- Boeken en manuscripten ;Grafiek;Schilderijen; (1)
- Boeken en manuscripten ;Grafiek;Spiegels; (1)
- Fotografie ;Grafiek; (1)
- Fotografie ;Moderne en Hedendaagse kunst; (10)
- Fotografie ;Schilderijen; (1)
- Grafiek; (55)
- Grafiek;Klassiek Europees Curiosa ;Schilderijen; (1)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst; (66)
- Grafiek;Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (7)
- Grafiek;Schilderijen; (19)
- Klassiek Europees Curiosa ;Schilderijen; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst; (58)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Munten en penningen ; (1)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (106)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Sculpturen ; (2)
- Moderne en Hedendaagse kunst;Spiegels; (1)
- Religieus ;Schilderijen; (2)
- Schilderijen; (338)
- Schilderijen;Utrecht; (35)
- Sculpturen ; (2)
- Spiegels; (1)
710 Los(e)/Seite
Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966)Twee zeilboten, gesigneerd linksonder, board, 13 x 16 cm.
Wiertz, Henri Louis (Joub), horse
Henri Louis (Joub) Wiertz (1893-1966)Paard met huifkar, gemonogrammeerd JW rechtsonder, krijt op karton, 11 x 15 cm.
Brakel, Eef van, landscape
Eef van Brakel (1930-2014)Landschap, gesigneerd rechtsonder, paneel, 26 x 42 cm.
Brakel, Eef van, landscape
Eef van Brakel (1930-2014)Figuren op bospad, gesigneerd linksonder, board, 31 x 41 cm.
Andrea, Kees. Children with masks
Brakel, Eef van, landscape
Eef van Brakel (1930-2014)Landschap met koeien, gesigneerd linksonder, doek, 47 x 57 cm.
Brakel, Eef van, landscape
Eef van Brakel (1930-2014)Landschap, gesigneerd linksonder, board, 54 x 59 cm.
Eef van Brakel (1930-2014)'Langs de waal bij Loenen', gesigneerd rechtsonder en verso, board, 34 x 45 cm.
Brakel, Eef van, landscape
Eef van Brakel (1930-2014)'Hoogwater bij Renkum', gesigneerd linksonder, marouflé, 22 x 54 cm.
Nieweg, Jacob, landscape with tree
Jacob Nieweg (1877-1955)Knitwilg voor appelboomgaard, gemonogrammeerd en gedateerd '27 links onder, doek 64 x 54 cm.
Charles Roelofsz (1897-1962)'a Jenny a La Bellezza', gemonogrammeerd en gedat '49 r.o., aquarel 29 x 48 cm.
Gestel, Leo. The Flight from Belgium
Leo Gestel (1881-1941)De Vlucht uit België, 1914, gesigneerd rechtsonder, litho, 65 x 74 cm.
View of the harbor in Enkhuizen
Gezicht op haven te Enkhuizen, gesigneerd onder passe-partout rechtsonder, aquarel, 39 x 50 cm.
Maas, Harry. Lady on the bridge
Harry Maas (1906-1982)Dame op brug te Utrecht, gesigneerd en gedateerd Utrecht 1977, aquarel 50 x 29 cm.
Berg, Freek van den. Nude
Johannes Fredericus (Freek) van den Berg (1918-2000)Zittend naakt, gesigneerd links onder en gedateerd 1962 verso, doek 122 x 101 cm.
Leegstra, Eelco, portrait
Eelco Leegstra (1891-1968)Potret van dame, gesigneerd en gedateerd 15' rechts boven, pastel op papier 16,5 x 14 cm.
Eekman, Nicolaas Matthijs, Figures
Nicolaas Matthijs Eekman (1889-1973)Vrouwfiguren met boodschappenmand, gesigneerd en gedateerd '31, pastel 44 x 36 cm.
Janssen, Willem. Abstract portrait
Willem Janssen (1950-)Abstract portret, verso foto Galerie Odette met Willem Janssen, acryl, 39 x 29 cm.
Claude Nanreff (1908-)Figuren op straat in de winter, gesigneerd rechtsonder, gemengde techniek, 35 x 40 cm. (aankoopbon Paul Brandt aanwezig).
Noltee, Cor. Cityscape
Cor Noltee (1903-1967)Stadsgezicht te Leeuwarden, gesigneerd rechtsonder, doek, 40 x 50 cm.
Painting: Square with statue
Kleurig plein met standbeeld, onduidelijk gesigneerd en gedateerd rechts onder, gouache 62 x 47 cm. (scheurtje papier)
Nanreff, Claude. "Procession"
Claude Nanreff (1908-)"Procession", gesigneerd rechtsonder, gemengde techniek, 13 x 18 cm.
Ladislav KrohaGeometrisch/abstracte compositie "De tafel", gesigneerd met initialen rechtsonder en voluit verso, board, 40 x 40 cm.
Adriaan Lubbers (1889-1954)Hudson River te New York, gesigneerd rechtsonder, litho, 45 x 30 cm.
