Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 2001-2242)

  • (Lose: 501-729)

  • (Lose: 730-963)

  • (Lose: 2501-2713)

  • (Lose: 1-275)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 3001-3270)

  • (Lose: 1301-1636)

  • (Lose: 4001-4206)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

  • European and Oriental Art (272)

Schätzpreis

272 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • 272 Los(e)

Los 3236

.

Los 3237

.

Pendule in marmeren kast met bronzen ornamenten, h. 49 cm. ...[more]

Los 3238

.

Stel Noord-Afrikaanse musket geweren met koperen banden en inlegwerk, eind 19e eeuw. h. 160 cm. ...[more]

Los 3239

.

Lot met 4 porseleinen tegels ...[more]

Los 3240

.

Los 3241

.

Los 3242

.

Los 3243

.

Lot divers verzilverd, wo twee 4 flessenbakken en twee pannetjes. Lot divers silver plate, ao four bottle coasters. ...[more]

Los 3244

.

Los 3245

.

Vuurvergulde bronzen Charles x pendule bekroond met apollo, lier en bladmuziek op rijk bewerkte kast, 19e eeuw, h. 54 cm. ...[more]

Los 3246

.

Los 3247

.

Los 3248

.

Los 3249

.

Eiken religieus sculptuur van Madonna met kind, h. 50 cm. ...[more]

Los 3250

.

Bronzen sculptuur van Corpus Christi, h. 43, br. 32 cm. ...[more]

Los 3251

.

Japanse schildering van figuren en karaktertekens, 67 x 44 cm. ...[more]

Los 3252

.

Lot van 2 schilderingen op doek, Indonesië, verschillend formaat Lot of 2 paintings on canvas, Indonesia ...[more]

Los 3253

.

Los 3254

.

Messing schrijfset met vakverdeling voor inkt en pennen, 19e eeuw, gemerkt Writing set, marked, 19th century ...[more]

Los 3255

.

6 delen bronzen haardset, w.o. haardschep, tangen en pook. ...[more]

Los 3256

.

Set van 6 kristallen boheems champagne flutes, h. 22 cm. A set of 6 crystal champagne glasses, h. 22 cm. ...[more]

Los 3257

.

Lot divers, w.o. kristal, verzilverd en aardewerk. ...[more]

Los 3258

.

Lot tin, w.o. maatbekers, bierpullen en po, 18/19e eeuw. ...[more]

Los 3259

.

Los 3260

.

Cloisonne 3 delen kaststel met coro onder deksel ...[more]

Los 3261

.

Los 3262

.

Stel koperen eenlichts kandelaars met appliques, h. 21 cm. ...[more]

Los 3266

.

Lot van 2 aardewerk tegels met decor van zeehond en dame, 18e eeuw in eiken kader. ...[more]

Los 3267

.

Los 3268

.

Kolom pendule in witmarmeren kast met bronzen ornamenten op 2 zuilen, eind 19e eeuw, h. 39 cm. (+ sleutel) ...[more]

Los 3269

.

Goud beschilderd tafellampje met amberkleurige glasbol gedragen door 3 putti, h. 35 cm. ...[more]

Los 3270

.

Lotje curiosa waarbij odeurtjes, muntbakje ...[more]

  • 272 Los(e)