Spring auction
Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lose: 1-300)

  • (Lose: 1001-1269)

  • (Lose: 501-827)

  • (Lose: 2001-2307)

  • (Lose: 1501-1833)

  • (Lose: 3001-3207)

  • (Lose: 4001-4115)

  • (Lose: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Collectables (297)
297 Los(e)

  • 297 Los(e)

Chrome design magazine holder, MAGS, h. 32 cm.Chromen design tijdschriften rek, MAGS, h. 32 cm. ...[more]

Multi colored fruit bowl, h. 13, diam. 50 cm.Dikwandig gekleurd glazen ronde fruitschaal, h. 13, diam. 50 cm. ...[more]

Bronze sculpture of a bird, mounted on marble base, h. 29 cm.Bronzen sculptuur van vogel op marmeren basement, h. 29 cm. ...[more]

Gepatineerd metalen Art Deco sculptuur van voetballer en bal op marmeren basement, 30-er jaren, h. 18 cm. ...[more]

Lot van 10 boeken, w.o. Bronzes, Decorative Arts. ...[more]

Los 818

Rally stopwatch

Dubbele rallystopwatch, gerestaureerd, met led-verlichting, exelsior park. ...[more]

Lot van een bruinlederen Salvatore Ferragamo damestas en een Burberry damestas. ...[more]

Bronze sculpture of Napoleon, mounted on marble base, h. 29 cm.Bronzen sculptuur van Napoleon op marmeren basement, h. 29 cm. ...[more]

a pair of plated candlesticks, h. 31 cm.Stel verzilverde eenlichts kandelaars met losse bobeches, h. 31 cm. ...[more]

Bronzen eenlichts kandelaar met pen en vetkraag, Holland 17e eeuw, h. 30 cm. ...[more]

Goudlak houten wandconsole met acanthus bladeren, h. 30, br. 32, d. 18 cm. (gerestaureerd) ...[more]

Mahonie tabakskistje met loden binnenkant en deksel, eind 19e eeuw, h. 13, br. 19, d. 16 cm. ...[more]

Bronze sculpture of a bull, h. 22, l. 36 cm.Bronzen sculptuur van een stier, h. 22, l. 36 cm. ...[more]

Icon, Greece, 18th century, 22 x 17 cm.Griekse Icoon met decor van de Heilige Joris, 19e eeuw, 22 x 17 cm. ...[more]

Oak carved of sculpture of saintEiken gestoken reliëf sculptuur masker van heilige ...[more]

Pair of copper candlesticks with pewter appliques, height 21 cm.Stel koperen eenlichts kandelaars met appliques, h. 21 cm. ...[more]

Oak sculpture of Christ with Sacred Heart, h. 43 cm.Eiken sculptuur van Christus met Heilig Hart, h. 43 cm. ...[more]

Lot van een metalen helm, zgn. Cabasset, borstplaat met geetst relief, (replica) vermoedelijk 1900/1920 en 2 dolken, w.o. 19e eeuw. ...[more]

Albasten sculptuur van staande leeuw met bliksem onder voorpoot, h. 12, br. 15, d. 7 cm. ...[more]

Groen malachiet dekseldoosje met koperen binnenrand, h. 5, br. 13, d. 9 cm. ...[more]

Tinnen jardinière met schelpmotieven, h. 11, br. 45, d. 25 cm. ...[more]

Lot textiel, w.o. tafellakens, servetten en kantwerk. ...[more]

Eiken plaquette met relief decor van allegorische voorstelling van de Generaliteitsleeuw de 7 provincien, 19e eeuw, 36 x 31 cm. ...[more]

Serie van 5 miniatuur portreten 9 x 7 cm. ...[more]

Photo of Buddha, 61 x 86 cm.Fotoafdruk met afbeelding van liggende Boeddha, 61 x 86 cm. ...[more]

A pair of crystal vases, h. 36, diam. 22 cm.Stel kristallen bloemvazen met ananas slijpsel, h. 36, diam. 22 cm. ...[more]

Lot van herten geweien gemonteerd op eiken plank. ...[more]

Doll, mark W & C Germany 250,5, h. 55 cm.Karakterpop met biscuithoofd, open mond en slaapogen, gemerkt W & C Germany 250,5, h. 55 cm. ...[more]

Karakterpop met biscuit hoofd, open mond en glasogen, gemerkt MV 1987, h. 65 cm. (ledematen uitelkaar) ...[more]

Los 3137

Karakterpop

Karakterpop met biscuithoofd, gesloten mond en glasogen, h. 53 cm. ...[more]

Karakterpop met biscuit hoofd, gesloten mond en glasogen, h. 50 cm. ...[more]

Los 3139

Gotz pop

Gotz doll, Germany, h. 75 cm.Gotz pop met fluwelen hoed, Duitsland, h. 75 cm. ...[more]

Los 3141

Karakterpop

Karakterpop met biscuithoofd, gesloten mond en glasogen, gemerkt KR 114 W 2, h. 53 cm. ...[more]

Karakterpop met stoffen lijf, porseleinen onderarmen en benen, h. 55 cm. (niet gemerkt) ...[more]

Los 3150

Verzilverde tuba

  • 297 Los(e)