Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 2001-2242)

  • (Lose: 501-729)

  • (Lose: 730-963)

  • (Lose: 2501-2713)

  • (Lose: 1-275)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 3001-3270)

  • (Lose: 1301-1636)

  • (Lose: 4001-4206)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

  • European and Oriental Art (76)

Schätzpreis

  • Collectables (76)
76 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 76 Los(e)

Los 3003

.

Stel bronzen eenlichts kandelaars met druiven etende putto en putto met zeemonster, h. 22 cm. ...[more]

Los 3004

.

Los 3006

.

Lot van 5 miniatuur portretten, 9 x 7 cm. ...[more]

Los 3008

.

Tafelklokje in messing kast met glazen geslepen vensters, emaille wijzerplaat en deels nikkelen slinger, h. 20 cm. ...[more]

Los 3009

.

Lot bestaande uit poeziealbum, baby boek met afbeeldingen van Rie Cramer en Copy Boek ...[more]

Los 3010

.

Lot van een koperen kandelaar gedragen door putto, beeldje van Venus de Milo en een golfer. ...[more]

Los 3012

.

Groenglazen fles met pontil, Duitsland ca. 1750, h. 24 cm. Green glass bottle with pontil, Germany ca.1750, h. 24 cm. ...[more]

Los 3013

.

Stel koperen gedraaide eenlichts kandelaars, Engeland, h. 30 cm. ...[more]

Los 3014

.

Eiken religieus snijwerk van Christus en Maria, vermoedelijk 18e eeuw, op eiken basement, h. 24 cm. ...[more]

Los 3021

.

Los 3024

.

Los 3031B

.

12 Christofle Art Nouveau dessert messen, Model a feuille d'hemeracalle 12 Christofle Art Nouveau knives ...[more]

Los 3031C

.

Lot met 10 Art Nouveau dienbestekken, verzilverd met o.a. Iris decor a Lot plated Art Nouveau cutlery ...[more]

Los 3033

.

Lot van 2 plated deels gelobte schalen 2 silver plated bowls ...[more]

Los 3034

.

Lot verzilverd, w.o. dienblad, terinnes. ...[more]

Los 3035

.

Los 3038

.

Paarsglazen Boheems siercoupe met beschilderd decor van vlinders, guilandes en glazen pegels, h. 45 cm. ...[more]

Los 3047

.

Stel houten gestoken white-wash Barok-stijl putto, h. 24, br. 41 cm. ...[more]

Los 3051

.

Los 3058

.

3 delen Makkum kaststel met bloemdecoratie. ...[more]

Los 3059

.

6-persoons verzilverd bestek, model Haags lofje, w.o. groot en klein bestek en dienbestek. ...[more]

Los 3060

.

Los 3062

.

Los 3067

.

Stel koperen Louis Philippe eenlichts kandelaars, 19e eeuw, h. 19 cm. ...[more]

Los 3068

.

Openklapbare schelp met 2 odeurflacons in messing houder bekroond met vogel, eind 19e eeuw, h. 13 cm. ...[more]

Los 3069

.

Los 3070

.

Los 3072

.

Los 3083

.

Stel bronzen eenlichts blaker kandelaars gedragen door griffioen, h. 16 cm. ...[more]

Los 3084

.

Stel gebronsde sculpturen van kinderen met honden, "Desaccord en Accord", naar Leon Pilet, h. 29 cm. ...[more]

Los 3101

.

Parang Ilang of Mandau, met gestoken greep en twee messen in houten schede afgezet met slangenhuid en leer, Borneo ...[more]

Los 3105

.

Bronzen zittende Shakyamuni Boeddha op Lotusbloem in de Abhayamudra, Tibet/Nepal 20e eeuw, h. 42 cm. ...[more]

Los 3106

.

Schildering van Chinese Boeddha in lijst, 41 x 18 cm. Painting of a Chinese Buddha in frame, 41 x 18 cm. ...[more]

Los 3134

.

Lot van een celadon pijlenvaasje, h. 14 cm. en celadon schaaltje met bloem en vogel decor, diam. 14,5 cm. ...[more]

Los 3161

.

Mahjong spel in houten dekselkist. ...[more]

Los 3162

.

Los 3175

.

Los 3176

.

Los 3177

.

Los 3178

.

Los 3179

.

Los 3180

.

Coromandel snijwerk van danseres op lotusbloem, Bali, h. 111 cm. ...[more]

Los 3189

.

Houten xylofoon voor Javaans Gamelan orkest, zgn. Gambang Kayu ...[more]

Los 3190

.

Dubbelzijdige drum voor Javaans Gamelan orkest, zgn. Kendang ...[more]

Los 3193A

.

Los 3200

.

Los 3202

.

Los 3204

.

Gietijzeren VOC-stijl kanon op deel houten affuit, h. 25, br. 50, d. 23 cm. ...[more]

Los 3206

.

Uitgebreid Villeroy & Boch servies, model "Burgenland", w.o. borden, kop en schotels en terinnes. (div. kwal.) ...[more]

Los 3208

.

Mahonie Empire schuitvormige theestoof met koperen banden en koperen waterketel, 19e eeuw, h. 35, br. 32, d. 26 cm. ...[more]

Los 3209

.

Roodkoperen vogelkooi met waterbakjes, h. 60 cm. ...[more]

Los 3210

.

Lot van een roodkoperen doofpot, h. 52 cm., koperen aker, h. 31 cm., koperen melkbus en waterketel nr. 15, 19e eeuw. ...[more]

Los 3211

.

Bijbel met lederen omslag en 100 illustraties van Gustave Dore, 1873 cm. ...[more]

Los 3225

.

Los 3226

.

Verzilverd koelvat met geschulpte rand en ribben, h. 19, diam. 27 cm. onduid. winkelmerk ...[more]

Los 3227

.

Stel Kalaga kussens met gouddraad decor van paarden, Birma, 55 x 40 cm. ...[more]

Los 3228

.

Zwartgelakte papier-mache dienblad met verguld decor van vaas, vogels en bloemtakken, 19e eeuw, 77 x 60 cm. ...[more]

Los 3229

.

Los 3230

.

Los 3234

.

Bronzen Biedermeier tafelstuk als bewerkte schaal met 3 dolfijnen en piece de milieu, 19e eeuw, h. 23, diam. 47 cm. ...[more]

  • 76 Los(e)