David Abraham Bueno de Mesquita (1889-1962)Figuren bij Italiaans bergmeer, gesigneerd en gedateerd 1930, doek x 39 cm.
Mension, Cornelis Jan, Cockatoo
Cornelis Jan Mension (1882-1950)Kakatoe, gesigneerd in de plaat rechtsonder, kleurenlitho, 15 x 12 cm.
Westerik, Co, Thinking figures
Co Westerik (1924-2018)Denkende figuren, gesigneerd en gedateerd 1955 middenonder, ets, genummerd 9/40, 20 x 25 cm.
Michel van Overbeeke (1942-)Compositie met fabeldier, gesigneerd rechts onder, board 18 x 24 cm.
Spaltro, Baukje 'Street Cornorwerk'
Baukje Spaltro (1967-)Ester M. Street Cornerwerk = Esther Macharius (the coach), gesigneerd en gedateerd 2016 verso, doek, 30 x 30 cm.
Rinze Hamstra (1895-1974)Wuivende dame met bloemen, ongesigneerd, gemengde techniek op papier, 18 x 20 cm.
Hetty Ansing (1949-)Stilleven met tulpen in tulpenvaas, gesigneerd midden onder, acryl op paneel 60 x 50 cm.
Hetty Ansing (1949-)Stilleven met gemberpot en fruit, gesigneerd rechts onder, acryl op paneel 20 x 20 cm.
Hetty Ansing (1949-)Stilleven met zilveren schaal met herfstfruit, gesigneerd links onder, acryl op paneel 29 x 43 cm.
Hetty Ansing (1949-)Stilleven met schalen, bord en bloemen, gesigneerd links onder, acryl op paneel 32 x 59 cm.
Hetty Ansing (1949-)Stilleven met boeket in vaas, gesigneerd midden onder, acryl op paneel 29 x 29 cm.
Hetty Ansing (1949-)Stilleven met opgestapelde schalen met sierappels, gesigneerd links onder, acryl op paneel 19 x 19 cm.
Gutter, Piet. Stillife with books
Piet Gutter (1944-)Stilleven met kruik en eieren, gesigneerd en gedateerd 92' rechtsonder, board, 36,5 x 40 cm.
Bob van Blommestein'Vreemde vruchten', gemonogrammeerd en gedateerd middenrechts 'BVB 2007', aquarel, 18 x 28 cm.
Bob van Blommestein'De oester van Christiaan', gemonogrammeerd en gedateerd middenonder 'BVB / 2009', aquarel, 30 x 20 cm.
Bruno Monvoisin (1953-)'Le Turlut de la Tulipe Hirsute', gesigneerd r.o., doek
Keay, Harry. "Dorotheas Bonnet"
Harry Keay (1914-1994)"Dorotheas Bonnet" gesigneerd en gedateerd 1950 rechtsonder, doek, 46 x 61 cm.
Paul Andre Lipman (1933-1983)Stilleven met appels, gesigneerd linksonder, doek, 37 x 49 cm.
Gregoire , Kenne , Stillife
Carel Willink (1900-1983)Tuin met sculpturen, gesigneerd Sylvia Willink, litho, genummerd 35/200, 46 x 52 cm.
Marc Blieck de (1958-)Serie van 3 zilverdruk foto's, met afbeeldingen van polderlandschappen.
Landscape, cardboard
Peter van hugten (1949-)Landschap, gesigneerd linksonder, karton, 27 x 29,5 cm.
Immink, Bob. Winter landscape
Bob Immink (1930-1989)Waterland winterlandschap, aquarel op papier, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier.
Butzelaar, Hans, South of France
Hans Butzelaar (1945-)Zuid-Frankrijk, gesigneerd linksonder, doek, 50 x 60 cm.
Cityviews, pendant (2x)
Stadsgezichten, gesigneerd en gedateerd rechtsonder 1961, tekening, pendant, 27 x 20 cm.
Gaudin, Alain, 2x watercolour
Clary Mastenbroek (1947-)Portret van een vrouw, gesigneerd met initialen en gedateerd 87' links onder. Paneel 47 x 41 cm.
Fiedler, Herbert O. Landscape
Herbert O. Fiedler (1891-1962)Landschap met huizen aan rivier, gesigneerd rechts onder, board 44 x 46 cm.
Weisbruch, Claude. Violinists
Claude Weisbruch (1927-2014)Violisten, gesigneerd rechts onder. Litho VII/XXV 50 x 70 cm.
Bouthoorn, Wil.
Wil Bouthoorn (1916-2004)Don Quichote, gesigneerd rechts boven, gouache 74 x 54 cm.
Buffet, Bernard. Blue Hydrangea
Bernard Buffet (1928-1999)"Blauwe Hortensia in pot", gesigneerd en gedateerd in de plaat, offsetdruk, genummerd 500/288, 59 x 46 cm.
Butzelaar, Hans, house
Hans Butzelaar (1945-)Italiaans huis, gesigneerd links onder, paneel 50 x 60 cm.
710 Los(e)/Seite