562 Los(e)/Seite
Middelton, bootjes op meer, gouache
Ruting, 2 potloden, foto
Ruting, Peter, signed, white pencils, photo 40 x 50 cm.RUTING, PETER (1938-2015), ges. r.o., witte potloden, foto 40 x 50 cm. ...[more]
Plaat, lijnen, tekening
Plaat, Henri, signed, lines, drawing 50 x 65 cm.PLAAT, HENRI (1936), ges. en gedat. 1973 r.o., lijnen, tekening 50 x 65 cm. ...[more]
Dali, Lelies, ets
Sliva, his masters flea, litho
Sliva, Jiri, signed, his master's flea, lithograph 35 x 45 cm.SLIVA, JIRI (1947), ges. r.o., his master's flea, litho 35 x 45 cm. ...[more]
Van Vuuren, bloemen, aquarel
Vuuren, Hans van, signed, flowers, watercolor 67 x 47 cm.VUUREN, HANS VAN, ges. l.o., boeket bloemen, aquarel 67 x 47 cm. ...[more]
Vroom, klimop-hoofd, litho
Dali, Salvador, paranoia
Dali, Salvador, signed, paranoia, screenprint 48 x 44 cm.DALI, SALVADOR, ges. r.o., paranoia, zeefdruk 48 x 44 cm. ...[more]
Grijn van der, astract, zeefdruk
Mancini, vallende figuren, litho
Mancini, signed, Condizione Nuove, lithograph 90 x 68 cm.MANCINI, ges. en gedat. 1975 r.o., Condizione Nuove, litho 90 x 68 cm. ...[more]
Vrielink-Seah, Jeane. Naakt vrouwen
Middleton, abstract, litho
Kauderer, zonnebloemen, doek
Kauderer, Geo, signed, sunflowers, canvas 80 x 60 cm.KAUDERER, GEO (1906-1996), ges. r.o., zonnebloemen in vaas, doek 80 x 60 cm. ...[more]
Pecharolli, abstract, doek
Pecharolli, signed, abstract with bird, canvas 90 x 100 cm.PECHAROLLI, ges. en gedat. 1972 l.o., abstract met vogel, doek 90 x 100 cm. ...[more]
Emile, orkest, litho
Emile, signed, Pablo Casals, lithograph 30 x 21 cm.EMILE, ges. l.b. en r.o., orkest onder leiding van Pablo Casals, litho 30 x 21 cm. ...[more]
Harlan, Follow the stairs, giclee
Veldhoen, vrijend stel, litho
562 Los(e)/Seite