Summer Auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1001-1291)

  • (Lose: 1-22*9)

  • (Lose: 501-841)

  • (Lose: 2001-2278)

  • (Lose: 1501-1765)

  • (Lose: 3001-3213)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

1624 Los(e)
  • 1624 Los(e)

Carpet, India MeshedTapijt, India Meshed 340 x 250 cm. ...[more]

Tabriz carpet 370 x 267 cm.Tapijt, Tabriz 370 x 267 cm. ...[more]

Heriz carpet, 405 x 300 cm.Tapijt, Heriz 405 x 300 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier trumeau met lade en spiegel op klauwpoten, 19e eeuw, h. 93, br. 86, d. 35 cm. ...[more]

Stel Hepplewithe-stijl stoelen met opgewerkte rugleuning met decor van bloemen met gestreepte zitting, Engeland. ...[more]

Mahonie pottenkast met laden en roffeldeur, het blad ingelegd met koperen bies, 19e eeuw, h. 71 br. 45 d. 37 cm. ...[more]

Los 75

Schemerlamp

Tafellamp op mahonie getorste poot met stoffen kap, h. 96 cm. ...[more]

Mahonie rechthoekige tafel op kolompoot, uitlopend in 4 sprant, h. 76, br. 152, d. 122 cm. ...[more]

Serie van 7 mahonie stoelen, w.o. 1 armstoel bekleed met gestreepte stof, eind 19e eeuw. ...[more]

Victoriaans breistoeltje met roze velourse bekleding en voetenbankje, Engeland ca. 1880. ...[more]

Mir carpet, 363 x 275 cm.Tapijt, Mir 363 x 275 cm. ...[more]

Mahonie Empire bank versierd met snijwerk en bekleed met zwarte stof, 19e eeuw ...[more]

a set of 2 Louis XVI-stijl chairs.Stel Louis XVI-stijl fauteuils met grijs stoffen bekleding. ...[more]

Kashmir carpet, 385 x 305 cm.Tapijt, Kashmir 385 x 305 cm. ...[more]

Mahonie Regency-stijl salontafel met bruin leer ingelegd blad en 2 laden, Engeland 20e eeuw, h. 53, br. 135, d. 65 cm. ...[more]

Serie van 6 mahonie stoelen met ballonleuning, w.o. 2 met andere stoffering, 19e eeuw. ...[more]

Keshan carpet 393 x 290 cm.Tapijt, Keshan 393 x 290 cm. ...[more]

Noten Louis XVI-stijl halve maan tafel met 2 laden en messing beslag, h. 72, br. 70, d. 35 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier meidenkast met lade en 2 poortdeuren, 19e eeuw, h. 158, br. 100, d. 50 cm. ...[more]

Serie van 4 mahonie stoelen met rieten zitting, ca. 1900. ...[more]

Mahonie hoefvormige fauteuil met bordeaux rood vloerse bekleding. ...[more]

Mahonie Biedermeier toilettafel met draaibare spiegel en lade, 19e eeuw, h. 165, br. 85, d. 50 cm. ...[more]

Serie van 5 mahonie Willem III stoelen met gestoken rugleuning en gestreepte stoffering, ca. 1880. ...[more]

Mahonie Willem III spinnekop tafel met gecontourneerd blad, Holland ca. 1880, h. 75, br. 130, d. 99 cm. (rand beschadigd) ...[more]

Mahonie Biedermeier meidenkast met lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 154, br. 98, d. 42 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier armfauteuil met rood velourse bekleding, 19e eeuw en voetenbankje. ...[more]

Mahonie kledingkast met rechte kap, 2 paneeldeuren en lade, eind 19e eeuw, h. 190, br. 115, d. 56 cm. ...[more]

Eiken theestoof met koperen binnenbak en lade, 19e eeuw ...[more]

Mahonie bijzettafel met etage op gebogen poten, h. 70, br. 54, d. 44 cm. ...[more]

Mahonie Willem III bijzettafel op taps toelopende poten, Holland ca. 1880, h. 75, br. 105, d. 54 cm. (blad beschadigd) ...[more]

Lessenaar met houten deels koperen opklapbare schrijfgedeelte op ijzeren gebloemde voet, ca. 1920. h. 72, br. 30, d. 50 cm. ...[more]

Noten Willem III vlinderbank met roze velourse bekleding, Holland ca. 1880, h. 110, br. 168, d. 66 cm. ...[more]

Zwartgelakte Willem III console met gestoken bloemen, Holland ca. 1880, h. 71, br. 90, d. 35 cm. ...[more]

Zwart geschilderd mahonie bijzet/koffietafel op gedraaide poot uitlopend in 3 sprant, h. 54, diam. 50 cm. ...[more]

Saruck carpet 350 x 255 cm.Tapijt, Saruck 350 x 255 cm. ...[more]

Lehmann baby vleugel in zwartlak kast, h. 97, br. 122, d. 142 cm. ...[more]

Bachtiar carpet, 370 x 280 cm.Tapijt, Bachtiar 370 x 280 cm. ...[more]

Eiken Louis XVI-stijl porseleinkast met een glazendeur op 3 gebogen laden, h. 224, br. 104, d. 41 cm. ...[more]

Stel noten Louis XV-stijl damesfauteuils met geborduurde bekleding. ...[more]

Noten Louis XV-stijl damesfauteuil met zwarte skai bekleding. ...[more]

  • 1624 Los(e)