412 Los(e)/Seite
Jonge, Reint de. Figuren in kamer
Schagen, Gerbrand van. Amsterdam
Cassiers Henry winter Amsterdam
CASSIERS HENRY (1858-1944), ges. r.o. Het Rokin in de winter, aquatint 50 x 60 cm. ...[more]
Hoppe, K. Hond en lam
HOPPE, K, signed l.r.,dog and lamb in shed, panel 20 x 25 cm.HOPPE, K, ges. r.o., hond en lam in schuur, paneel 20 x 25 cm. ...[more]
Mauve, Anton. Schapen in de wei
Linde, Johan van der. zonsondergang
Wevers, abstract, doek
Wevers, tweeluik, doek
Wevers, abstract in blauw, doek
Wevers, drieluik, doek
Tjong, rood abstract, doek
Marino, Compositie met paard
MARINI, Marino, ges. in druk r.o., compositie met figuur te paard, c-print 74 x 56 cm. ...[more]
Marino, Compositie met paard
MARINI, Marino, ges. in de druk l.o., compositie met paard, litho 56 x 40 cm. ...[more]
Cremer, Jan. Landschap
Dine, Jim. Handen
DINE, JIM (GEB. 1935), ges. in druk, handen, c-print 48 x 47 cm. ...[more]
Manoukian, Claude. 'de Spaanse'
MANOUKIAN, CLAUDE (GEB. 1936), ges. r.o., 'de Spaanse', litho 79/170 65 x 50 cm. ...[more]
Schiffmacher, Henk. Dik figuur
SCHIFFMACHER, HENK (GEB. 1952), ges. en gedat. '09 r.o., de Venus van Willendorf, litho 32 x 20 cm. ...[more]
Lussanet, Paul de. Naakt
LUSSANET, PAUL DE (GEB, 1940), ges. en gedat. 1989 r.o., compositie met naakt, litho 72/190 70 x 50 cm. ...[more]
Villarreal, Gabriela. Compositie
Braque, Georges. 'Tete de femme'
BRAQUE, GEORGES, after, 'tete de femme', litho 35 x 26 cm.BRAQUE, GEORGES, naar ontwerp van, 'tete de femme', litho 35 x 26 cm. ...[more]
Anton Heijboer, figuren, ets
Buffet, Bernard. Man met rode neus
Alechinsky, Pierre. 'Writing Book'
ALECHINSKY, PIERRE, naar ontwerp van, 'Writing Book', litho 20 x 22 cm. ...[more]
Cremer, Jan. Landschap
Frankot, abstract, doek
Oel, compositie
OEL, ges. en gedat. '85 r.o., compositie, gouache 100 x 137 cm. ...[more]
Onbekend, onges. Figuur
unknown, unsigned,composition with figure, gouache 100 x 70 cm.Onbekend, onges. vrouwenfiguur, gouache 100 x 70 cm. ...[more]
Nicolai. Compositie
NICOLAI, compositie, doek 80 x 80 cm. ...[more]
Lussanet, Paul de. Compositie
LUSSANET, PAUL DE (1940), ges. en gedat. '89 r.o., 'Hommage aan Cobra', litho 60/250 65 x 50 cm. ...[more]
Vladinsky, Compositie met hoofd
VLADINSKY, ges. l.o., compositie met hoofd, doek 82 x 82 cm. ...[more]
Onbekend, compositie.
Onbekend, onges., compositie, gouache 70 x 50 cm. ...[more]
Eyckens, R. Compositie
EYCKENS, R., ges. r.o., compositie, doek 90 x 70 cm. ...[more]
Eyckens, R. Compositie
EYCKENS, R., ges. r.o., compositie, doek 80 x 70 cm. ...[more]
Cremer, Jan. Hartjes
CREMER, JAN (GEB. 1940), ges. en gedat. '99 r.o., hartjes, litho 58 x 76 cm. ...[more]
Lichtenstein, Roy. PopArt
LICHTENSTEIN, ROY, naar ontwerp van, 'M-Maybe he became ill and couldn't leave the studio', zeefdruk 90 x 90 cm. ...[more]
E.L., signed, blond girl, canvas 100 x 100 cm.E.L., ges. en gedat. 2000 r.o., blondine, doek 100 x 100 cm. ...[more]
Haring, Keith. Twee figuren
Haring, Keith. Figuren
Trust, Rich Compositie
TRUST, RICH, ges. en gedat. Amsterdam 2015 verso, compositie, doek 100 x 100 cm. ...[more]
Trust, Rich Compositie
Wilfred, Skyline
Wilfred, ges. l.o., skyline, doek 100 x 100 cm. ...[more]
Hagen, Espen. Indiaan
Pongsasaovapark, Pichai. 'Cornelis'
Trust, Rich. Compositie
TRUST, RICH, ges. r.o., compositie met panter, doek 75 x 115 cm. ...[more]
VILLARREAL, GABRIELA (1969), ges. l.o., compositie, doek 122 x 92 cm. ...[more]
Haring, Keith. Figuren
HARING, KEITH, multiple sign. in print,figures, c-print 77 x 78 cm.HARING, KEITH, meerdere sign. in druk, figuren, c-print 77 x 78 cm. ...[more]
Rosha. Compositie
ROSHA, ges. r.o., compositie, doek 90 x 120 cm. ...[more]
Donkersloot, Peter. Bob Dylan
Pongsasaovapark, Pichai. 'Cascade'
VILLARREAL, GABRIELA (1969), gemon. r.o., compositie, doek 44 x 44 cm. ...[more]
Hagen, Espen. Compositie met hoofd
Trust, Rich. Compositie
TRUST, RICH, ges. en gedat. Amsterdam 2015 verso, abstract, doek 100 x 100 cm. ...[more]
Branden van den, Guy. Abstract ster
Fukahori, Riusuke. tas
Eisma, Taco, landschap, doek
Eisma, Taco, signed, landscape, canvas 41 x 33 cm.EISMA, TACO, ges. en gedat. 2004 r.o., landschap, doek 41 x 33 cm. ...[more]
Donker, 3 vissen, doek
Donker, Justus, signed, 3 fishes, canvas 50 x 50 cm.DONKER, JUSTUS (1966), ges, en gedat. 2012 r.o., 3 vissen, doek 50 x 50 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. Dame
Onbekend, onduid. ges. l.o., dame op haar hurken, doek 135 x 105 cm. ...[more]
Miro, naar ontwerp, compositie
MIRO, after, composition, color lithograph 38 x 52 cm.MIRO, naar ontwerp, compositie, kleurenlitho 38 x 52 cm. ...[more]
412 Los(e)/Seite