Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 2001-2242)

  • (Lose: 501-729)

  • (Lose: 730-963)

  • (Lose: 2501-2713)

  • (Lose: 1-275)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 3001-3270)

  • (Lose: 1301-1636)

  • (Lose: 4001-4206)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

2263 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 2263 Los(e)

Los 181

.

Tapijt, Sarouk 362 x 270 cm. (met label van Meeuwen) Carpet, Sarouk 362 x 270 cm. (with label van Meeuwen) ...[more]

Los 182

.

Iepenhouten Windsor armstoel, ca. 1900. ...[more]

Los 183

.

Los 184

.

Los 185

.

Tapijt, Kashmir 280 x 180 cm. (gerafeld aan zijkant) Kashmir carpet 280 x 180 cm. ...[more]

Los 186

.

Eiken Mechelse buffetkast met glazen deur, lade en 2 paneeldeuren, ca. 1910, h. 210, br. 100, d. 58 cm. ...[more]

Los 187

.

Los 188

.

Los 189

.

Facet geslepen spiegel in goudlak lijst, 100 x 157 cm. Mirror in gold laquer frame, h. 100 cm. ...[more]

Los 190

.

Spiegel in Biedermeier mahonie lijst, 19e eeuw, 104 x 55 cm. ...[more]

Los 191

.

Spiegel in goud beschilderde 19e-eeuwse lijst bekroond met putto, 192 x 75 cm. (beschadigingen) ...[more]

Los 192

.

Empire halspiegel in vergulde lijst met rozetten, 19e eeuw, 94 x 44 cm. ...[more]

Los 193

.

Geslepen spiegel in goudlak lijst, 85 x 115 cm. ...[more]

Los 194

.

Spiegel in mahonie lijst met gestoken kuif, 19e eeuw, 200 x 80 cm. ...[more]

Los 195

.

Los 196

.

Los 197

.

Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, 18e eeuw. (3 gewichten) ...[more]

Los 198

.

Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, 18e eeuw. (geen gewichten) ...[more]

Los 199

.

Los 200

.

Los 201

.

Los 202

.

Spiegel in goudlak lijst bekroond met kuif van medaillon gefankeerd door Hoorn des Overvloeds, 155 x 86 cm. (defecten) ...[more]

Los 203

.

Spiegel bekroond met bloemenvaas en putti in goudlak lijst, 20e eeuw, 135 x 88 cm. ...[more]

Los 204

.

Los 205

.

Geslepen ovale spiegel met gegoten medaillons van putti in goudlak lijst, 142 x 105 cm. ...[more]

Los 206

.

Tapijt, Heriz loper 430 x 117 cm. Heriz carpet 430 x 117 cm. ...[more]

Los 207

.

Los 208

.

Eiken dekenkist met 2 gestoken paneeldeuren, h. 66, br. 110, d. 53 cm. (omgebouwd tot kast) ...[more]

Los 209

.

Gebeitste houten Louis XV-stijl schildersezel met gestoken rocaille en bloemen, h. 190 cm. ...[more]

Los 210

.

Tapijt, Kashan, 416 x 288 cm. A carpet, Kashan, 416 x 288 cm. ...[more]

Los 211

.

Los 212

.

4 slags kamerscherm met decor van vruchtenboom "appeltjes van Oranje", h. 140, br. 160 cm. ...[more]

Los 213

.

Beukenhouten klapstoel met groen velourse bekleding. ...[more]

Los 214

.

Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, 18e eeuw. (1 gewicht) ...[more]

Los 215

.

Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, 18e eeuw. (3 gewichten, zonder slinger) ...[more]

Los 216

.

Los 217

.

Friese kortstaart klok, zgn. kantoortje met beschilderde wijzerplaat in eiken kast. (3 gewichten, 3 poppen op kap) ...[more]

Los 218

.

Friese kortstaart klok, zgn. kantoortje met beschilderde wijzerplaat in eiken kast met 2 tollen op kap. (3 gewichten) ...[more]

Los 219

.

Los 220

.

Los 221

.

Tapijt, Kerman 420 x 300 cm. Kerman carpet 420 x 300 cm. ...[more]

Los 222

.

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw. (3 gewichten, poppen ontbreken) ...[more]

Los 223

.

Bronzen 6-lichts hangkroon met kristallen pegels, h. 50 cm. ...[more]

Los 224

.

Koperen zakkroon met glazen pegels ...[more]

Los 225

.

Los 226

.

Los 227

.

Los 228

.

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast met houten tollen op de kap, 19e eeuw. (3 gewichten) ...[more]

Los 229

.

Friese kortstaart klok, zgn. kantoortje met maan en zon in eiken kast. (2 gewichten, 1 tol op kap) ...[more]

Los 230

.

Los 231

.

Stel noten gedraaide piedestalles, h. 108 cm. ...[more]

Los 232

.

Eiken kast met 2 paneeldeuren met vakverdeling op blokpoten, 20e eeuw, h. 150, br. 157, d. 53 cm. ...[more]

Los 233

.

Los 234

.

Los 235

.

Los 236

.

Los 237

.

Zwartlak kamferkist met bewerkt messing beslag, slotplaten en sloten, China, h. 60, br. 100, d. 50 cm. ...[more]

Los 238

.

Los 239

.

Los 240

.

  • 2263 Los(e)