Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 2001-2242)

  • (Lose: 501-729)

  • (Lose: 730-963)

  • (Lose: 2501-2713)

  • (Lose: 1-275)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 3001-3270)

  • (Lose: 1301-1636)

  • (Lose: 4001-4206)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

2263 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 2263 Los(e)

Los 3253

.

Los 3254

.

Messing schrijfset met vakverdeling voor inkt en pennen, 19e eeuw, gemerkt Writing set, marked, 19th century ...[more]

Los 3255

.

6 delen bronzen haardset, w.o. haardschep, tangen en pook. ...[more]

Los 3256

.

Set van 6 kristallen boheems champagne flutes, h. 22 cm. A set of 6 crystal champagne glasses, h. 22 cm. ...[more]

Los 3257

.

Lot divers, w.o. kristal, verzilverd en aardewerk. ...[more]

Los 3258

.

Lot tin, w.o. maatbekers, bierpullen en po, 18/19e eeuw. ...[more]

Los 3259

.

Los 3260

.

Cloisonne 3 delen kaststel met coro onder deksel ...[more]

Los 3261

.

Los 3262

.

Stel koperen eenlichts kandelaars met appliques, h. 21 cm. ...[more]

Los 3263

.

Uitgebreid Wedgewood servies met 2 modellen, Sterling en Contrasts met diverse bordmaten, kommen, kop en schotels ...[more]

Los 3264

.

Uitgebreid Wedgewood servies, model Bone China, w.o. borden in diverse maten. ...[more]

Los 3266

.

Lot van 2 aardewerk tegels met decor van zeehond en dame, 18e eeuw in eiken kader. ...[more]

Los 3267

.

Los 3268

.

Kolom pendule in witmarmeren kast met bronzen ornamenten op 2 zuilen, eind 19e eeuw, h. 39 cm. (+ sleutel) ...[more]

Los 3269

.

Goud beschilderd tafellampje met amberkleurige glasbol gedragen door 3 putti, h. 35 cm. ...[more]

Los 3270

.

Lotje curiosa waarbij odeurtjes, muntbakje ...[more]

Los 4001

.

Los 4002

.

Goudkleurige Chanel oorclips met faux-parel, gemerkt: Chanel Gold toned Chanel earclips with faux pearls, marked: Chanel ...[more]

Los 4003

.

Los 4004

.

Goudkleurige Chanel oorclips met faux-parels, gemerkt: Chanel Gold toned Chanel earclips with faux-pearls, marked: Chanel ...[more]

Los 4005

.

Los 4006

.

Los 4007

.

Zwart suède Proenza pumps, mt. 39 Black suede Proenza pumps, size 39 ...[more]

Los 4008

.

Los 4009

.

Beige suede Miu Miu laarzen met borduursels, mt. 39 Beige suede Miu Miu boots with sticksels, size 39 ...[more]

Los 4010

.

Metallic Celine slingback met hoge hak, mt. 39 Metallic Celine slingback with high heels, mt 39 ...[more]

Los 4011

.

Cognac Artico lammy jacket, mt. 44 Cognac Artico lammy jacket, mt. 44 ...[more]

Los 4012

.

Goudkleurig Alberta Ferretti jurk, mt. 40, met labels Gold corloured Alberta Ferretti dress, mt. 40, with labels ...[more]

Los 4013

.

Los 4014

.

Los 4015

.

Los 4016

.

Bruinlederen Chiarugi navigation schoudertas. ...[more]

Los 4017

.

Los 4018

.

Los 4019

.

Bruin leren TOD'S handtas met vakverdeling, en stofzak Brown leather Tod's handbag, dustbag ...[more]

Los 4020

.

Los 4021

.

Los 4022

.

Bruin suède Chanel pumps met CC logo, maat 40, in doos Brown suede Chanel pumps with CC logo, size 40, in box ...[more]

Los 4023

.

Los 4024

.

Los 4025

.

Los 4026

.

Los 4027

.

Zwart plisse Chanel rok, 100% lamswol Black plisse Chanel skirt, 100% lams wool ...[more]

Los 4028

.

Zwart Chanel plisse rok, 100% viscose, met strik sluiting Black Chanel sirt, 100% viscoe, with ribbon closing ...[more]

Los 4029

.

Blauw linnen Chanel kokerrok, met 2 zakken, maat: FR 40 Blue lining Chanel skirt, with 2 pockets, size: FR 40 ...[more]

Los 4030

.

Los 4031

.

Los 4032

.

Los 4033

.

Los 4034

.

Los 4035

.

Los 4036

.

Los 4037

.

Los 4038

.

Goudkleurige Chanel oorclips met CC logo, costume jewellery, Gold toned Chanel earclips with CC logo, costume jewellery, ...[more]

Los 4039

.

Los 4040

.

Los 4041

.

Lak leren Alaia pumps met veter en rits, mt. 38 patent leather Alaia pumps, size 38 ...[more]

Los 4042

.

Satijn/croco Alaia laarsjes met hoge hak, mt. 38 Satin/ croco Alaia boots with high heels, size 38 ...[more]

Los 4043

.

Zwart suède Proenza pumps, mt. 39,5 Black suede Proenza pumps, size 39,5 ...[more]

  • 2263 Los(e)