Spring auction
Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lose: 1-300)

  • (Lose: 1001-1269)

  • (Lose: 501-827)

  • (Lose: 2001-2307)

  • (Lose: 1501-1833)

  • (Lose: 3001-3207)

  • (Lose: 4001-4115)

  • (Lose: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

  • Broches (15)

Schätzpreis

  • Jewellery (15)
15 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 15 Los(e)

Gouden broche/hanger bezet met schelpcamee vrouwensilhouet, geh. 585/000 ...[more]

Gouden broche ingelegd met rood emaille en schildering vrouwfiguur, 19e eeuw ...[more]

Geelgouden broche bezet met onyx, barok parel en diamanten ca. 1.00crt., geh. 585/000, 11gr. ...[more]

Gouden ovale broche bezet met onyx ingelegd met bloem, geh. 585/000 (speld onedel) 19e eeuw ...[more]

Geelgouden broche/hanger bezet met imitatie amethist, 19e eeuw, 585/000, br.gew. 6,8 gr., lengte ca. 3 cm. ...[more]

Gouden poezenbroche bezet met robijn diamant, geh. 585/000, 17.5 gr. ...[more]

Platina Art Deco broche bezet met blauwe baguette slijpsel saffier en diamant ...[more]

Gouden knoopbroche met diamant roosslijpsel, 585/000 gew. 12gr. ...[more]

Witgouden Art Nouveau broche bezet met diamant roosslijpsel, geh. 585/000 ...[more]

Geelgouden broche met zaadpareltjes, 19e eeuw, geh. 585/000 ...[more]

Geelgouden takbroche met jade bezet. ...[more]

  • 15 Los(e)