Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (1850)
1850 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 1850 Los(e)

Schoorsteen spiegel in goudlak lijst bekroond met putto en leeuwenmaskers, lijst met eikeltjesbladeren, ca. 1880, h. 188 x 106 cm. ...[more]

Metalen/ koperen hanglamp afgezet met strikmotieven en guirlandes, met glazen geëtste kapMetal / copper hanglamp ...[more]

Eiken commode met 3 laden, afgezet met koperen beslag, h. 77, br. 92, d. 50 cm.Oak commode with 3 drawers, h. 77, w. 92, d. 50 cm. ...[more]

Lot van 2 mahonie theestoven, 19e eeuw ...[more]

Serie van 4 mahonie gefineerde stoelen bekleed met gebloemde stof afgezet met siernagelsA set of 4 mahogany fineerd chairs ...[more]

Wortelnoten gefineerde hangvitrine met beglaasde deur, h. 63 cm.Walnut fineerd vitrine with glass door, h. 63 cm. ...[more]

Wortelnoten gefineerde tafel op gestoken poot uitlopend in 4 sprant, h. 75 diam. 106 cm.Walnut fineerd table, h. 75 diam. 106 cm. ...[more]

Spiegel in goudlak metalen lijst, 102 x 80 cm. ...[more]

Tapijt, Mir 350 x 250 cm.Mir carpet 350 x 250 cm. ...[more]

Ovale spiegel in goudlaklijst ...[more]

Gietijzeren openhaard ...[more]

Gobelin met voorstelling van wijnoogst ...[more]

Ovale facet geslepen spiegel in goudlak lijst, 85 x 65 cm.Oval face cut mirror in gold lacquer frame, 85 x 65 cm. ...[more]

Rechthoekige facetgeslepen spiegel in goudlak lijst, 112 x 81 cm.Mirror in gold lacquer frame, 112 x 81 cm ...[more]

Bruinlederen clubfauteuil ...[more]

Los 348

Spiegel

Spiegel ...[more]

Eiken portemanteau met geslepen spiegel en koperen kapstok, klepbak en parapluhouders, ca. 1900, h. 215, br. 152, d. 34 cm. ...[more]

Deels eiken Schuitema tafel op rechte poten verbonden door regels, serie Decoforma, model Miles, h. 75, diam. 130 cm. ...[more]

Tapijt, Bidjar 290 x 198 cm. ...[more]

Spiegel in grenenhouten lijst, 115 x 75 cm. ...[more]

  • 1850 Los(e)