243 Los(e)/Seite
Lot van een bureauklokje in messing kast en een wekker met emaille wijzerplaat in messing kast.
Painted bisquit sculpture of a lady "Bouffes Parisiens", M. Tautin, h. 33 cm. (chip)Beschilderd
Set van een messing bureauklokje op deels cloisonne en groenonyx voet en 2 eenlichts kandelaars,
Set van een messing bureauklokje op deels cloisonne en groenonyx voet en 2 eenlichts kandelaars, h. 15 cm.
Stel miniatuur portretten van dames op papier, 17 x 15 cm.
Religies knipsel schilderij met papieren hart en engelen, ca. 1920, 32 x 25 cm.
Lot of 5 miniature portraits, 9 x 6,5 cm.Lot van 5 geschilderde miniatuur portretten, w.o. Napoleon,
Lot of 5 miniature portraits, 9 x 6,5 cm.Lot van 5 geschilderde miniatuur portretten, w.o. Napoleon, 9 x 6,5 cm. ...[more]
Bronzen notenkraker als hond op basement, h. 15 cm.
Dubbele reisklok in messing kast met emaille wijzerplaat, 20e eeuw, h. 16 cm.
Bronzen sculptuur van dienstbode in 18e eeuwse kledij met dienblad en brief op marmeren voet, h.
Bronzen sculptuur van dienstbode in 18e eeuwse kledij met dienblad en brief op marmeren voet, h. 20 cm.
Stel ovale portret miniaturen met voorstelling van Napoleon en Josephine, 8 x 6,5 cm.
Revolver, modle: 1849, manufacturer: Cold, USA 20th centuryRevolver, model: 1849, fabricaat: Cold,
Revolver, modle: 1849, manufacturer: Cold, USA 20th centuryRevolver, model: 1849, fabricaat: Cold, USA 20e eeuw ...[more]
Enkelloops pistool met koper en zilveren beslag
Lot van een geprepareerde fret op boomstronk, Empire-stijl inkstel, postzegeldoosje en een schelp
Lot van een geprepareerde fret op boomstronk, Empire-stijl inkstel, postzegeldoosje en een schelp vermaakt tot inktstel.
Lot van 6 porseleinen beeldengroepjes, w.o. jager en inktpot. (div. kwal.)
Lot van diverse ivoren schaakstukken, w.o. rood en zwart beschilderd, 19e eeuw. (incompleet en
Lot van diverse ivoren schaakstukken, w.o. rood en zwart beschilderd, 19e eeuw. (incompleet en defecten)
Lot of 9 miniature portraits, w.o. 19th centuryLot van 9 miniatuur portretten van dames, w.o. 19e
Lot of 9 miniature portraits, w.o. 19th centuryLot van 9 miniatuur portretten van dames, w.o. 19e eeuw. ...[more]
[BUDDHISM] - DIE REDEN GOTAMO BUDDHOS aus der mittleren Sammlung Majjhimanikayo des Pali-Kanons
[FABLES] - LA FONTAINE, [J.] DE. Fables Choisies [..]. A Amsterdam, Chez Zacharie Chatelain, 1727-
ABREGE des transactions philosophiques de la societe royale de Londres. Paris, Buisson, 1787-1795.
Gepatineerde bronzen sculptuur van hengst, h. 17 cm.
Lot van een reisklokjes met emaille wijzerplaat in bronzen kast, Frankrijk, h. 15 cm. een reisklok
Vergrootglas in koperen montuur, l. 38 cm.
Messing microscoop in houten dekseldoos.
Service microscope, made by W. Watson & Sons Ltd., London, with product serial number 65863, ca.
Lot van zilverglazen kandelaar en Maria sculptuur, ca. 1800 (div. kwal.)
Lot van 5 groen glazen roemers met noppen versierde stam en blaaspijpafdruk onder in de voet. (2x
Lot van 5 groen glazen roemers met noppen versierde stam en blaaspijpafdruk onder in de voet. (2x voetschilfers, 1x gerestaureerd)
Bronzen sculptuur van boer met fruittros op marmeren voet, h. 26 cm.
Stoneware bellarmine (beardman) jug, Frechen 17th century, h. 19 cm. (chip)Steengoed baardmankruik
Stoneware bellarmine (beardman) jug, Frechen 17th century, h. 24 cm.Bruingeglazuurde steengoed
Stoneware bellarmine (beardman) jug, Frechen 17th century, h. 23 cm.Steengoed met tijgerglazuur
Stoneware bellarmine (beardman) jug, Frechen 18th century, h. 41 cm.Steengoed baardman kruik,
Icoon met afbeelding van Christus aan de geselpaal, 19e eeuw, 32 x 24 cm.
