9 Los(e)/Seite
Art Deco staandhorloge
Art Deco standing watchArt Deco staand horloge in eiken kast met gestoken ornamenten, h. 193 cm. ...[more]
Staand horloge in eiken kast
Belgian oak Longcase clock, circa. 1920, H. 209 cm.Staand horloge in eiken kast, Belgie ca. 1920, h. 209 cm. ...[more]
Art Deco pendule in koperen kast
Art Deco 3-delen pendulestel
Art Deco schoorsteenpendule
Art Deco pendule
Art Decco pendulum in wooden case with copper dial, h. 26 cm.Art Deco pendule in houten kast met koperen wijzerplaat, h. 26 cm. ...[more]
Zaanse klok in noten kast
Zaanse klok in noten kast met 2 peergewichten, 20e eeuw. ...[more]
9 Los(e)/Seite