Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 2001-2242)

  • (Lose: 501-729)

  • (Lose: 730-963)

  • (Lose: 2501-2713)

  • (Lose: 1-275)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 3001-3270)

  • (Lose: 1301-1636)

  • (Lose: 4001-4206)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Clocks, Watches & Jewellery (72)
72 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 72 Los(e)

Los 3201

.

Los 3207

.

Los 3215

.

Pendule in deels zwartmarmeren kast, h. 29 cm. (+ sleutel) Pendulum in partly black marble case, h. 29 cm. (+ key) ...[more]

Los 3216

.

Los 3217

.

Los 3220

.

Reisklok in met intarsia ingelegde palissander gefineerde houten kast en emaille wijzerplaat, 19e eeuw, h. 22 cm. ...[more]

Los 3221

.

Empire kolompendule met emaille wijzerplaat in mahonie kast, 2de periode eind 19e eeuw, h. 48 cm. (+ sleutel) ...[more]

Los 3231

.

Zamak pendule met emaille wijzerplaat en putto op houten basement, Frankrijk 19e eeuw, h. 53 cm. (defecten) ...[more]

Los 3237

.

Pendule in marmeren kast met bronzen ornamenten, h. 49 cm. ...[more]

Los 3245

.

Vuurvergulde bronzen Charles x pendule bekroond met apollo, lier en bladmuziek op rijk bewerkte kast, 19e eeuw, h. 54 cm. ...[more]

Los 3246

.

Los 3268

.

Kolom pendule in witmarmeren kast met bronzen ornamenten op 2 zuilen, eind 19e eeuw, h. 39 cm. (+ sleutel) ...[more]

  • 72 Los(e)