Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 2001-2242)

  • (Lose: 501-729)

  • (Lose: 730-963)

  • (Lose: 2501-2713)

  • (Lose: 1-275)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 3001-3270)

  • (Lose: 1301-1636)

  • (Lose: 4001-4206)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Asian Art  (89)
89 Los(e)

  • 89 Los(e)

Los 3160

.

Lot van 2 cloisonne schalen en vaas met bloemdecor, China. ...[more]

Los 3163

.

Los 3164

.

Los 3165

.

Los 3166

.

Spekstenen gesneden sculptuur van wijsgeer met stok, China, h. 13 cm. ...[more]

Los 3167

.

Los 3168

.

Los 3169

.

Los 3170

.

Los 3170A

.

Los 3171

.

Stel spekstenen 2 delige sculpturen met relief decor van zeemonster en figuren in houten cassette, China, 17 x 11 cm. ...[more]

Los 3172

.

Los 3173

.

Lot van 5 snuifflesjes, w.o. agaat en parelmoer, China, h. 7 cm. ...[more]

Los 3174

.

Stel houten gestoken sculpturen van man en vrouw met inlegwerk, china, h. 29 cm. ...[more]

Los 3181

.

Hardhouten bijzettafel met marmeren blad, China ca. 1900, h. 45, diam. 46 cm. ...[more]

Los 3182

.

Houten paneel met relief decor van 4 dames in tuin bij pagoda, gesign., China 20e eeuw, 132 x 76 cm. ...[more]

Los 3183

.

Stel zwartlak panelen met relief decor van Shou en dames in parelmoer ingelegde lijst, China 20e eeuw, 91 x 31 cm. ...[more]

Los 3184

.

Los 3185

.

Paneel met achter glas beschildering van Chinese Keizer op troon, China 20e eeuw, 65 x 44 cm. ...[more]

Los 3186

.

Los 3187

.

Hardhouten bijzettafel met marmeren blad op gestoken poten verbonden door regels, China, h. 48, br. 32 cm. ...[more]

Los 3188

.

Hardhouten bijzettafel met marmeren blad op gestoken poten verbonden door regels, China, h. 46, diam. 46 cm. ...[more]

Los 3192

.

Houten paneel met dwarsfluitspelende dame in lijst met karakter tekens, China 20e eeuw, 102 x 61 cm. ...[more]

Los 3193

.

Los 3214

.

Los 3232

.

Los 3251

.

Japanse schildering van figuren en karaktertekens, 67 x 44 cm. ...[more]

Los 3264

.

Uitgebreid Wedgewood servies, model Bone China, w.o. borden in diverse maten. ...[more]

Los 3267

.

  • 89 Los(e)