June auction
Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501-810)

  • (Lose: 1001-1177)

  • (Lose: 1-231)

  • (Lose: 3001-3400)

  • (Lose: 1501-1837)

  • (Lose: 2501-2585)

  • (Lose: 2001-2232)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

1572 Los(e)
  • 1572 Los(e)

Eiken Schwarzwalder paraplustandaard in de vorm van een beer met glazen ogen, Duitsland eind 19e eeuw, h. 86 cm (poten van latere leeftijd)

Eiken buffetkast met 2 gestoken laden en 2 paneeldeuren op bolpoten, 18e eeuw, h. 112, br. 130, d. 48 cm. (plinten met defecten)

Zwart gepolitoerde Willem III pianokruk met rood velours, 19e eeuw.

Mahonie lectuurbak, zgn. Canterbury, met lade op koperen wieltjes.

Eiken commode met 4 laden en bronzen beslag, Engeland 19e eeuw, h. 77, br. 84, d. 42 cm.

Mahonie chiffonière met 6 laden met bronzen beslag, 19e eeuw, h. 162, br. 100, d. 45 cm.

Mahonie bibliotheektrap met 4 treden afgezet met messing bolornament, h. 166 cm.

Zijden tapijt polychroom gedecoreerd met dieren vogels en planten, Qum Perzië, 20e eeuw,  280 x 180 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier kast met lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 154, br. 104, d. 48 cm.

Mahonie Biedermeier penant kastje met 1 lade en 2 paneel deuren, 19e eeuw, h. 81, br. 86, d. 44 cm.

Mahonie Victoriaanse commode met 4 laden en bronzen beslag, laat 19e eeuw, h. 77, br. 106, d. 48 cm. (kras in blad)

Mahonie Victoriaanse commode voorzien van 4 laden afgezet met messing beslag, Engeland laat 19e eeuw, h. 76, br. 78, d. 46 cm.

Teakhouten wandtafel met 5 laden op gedraaide poten, h. 76, br. 190, d. 50 cm.

Mahonie Willem III etagere tafeltje, zgn. 'Domme knecht' met 4 etage's en handgrepen, Holland ca. 1880, h. 76, br. 42, d. 35 cm.

Goudlak houten gestoken rechthoekige spiegel, 84 x 72 cm.

Los 139

Chimney mirror

Schoorsteenspiegel in Louis Philippe vergulde lijst met schelp en bloemen, Frankrijk, 19e eeuw, 180 x 125 cm. (lijst met schilfers)

Halspiegel in mahonie lijst geflankeerd door pilasters op console, eind 19e eeuw, h. 220, br. 77, d. 32 cm.

Facetgeslepen spiegel in Empire-stijl gekleurde lijst met 2 zwanen in kuif, 20e eeuw, 200 x 135 cm.

Rechthoekige spiegel in goudlak lijst met gestoken kuif, h. 165, br. 90 cm.

Los 143

Mirror

Damspiegel en goudlak lijst, 187 x 40 cm.

Goudlak met witlak houten gestoken spiegel bekroond met kuif waarin schelpmotief en bloemen, 19e eeuw, 157 x 103 cm.

Goudlak houten gestoken schouwspiegel, met C-voluten en schelpmotieven gedecoreerd, 19e eeuw,176 x 99 cm. (kuif gebroken, ornamenten aanwezig)

Rechthoekige facetgeslepen spiegel in deels goudlak met zwartlak gestoken lijst, 139 x 107 cm.

Los 147

Chimney mirror

Schouwspiegel in deels white wash houten gestoken lijst, 109 x 131 cm.

Spiegel in goudlak lijst bekroond met kuif waarin fruit en schelpmotieven, 162 x 76 cm.

Los 149

Mahogany mirror

Mahonie spiegel met een geverfd gipsen classicistische voorstelling van vrouw met engel, 19e eeuw, 160 x 72 cm.

Eiken betaaltafel met 2 geldladen op blokpoten verbonden door regels, Zuid-Duitsland 18e eeuw, h. 48, br. 110, d. 90 cm.

Mahonie Biedermeier tafel met rond blad rustend op sluierpoot, circa 1840, h. 73, diam. 112 cm. (blad beschadigd)

Mahonie penantkast met lade en twee deuren, 19e eeuw, h. 97, br. 97, d. 40 cm.

Mahonie armfauteuil met gestoken kroon en leeuw geflankeerd door acathusbladen in kuif, 19e eeuw

Deels palissander Canterbury lectuurbak, versierd met opengewerkte bladermotieven, Engeland, 19e eeuw, h. 48,5 cm.

Mahonie Empire trumeau met grijs marmeren blad en verguld bronzen ornamenten, 19e eeuw,  h. 84, br.  91, d. 37 cm.  ...[more]

Los 163

Mahogany bench

Mahonie bank versierd met snijwerk in de flanken en bekleed met geel velours, 19e eeuw

Serie van 4 eiken Queen Anne-stijl stoelen met gestreepte stoffen zitting, eind 19e eeuw

Crèmelak Louis XV-stijl damesfauteuil met rieten zitting en Ikat stoffering.

Crèmelak Louis XVI-stijl armstoel met Ikat stoffering.

Grenenhouten tinbuffet met etagère opstand, onderkast met 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 197, br. 140, d. 46 cm.

Zware eiken boomstamtuinbank, h. 89, br. 185, d. 70 cm.

Los 170

Carpet, Heriz

Tapijt, Heriz, 360 x 270 cm.

Eiken Gotische-stijl kerkbank met opengewerkte leuningen, 19e eeuw, h. 101, br. 170, d. 40 cm.   ...[more]

Los 172

Iron safe

Beukenhouten schommelstoel met ijzeren mechaniek, USA ca. 1900/20.

Olmenhouten roodbeschilderd kastje met 2 beschilderde  paneeldeuren, China 19e eeuw, h. 91, br. 63, d. 42 cm. ...[more]

Met bruin leder omtrokken houten dekenkist afgezet met koperen nagels en voorzien van smeedijzeren sluitwerk, h. 48, br. 98, d. 45 cm.

Mahonie 3-delen mimiset met bewerkt lederen blad, h. 60, br. 50, d. 45 cm.

  • 1572 Los(e)