1850 Los(e)/Seite
Mahonie Biedermeier linnenkast met gestoken kuif en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 246, br. 150, d. 50
Mahonie Biedermeier linnenkast met gestoken kuif en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 246, br. 150, d. 50 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier linnenkast met twee paneeldeuren, 19e eeuw, h. 200, br. 142, d. 50 cm. ...[more]
Ovale Louis XV-stijl spiegel in witlak lijst, ca. 1880, h. 102 cm. ...[more]
Schoorsteen spiegel in goudlak lijst bekroond met putto en leeuwenmaskers, lijst met eikeltjesbladeren, ca. 1880, h. 188 x 106 cm. ...[more]
Mahonie piedestal op gedraaide poot uitlopend in plateau, h. 113 cm. ...[more]
Metalen/ koperen hanglamp afgezet met strikmotieven en guirlandes, met glazen geëtste kapMetal / copper hanglamp ...[more]
Spiegel in een mahonie lijst bekroond met goudlak phoenix en geflankeerd door bloemen, achterzijde
Kristallen 8-lichts hangkroon met pegels. (inclompleet) ...[more]
Halspiegel in Louis XVI-stijl lijst bekroond met strik en guirlandes, 46 x 75 cm. ...[more]
Mahonie sgabello stoel met gestoken rugleuning, Italie. ...[more]
Kristallen 4-lichts zakkroon in koperen montuur, h. 50 cm. ...[more]
Eiken commode met 3 laden, afgezet met koperen beslag, h. 77, br. 92, d. 50 cm.Oak commode with 3 drawers, h. 77, w. 92, d. 50 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier ovale tafel op gestoken 3-sprant, 19e eeuw, h. 69, bladmaat 108 x 18 cm.
Lot van 2 mahonie theestoven, 19e eeuw ...[more]
Serie van 6 Windsor-stijl stoelen met spijlenrug en een serie van 6 Windsor-stijl stoelen. ...[more]
Mahonie bijzettafel met ingelegd blad met bloemmotieven, h. 42, diam. 69 cm. ...[more]
Blond mahonie gefineerde dubbel gebogen commode met band intarsia, 2 lade afgezet met bronzen
Noten Louis XV-stijl porseleinkast met 2 glazen deuren en 6 laden, 20e eeuw, h. 197, br. 136, d.
Noten Louis XV-stijl porseleinkast met 2 glazen deuren en 6 laden, 20e eeuw, h. 197, br. 136, d. 43 cm. ...[more]
Mahonie open boekenkast met gestoken kuif en 2 laden, Frankrijk eind 19e eeuw. h. 228 br. 150 d.
Kersenhouten 8 kantige salontafel met een lade, h. 51, br. 92 cm. ...[more]
Wortelnoten gefineerde klepsecretaire met klep waarachter interieur en geheime laden, 3 laden, 20e
Teakhouten rechthoekige eetkamertafel, h.75, bladmaat 198 x 90 cm. ...[more]
Mahonie portemanteau met geslepen spiegel, marmeren blad, lade en paraplustandaards, h. 207, br. 76,
Mahonie portemanteau met geslepen spiegel, marmeren blad, lade en paraplustandaards, h. 207, br. 76, d. 30 cm. ...[more]
Mahonie coulissentafel op cabriole poten met rocaille ornamenten, 19e eeuw, h. 74, br. 138, d. 112
Mahonie coulissentafel op cabriole poten met rocaille ornamenten, 19e eeuw, h. 74, br. 138, d. 112 cm. ...[more]
Serie van 4 mahonie gefineerde stoelen bekleed met gebloemde stof afgezet met siernagelsA set of 4 mahogany fineerd chairs ...[more]
Eiken kloostertafel op 2 rechthoekige poten verbonden door regel, h. 72, br. 137, d. 70 cm. ...[more]
Wortelnoten gefineerde hangvitrine met beglaasde deur, h. 63 cm.Walnut fineerd vitrine with glass door, h. 63 cm. ...[more]
Wortelnoten gefineerde tafel op gestoken poot uitlopend in 4 sprant, h. 75 diam. 106 cm.Walnut fineerd table, h. 75 diam. 106 cm. ...[more]
Mahonie gefineerde Louis XV-stijl hangvitrine met een glazen deur, h. 72, br. 68, d. 20 cm. ...[more]
Spiegel in goudlak metalen lijst, 102 x 80 cm. ...[more]
Tapijt, Mir 350 x 250 cm.
