Summer Auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1001-1291)

  • (Lose: 1-22*9)

  • (Lose: 501-841)

  • (Lose: 2001-2278)

  • (Lose: 1501-1765)

  • (Lose: 3001-3213)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Spiegels (klassiek) (14)

Schätzpreis

  • Furniture (14)
14 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 14 Los(e)

Geslepen spiegel in eiken lijst met gestoken kuif, 135 x 89 cm. ...[more]

Biedermeier spiegel in mahonie lijst, 19e eeuw, 77 x 40 cm. ...[more]

Geslepen spiegel in houten bewerkte lijst, eind 19e eeuw, 91 x 48 cm. ...[more]

Soesterspiegel in mahonie lijst met gestoken kuif, 19e eeuw, 62 x 33 cm. ...[more]

Halspiegel in goudlak lijst bekroond met schelpmotief, 72 x 40 cm. ...[more]

Rechthoekige spiegel bekroond met lauwerkrans, 108 x 59 cm. ...[more]

Halspiegel in goudkleurige lijst, 123 x 48 cm. ...[more]

Ovale geslepen spiegel bekroond met met lauwerkrans, 82 x 95 cm. ...[more]

Geslepen halspiegel in Empire lijst bekroond met putti in schelp voortgetrokken door duiven, eind 19e eeuw, 65 x 36 cm. ...[more]

  • 14 Los(e)