests, Calia Italy label.Stel
Plafonniere lamp met geel glazen kap met relief van guirlandes, h. 40 cm.
Walnut floor lamp, h. 165 cm.Noten staande schemerlamp met metalen en stoffen kap, h. 165 cm.
Walnut floor lamp, h. 165 cm.Noten staande schemerlamp met metalen en stoffen kap, h. 165 cm. ...[more]
Serie van 8 noten Art Deco stoelen met blauw velours, ca. 1930
Noten Art Deco rechthoekige tafel op kolompoten, ca, 1930, h. 77, bladmaat 198 x 99 cm.
Deels wortelnoten Art Deco vitrine geflankeerd door twee deuren met onderin een lade, ca. 1930, h.
Deels wortelnoten Art Deco vitrine geflankeerd door twee deuren met onderin een lade, ca. 1930, h. 181, br. 165, d. 44 cm.
Eiken oorfauteuil met blauwstoffen bekleding op Queen-Anne-stijl poten, Engeland.
Eiken archiefkast met 2 jalouziedeuren, ca. 1920, h. 120, br. 88, d. 36 cm.
Siegler carpet 420 x 310 cm.Tapijt, Siegler 420 x 310 cm. ...[more]
Verchroomde "spoetnik" hanglamp met 8 melkglazen bollen.
39 delen Petrus Regout aardewerk servies, vorm Ineke, w.o. borden, sauskom en botervloot, periode
39 delen Petrus Regout aardewerk servies, vorm Ineke, w.o. borden, sauskom en botervloot, periode 1932-34.
Ottoman upholstered with carpetPoef bekleed met o.a Kelim ...[more]
Serie van 6 beukenhouten stoelen, etiket Fischel Tsjechoslowakije, ca. 1920.
Schuitema decoforma armstoel, model Julius met zwartlederen bekleding, en kussentje
370 Los(e)/Seite