Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-740)

  • (Lose: 741-973)

  • (Lose: 1501-1834)

  • (Lose: 1001-1231)

  • (Lose: 2001-2193)

  • (Lose: 2201-2442)

  • (Lose: 3001-3272)

  • (Lose: 1-279)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Klokken (modern) (9)

Schätzpreis

9 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • 9 Los(e)

Art Deco standing watchArt Deco staand horloge in eiken kast met gestoken ornamenten, h. 193 cm. ...[more]

Belgian oak Longcase clock, circa. 1920, H. 209 cm.Staand horloge in eiken kast, Belgie ca. 1920, h. 209 cm. ...[more]

Art Decco pendulum in wooden case with copper dial, h. 26 cm.Art Deco pendule in houten kast met koperen wijzerplaat, h. 26 cm. ...[more]

Zaanse klok in noten kast met 2 peergewichten, 20e eeuw. ...[more]

  • 9 Los(e)