Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

710 Los(e)

  • 710 Los(e)

Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966)Twee zeilboten, gesigneerd linksonder, board, 13 x 16 cm.

Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966)Paard met huifkar, gemonogrammeerd JW rechtsonder, krijt op karton, 11 x 15 cm.

Eef van Brakel (1930-2014)Landschap, gesigneerd rechtsonder, paneel, 26 x 42 cm.

Eef van Brakel (1930-2014)Figuren op bospad, gesigneerd linksonder, board, 31 x 41 cm.

Eef van Brakel (1930-2014)Landschap met koeien, gesigneerd linksonder, doek, 47 x 57 cm.

Eef van Brakel (1930-2014)Landschap, gesigneerd linksonder, board, 54 x 59 cm.

Eef van Brakel (1930-2014)'Langs de waal bij Loenen', gesigneerd rechtsonder en verso, board, 34 x 45 cm.

Eef van Brakel (1930-2014)'Hoogwater bij Renkum', gesigneerd linksonder, marouflé, 22 x 54 cm.

Jacob Nieweg (1877-1955)Knitwilg voor appelboomgaard, gemonogrammeerd en gedateerd '27 links onder, doek 64 x 54 cm.

Charles Roelofsz (1897-1962)'a Jenny a La Bellezza', gemonogrammeerd en gedat '49 r.o., aquarel 29 x 48 cm.

Leo Gestel (1881-1941)De Vlucht uit België, 1914, gesigneerd rechtsonder, litho, 65 x 74 cm.

Gezicht op haven te Enkhuizen, gesigneerd onder passe-partout rechtsonder, aquarel, 39 x 50 cm.

Lot is not in auction ...[more]

Harry Maas (1906-1982)Dame op brug te Utrecht, gesigneerd en gedateerd Utrecht 1977, aquarel 50 x 29 cm.

Johannes Fredericus (Freek) van den Berg (1918-2000)Zittend naakt, gesigneerd links onder en gedateerd 1962 verso, doek 122 x 101 cm.

Eelco Leegstra (1891-1968)Potret van dame, gesigneerd en gedateerd 15' rechts boven, pastel op papier 16,5 x 14 cm.

Nicolaas Matthijs Eekman (1889-1973)Vrouwfiguren met boodschappenmand, gesigneerd en gedateerd '31, pastel 44 x 36 cm.

Willem Janssen (1950-)Abstract portret, verso foto Galerie Odette met Willem Janssen,  acryl, 39 x 29 cm.

Claude Nanreff (1908-)Figuren op straat in de winter, gesigneerd rechtsonder, gemengde techniek, 35 x 40 cm. (aankoopbon Paul Brandt aanwezig).

Cor Noltee (1903-1967)Stadsgezicht te Leeuwarden, gesigneerd rechtsonder, doek, 40 x 50 cm.

Kleurig plein met standbeeld, onduidelijk gesigneerd en gedateerd rechts onder, gouache 62 x 47 cm. (scheurtje papier)

Claude Nanreff (1908-)"Procession", gesigneerd rechtsonder, gemengde techniek, 13 x 18 cm.

Ladislav KrohaGeometrisch/abstracte compositie "De tafel", gesigneerd met initialen rechtsonder en voluit verso, board, 40 x 40 cm.

Adriaan Lubbers (1889-1954)Hudson River te New York, gesigneerd rechtsonder, litho, 45 x 30 cm.

David Abraham Bueno de Mesquita (1889-1962)Figuren bij Italiaans bergmeer, gesigneerd en gedateerd 1930, doek  x 39 cm.

Cornelis Jan Mension (1882-1950)Kakatoe, gesigneerd in de plaat rechtsonder, kleurenlitho, 15 x 12 cm.

Co Westerik (1924-2018)Denkende figuren, gesigneerd en gedateerd 1955 middenonder, ets, genummerd 9/40, 20 x 25 cm.

