June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Aziatica;Aziatisch Porselein ; (18)

Schätzpreis

18 Los(e)

  • 18 Los(e)

Porseleinen theepotje met celadonglazuur en reliëf decor, 19e/20e eeuw, h. 15 cm.

3 porseleinen snuff bottles met celadonglazuur in relief versierd met vissen, bloemen en bladeren, China 18e/19e eeuw, h. 5, 6 en 7 cm.

Porseleinen kom blauw gedecoreerd met bloemen, China 18e/19e eeuw, gemerkt met winkelmerk, h. 7, diam. 17 cm.

Blanc de Chine porselein, staande figuur met polychroom koudbeschildering, China 18e eeuw, h. 13,5 cm. ...[more]

Stel porseleinen kop-en-schotels met Mandarijnen decor van zotjes en landschappen, China 18e eeuw, kopje h. 3,5, schoteltje diam. 9 cm. ...[more]

Porseleinen balustervormige vaas in blauw gedecoreerd met vogels en bladeren, daaronder een vakkenrand, China 20e eeuw, h. 26,5 cm. ...[more]

Porseleinen ovale Qianlong schotel met decor van de Godin Magu met hert in landschap, br. 32, d. 23 cm. China ,18e eeuw. ...[more]

Porseleinen dekselvaas met bloemdecor, deksel bekroond met Foo-dog, China 19e eeuw, h. 42 cm. (deksel gelijmd en schilfer)

  • 18 Los(e)