Tapijt, Mir 350 x 250 cm.Mir carpet 350 x 250 cm. ...[more]
Iepenhouten (Yuwood) kast met koperen slotplaat en paneeldeur met koperen ornamenten van karakters
Halspiegel in Louis XVI-stijl goudlak lijst bekroond met guirlande, 66 x 39 cm. ...[more]
Halspiegel in Louis XVI-stijl goudlak lijst bekroond met strikmotief, 112 x 40 cm. (lijst met
Halspiegel in Louis XVI-stijl goudlak lijst bekroond met strikmotief, 112 x 40 cm. (lijst met defecten) ...[more]
Eiken betaaltafel met ahorn bovenblad en doorschuiflade, Oostenrijk 18e eeuw, h. 47, br. 117 d.
Eiken Renaissance-stijl fauteuil met gestoken armleuningen en regel. ...[more]
Ovale spiegel in goudlaklijst
Ovale spiegel in goudlaklijst ...[more]
Gobelin met voorstelling van wijnoogst ...[more]
Ovale facet geslepen spiegel in goudlak lijst, 85 x 65 cm.Oval face cut mirror in gold lacquer frame, 85 x 65 cm. ...[more]
Rechthoekige facetgeslepen spiegel in goudlak lijst, 112 x 81 cm.Mirror in gold lacquer frame, 112 x 81 cm ...[more]
Messing wandlantaarn aan ijzeren muuranker, h. 69, d. 65 cm. ...[more]
Mahonie tafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 77, diam. 105 cm. ...[more]
Eiken portemanteau met geslepen spiegel en koperen kapstok, klepbak en parapluhouders, ca. 1900,
Eiken portemanteau met geslepen spiegel en koperen kapstok, klepbak en parapluhouders, ca. 1900, h. 215, br. 152, d. 34 cm. ...[more]
Eiken bijzettafel op verchroomde onderstel, 60-er jaren, h. 68, br. 72, d. 40 cm. ...[more]
Deels eiken Schuitema tafel op rechte poten verbonden door regels, serie Decoforma, model Miles,
Deels eiken Schuitema tafel op rechte poten verbonden door regels, serie Decoforma, model Miles, h. 75, diam. 130 cm. ...[more]
Tapijt, Bidjar 290 x 198 cm.
Tapijt, Bidjar 290 x 198 cm. ...[more]
Spiegel in grenenhouten lijst, 115 x 75 cm. ...[more]
Deels houten Art Deco hanglamp met 5 gemarmerd glazen schalen, 30-er jaren. ...[more]
Cees Braakman PT10 thee trolley voor pastoe, 60-er jaren, h. 58, br. 65, d. 60 cm. ...[more]
Stel eiken Art Deco nachtkastjes met witmarmeren blad, lade en paneeldeur, h. 80, br. 42, d. 40 cm.
Stel eiken Art Deco nachtkastjes met witmarmeren blad, lade en paneeldeur, h. 80, br. 42, d. 40 cm. ...[more]
Koperen staande schemerlamp met stoffen kap, h. 168 cm. ...[more]
Mahonie gefineerde Art Deco kledingkast met deur en ingelegde motieven, h. 189, br. 118, d. 46 cm.
Mahonie gefineerde Art Deco kledingkast met deur en ingelegde motieven, h. 189, br. 118, d. 46 cm. ...[more]
Noten thee trolley op verchroomde onderstel, 60-er jaren, h. 68, br. 70, d. 42 cm. ...[more]
1850 Los(e)/Seite