Michel van Overbeeke (1942-)Compositie met fabeldier, gesigneerd rechts onder, board 18 x 24 cm.

Baukje Spaltro (1967-)Ester M. Street Cornerwerk = Esther Macharius (the coach), gesigneerd en gedateerd 2016 verso, doek, 30 x 30 cm.

Rinze Hamstra (1895-1974)Wuivende dame met bloemen, ongesigneerd, gemengde techniek op papier, 18 x 20 cm.

Hetty Ansing (1949-)Stilleven met tulpen in tulpenvaas, gesigneerd midden onder, acryl op paneel 60 x 50 cm.

Hetty Ansing (1949-)Stilleven met gemberpot en fruit, gesigneerd rechts onder, acryl op paneel 20 x 20 cm.

Hetty Ansing (1949-)Stilleven met zilveren schaal met herfstfruit, gesigneerd links onder, acryl  op paneel 29 x 43 cm.

Hetty Ansing (1949-)Stilleven met schalen, bord en bloemen, gesigneerd links onder, acryl op paneel 32 x 59 cm.

Hetty Ansing (1949-)Stilleven met boeket in vaas, gesigneerd midden onder, acryl op paneel 29 x 29 cm.

Hetty Ansing (1949-)Stilleven met opgestapelde schalen met sierappels, gesigneerd links onder, acryl op paneel 19 x 19 cm.

Piet Gutter (1944-)Stilleven met kruik en eieren, gesigneerd en gedateerd 92' rechtsonder, board, 36,5 x 40 cm.

Bob van Blommestein'Vreemde vruchten', gemonogrammeerd en gedateerd middenrechts 'BVB 2007', aquarel, 18 x 28 cm.

Bob van Blommestein'De oester van Christiaan', gemonogrammeerd en gedateerd middenonder 'BVB / 2009', aquarel, 30 x 20 cm.

Bruno Monvoisin (1953-)'Le Turlut de la Tulipe Hirsute', gesigneerd r.o., doek

Harry Keay (1914-1994)"Dorotheas Bonnet" gesigneerd en gedateerd 1950 rechtsonder, doek, 46 x 61 cm.

Paul Andre Lipman (1933-1983)Stilleven met appels, gesigneerd linksonder, doek, 37 x 49 cm.

Carel Willink (1900-1983)Tuin met sculpturen, gesigneerd Sylvia Willink, litho, genummerd 35/200, 46 x 52 cm.

Marc Blieck de (1958-)Serie van 3 zilverdruk foto's, met afbeeldingen van polderlandschappen.

Peter van hugten (1949-)Landschap, gesigneerd linksonder, karton, 27 x 29,5 cm.

Bob Immink (1930-1989)Waterland winterlandschap, aquarel op papier, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier.

Hans Butzelaar (1945-)Zuid-Frankrijk, gesigneerd linksonder, doek, 50 x 60 cm.

Stadsgezichten, gesigneerd en gedateerd rechtsonder 1961, tekening, pendant, 27 x 20 cm.

Clary Mastenbroek (1947-)Portret van een vrouw, gesigneerd met initialen en gedateerd 87' links onder. Paneel 47 x 41 cm.

Herbert O. Fiedler (1891-1962)Landschap met huizen aan rivier, gesigneerd rechts onder, board 44 x 46 cm.

Claude Weisbruch (1927-2014)Violisten, gesigneerd rechts onder. Litho VII/XXV 50 x 70 cm.

Los 1624

Bouthoorn, Wil.

Wil Bouthoorn (1916-2004)Don Quichote, gesigneerd rechts boven, gouache 74 x 54 cm.

Bernard Buffet (1928-1999)"Blauwe Hortensia in pot", gesigneerd en gedateerd in de plaat, offsetdruk, genummerd 500/288, 59 x 46 cm.

Hans Butzelaar (1945-)Italiaans huis, gesigneerd links onder, paneel 50 x 60 cm.

  • 710 Los(e)