Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 2001-2242)

  • (Lose: 501-729)

  • (Lose: 730-963)

  • (Lose: 2501-2713)

  • (Lose: 1-275)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 3001-3270)

  • (Lose: 1301-1636)

  • (Lose: 4001-4206)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Collectables (102)
102 Los(e)

  • 102 Los(e)

Los 621

.

3/4 viool, l. 60 cm. ...[more]

Los 622

.

3/4 viool met etiket Lark, China, l. 59 cm. ...[more]

Los 623

.

3/4 viool met etiket, naar Antonius Stradivaris Duitsland, l. 56 cm. ...[more]

Los 624

.

Los 625

.

Lot van 2 Moorse-stijl bruidkisten met ingelgde bloemen, 20e eeuw, h. 35, br. 53, d. 29 cm. en h. 25, br. 43, d. 21 cm. ...[more]

Los 626

.

Deels houten trekzak met 2 bellen. ...[more]

Los 670

.

Lot van 5 beschilderde dansmaskers, w.o. Java Indonesië. ...[more]

Los 671

.

Los 672

.

Los 673

.

Los 674

.

Los 675

.

Los 676

.

Los 677

.

Mamiya Sekor 127 mm lens, F:3,8 ...[more]

Los 678

.

Lot van Olympus Ferrari en miniatuur Leica M3 Combination of Olympis Ferrari and scale model Leica M3 ...[more]

Los 679

.

Carl Zeiss 28mm, F: 2,0 voor Canon ...[more]

Los 680

.

Carl Zeiss 85mm, F: 1,4 voor Canon ...[more]

Los 684

.

Lot van een houten trek acrobaat, pelikaan met bever, man met hond en acrobaat in rek. ...[more]

Los 686

.

Lot van 3 blikken kiepauto's en een blikken Esso Extra Motor Oil vrachtwagen en aanhanger, 50-er jaren en 3 andere. ...[more]

Los 688

.

Lot diverse miniatuur autootjes, w.o. Matchbox en Dinky Toys ...[more]

Los 689

.

Lot van 3 mechanisch opwindbare aapjes, varken, hondje en beer, 50-er jaren. ...[more]

Los 690

.

Los 694

.

Gegoten decoratieve CD rek als golftas, h. 110 cm. ...[more]

Los 766

.

Ca. 140 delen 12 persoons plated bestek met grote en kleine couverts, kaas- en botermesjes ...[more]

Los 890

.

Seca personen weegschaal op muntinworp, h. 113 cm. ...[more]

Los 962

.

Los 3003

.

Stel bronzen eenlichts kandelaars met druiven etende putto en putto met zeemonster, h. 22 cm. ...[more]

Los 3004

.

Los 3006

.

Lot van 5 miniatuur portretten, 9 x 7 cm. ...[more]

Los 3008

.

Tafelklokje in messing kast met glazen geslepen vensters, emaille wijzerplaat en deels nikkelen slinger, h. 20 cm. ...[more]

Los 3009

.

Lot bestaande uit poeziealbum, baby boek met afbeeldingen van Rie Cramer en Copy Boek ...[more]

Los 3010

.

Lot van een koperen kandelaar gedragen door putto, beeldje van Venus de Milo en een golfer. ...[more]

Los 3012

.

Groenglazen fles met pontil, Duitsland ca. 1750, h. 24 cm. Green glass bottle with pontil, Germany ca.1750, h. 24 cm. ...[more]

Los 3013

.

Stel koperen gedraaide eenlichts kandelaars, Engeland, h. 30 cm. ...[more]

Los 3014

.

Eiken religieus snijwerk van Christus en Maria, vermoedelijk 18e eeuw, op eiken basement, h. 24 cm. ...[more]

Los 3021

.

Los 3024

.

Los 3031B

.

12 Christofle Art Nouveau dessert messen, Model a feuille d'hemeracalle 12 Christofle Art Nouveau knives ...[more]

Los 3031C

.

Lot met 10 Art Nouveau dienbestekken, verzilverd met o.a. Iris decor a Lot plated Art Nouveau cutlery ...[more]

Los 3033

.

Lot van 2 plated deels gelobte schalen 2 silver plated bowls ...[more]

Los 3034

.

Lot verzilverd, w.o. dienblad, terinnes. ...[more]

Los 3035

.

Los 3038

.

Paarsglazen Boheems siercoupe met beschilderd decor van vlinders, guilandes en glazen pegels, h. 45 cm. ...[more]

Los 3047

.

Stel houten gestoken white-wash Barok-stijl putto, h. 24, br. 41 cm. ...[more]

Los 3051

.

Los 3058

.

3 delen Makkum kaststel met bloemdecoratie. ...[more]

Los 3059

.

6-persoons verzilverd bestek, model Haags lofje, w.o. groot en klein bestek en dienbestek. ...[more]

Los 3060

.

Los 3062

.

Los 3067

.

Stel koperen Louis Philippe eenlichts kandelaars, 19e eeuw, h. 19 cm. ...[more]

Los 3068

.

Openklapbare schelp met 2 odeurflacons in messing houder bekroond met vogel, eind 19e eeuw, h. 13 cm. ...[more]

Los 3069

.

Los 3070

.

Los 3072

.

Los 3083

.

Stel bronzen eenlichts blaker kandelaars gedragen door griffioen, h. 16 cm. ...[more]

Los 3084

.

Stel gebronsde sculpturen van kinderen met honden, "Desaccord en Accord", naar Leon Pilet, h. 29 cm. ...[more]

Los 3101

.

Parang Ilang of Mandau, met gestoken greep en twee messen in houten schede afgezet met slangenhuid en leer, Borneo ...[more]

Los 3105

.

Bronzen zittende Shakyamuni Boeddha op Lotusbloem in de Abhayamudra, Tibet/Nepal 20e eeuw, h. 42 cm. ...[more]

Los 3106

.

Schildering van Chinese Boeddha in lijst, 41 x 18 cm. Painting of a Chinese Buddha in frame, 41 x 18 cm. ...[more]

Los 3134

.

Lot van een celadon pijlenvaasje, h. 14 cm. en celadon schaaltje met bloem en vogel decor, diam. 14,5 cm. ...[more]

  • 102 Los(e)