Lot van 3 polychroom heilige beelden, w.o. Maria en Jezus, Spanje 18e eeuw, ca. 30 cm. (1x been
Lot van 3 polychroom heilige beelden, w.o. Maria en Jezus, Spanje 18e eeuw, ca. 30 cm. (1x been gebroken)
Stel deels verguld bronzen kariatiden als vrouwenfiguren en bladmotieven op paneel omtrokken met
Stel deels verguld bronzen kariatiden als vrouwenfiguren en bladmotieven op paneel omtrokken met fluweel, 29 x 18 cm.
English metal hand level compass with wooden handle, manufactured by Sestrel l. 21 cm.Engelse
Verguld metalen reliqieuze kelk met ajour knop, voet met graveerwerk van bloemen en kruis, 20 cm. L.
Verguld metalen reliqieuze kelk met ajour knop, voet met graveerwerk van bloemen en kruis, 20 cm. L. Loosfelt Orfevre -Gand-
Wooden carved tea stove, 19th century, h. 18 cm.Houten gestoken kerfsnee stoof met Turkse knoop en
Wooden carved tea stove, 19th century, h. 18 cm.Houten gestoken kerfsnee stoof met Turkse knoop en koperen hengsel, 19e eeuw, h. 18 cm. ...[more]
Houten gestoken corpus christi op houten met stoffen plaquette, 19e eeuw, 35 x 24 cm.
Oak small money trunk with iron, 17/18th century.Eiken geldkist met ijzeren banden en slotplaat,
Oak small money trunk with iron, 17/18th century.Eiken geldkist met ijzeren banden en slotplaat, 17/18e eeuw, h. 16, br. 42, d. 28 cm. ...[more]
Meissen figure group of Europe (from a series of the Four Continents), of hard-paste porcelain. A
Porcelain KPM sculpture Europa on bull, design by Adolf Amberg (1874-1913), mark, h. 40 cm.
Lot of 2 Herend porcelain.Porseleinen Herend dekseldoos bekroond met roos en een porseleinen
Lot of 2 Herend porcelain.Porseleinen Herend dekseldoos bekroond met roos en een porseleinen Herend kop en schotel. ...[more]
a porcelain plate in blau, Royal Vienna mark, diam. 34 cm.Kobaltblauw porseleinen wandbord met decor
Lot van 5 porseleinen dekseldoosjes, w.o. gemerkt Napels. (3x randschilfertjes)
Porcelain tete a tete, mark Meissen, Germany 19th century.Porseleinen tête-à-tête met decor van
Porcelain Dresden-style sculpture of 3 girls, Germany 20th century.Porseleinen Dresden-stijl
Pair of 2 Famille Rose vases decorated with cotes of arms, marked with 4 characters, h. 27 cm.Stel
Polychrome porcelin bonboniere in bronze, h 25 cm.Polychroom porseleinen bonboniere met bronzen
Polychrome porcelin bonboniere in bronze, h 25 cm.Polychroom porseleinen bonboniere met bronzen montuur, h. 25 cm. ...[more]
Liquerset met 4 karaffen en 12 borrel glaasjes in eiken kader (1 stop defect en een glaasje
Liquerset met 4 karaffen en 12 borrel glaasjes in eiken kader (1 stop defect en een glaasje gebroken)
Lot van 4 Herend porselein bestaande uit o.a. schaaltje, kannetje en dekselschaaltje.
Lot van 7 porseleinen beeldengroepjes, w.o. Napoleon en Catherine the Great bij Franklin Mint. (
Lot of a pocket sextantant W. Harris & Co. 50 Holborn London, pocket barometer by noted makers
Messing telescoop kijker, Engeland 19e eeuw.
Bronze miniature cannon on wooden affuit, England ca. 1920.Bronzen miniatuur kanon op houten affuit,
Messing uitschuifbare kijker, deels met leer bekleed, fabrikaat W. Ottway & Co Ltd gedat. London
Messing uitschuifbare kijker, deels met leer bekleed, fabrikaat W. Ottway & Co Ltd gedat. London 1944, max. 58 cm. ...[more]
Waltham eight day marine chronometer in deck clock in a mahogany 3-tier case, England ca. 1917.
Carriage clockCarriage clock in messing kast. ...[more]
G. B. & Sons bronze shelf clock. Timpani form case on a tripod support resting on a round base, sold
243 Los(e)/Seite