156 Los(e)/Seite
Silver Art Deco spreader
Silver water jug
Zilveren waterkan, afgezet met parelrand, gehalte 835/000, meesterteken: "VK": Van Kempen en Zn., Voorschoten, hoogte 21 cm., 496 gram. ...[more]
Three silver baskets
Lot met 3 zilveren mandjes, o.a. ajourbewerkt en afgezet met parelrand, gehalte 835/000, hollands keur, bruto gewicht 289 gr.
Three silver candlesticks
3 zilveren eenlichts kandelaars, hoogte 18 cm., bruto gewicht 800 gram.
3-piece silver table set
Lot zilverwerk waarbij onderzetters, tafelcijfers, dekseldoos (defect).
Lot of silver bottle holders
Lot zilveren flessenbakken waarbij 2 met blauwglazen bodem en drie met zilveren bodem, Hollands gekeurd. ...[more]
Ladies purse with silver clasp
Damestas aan zilveren beugel.
Silver bottle containers
Crystal odor flacon
Kristallen odeur flacon onder gouden montuur en scharnierend deksel (beschadigd) hollands keur. 19e eeuw.
Lot of Biedermeier silverware
Lot Biedermeier zilverwerk waarbij slatang, soepdienlepel, groentenlepels en suikertang, hollandse keuren. bruto gewicht 500 gram
Lot of silver cutlery
Lot zilveren bestekken waarbij 3 lepels en 2 vorken, mt. Gerritsen van Kempen, Zeist. gehalte 835/000, 285 gram. ...[more]
Lot of silverware including 2 cups
Silver fish scoop
Zilveren visschep met ajour gegraveerd schep, Engeland Londen, jl. 1809 mt.WE WF WC. l. 30.5 cm. bruto gewicht 151 gram.
Zilveren kom, meesterteken: "G.Z." Gerritsen J.A.A. Amsterdam, jaarletter: "X": 1907, bruto gewicht 176 gram. ...[more]
Silver miniature wedding trunk
Zilveren bruidskist, geh. 835/000, Hollands keur, mt. Wed. van de Meulen Bouman, Joure, jl. 1950, bruto gewicht 178 gram.
Klein zilveren knottekistje, ajour bewerkt, Holland, eind 17e eeuw, met originele inititalen.
Silver miniature colander
Zilveren miniatuur vergiet, meesterteken: L P. van Somerwil, Amsterdam, circa 1730.
Zilveren lodereindoosje als kabinet, Amsterdam, meesterteken: Dirk Goedhart, jaarletter: 1788. ...[more]
Lot with silver miniatures
Lot zilveren miniaturen waarbij orgel, bierwagen, zeilschip, straatmuzikant, kaasdragers, Hollandse keuren, bruto gewicht 245 gram.
Lot with silver miniatures
Lot with silver miniatures
Lot zilveren miniaturen, o.a. koffieservies op blad, bordenrekkast, koffiemolen, Holland, diverse keuren, 20ste eeuw, bruto gewicht 336 gram.
Lot with various silver miniatures
Lot zilveren miniaturen waarbij ophaalbrug, ijscokar, visventer, honden, koetjes, hondekar, bruto gewicht 222 gr.
Lot with various miniatures
Lot zilveren miniaturen waarbij bierwagen, zeilboten, koets driespan, Hollands keur, 20e eeuw, bruto gewicht 356 gr.
Lot with various miniatures
Lot with various miniatures
Lot zilveren miniaturen, waarbij o.a. vele Oud Hollandse ambachten, rijtuigjes, Hollandse keuren, 20e eeuw, bruto gewicht 306 gr.
Lot with silver miniatures
Lot with various miniatures
Silver empire coffee pot
Round silver bowl
Ronde zilveren schaal afgezet met ajourfloraal bewerkte rand, Zaanlandse Zilversmederij jl. 1956, diam. 29 cm., bruto gewicht 630 gram.
Silver forks, Towle Silversmiths
Serie van 6 zilveren vorken, Towle Silversmiths, USA, geh. 925/000, bruto gewicht 235 gram.
Series of 6 silver wine goblets
Silver Georgian coffee pot
Zilveren Georgian koffiekan met houten handgreep, Engeland London, 1761, hoogte 29 cm., bruto gewicht 961 gram.
Silver Empire tea caddy
Zilveren Empire theebus, jaarletter: "J", 1815, meesterteken: "SH": Smits, H., Amsterdam, bruto gewicht 314 gram. (sleutel ontbreekt).
Silver tea set, Begeer
12 silver couverts
Silver chafing dish
Zilveren komfoor met brander, 924/000, meesterteken: "*B&Z": Bennewitz en Zn., bruto gewicht 434 gram. ...[more]
Silver rococo coffee pot, Rosenberg
Zilveren Rococo koffiekan, meester: Rosenberg, nummer 934, Aussburg 1780, hoogte 28 cm, bruto gewicht 759 gram. ...[more]
Silver coffee pot
Silver shaker in Louis XV-style
Silver shaker, Lissabon, Portugal
Silver Coffeepot, I. van Grasstek
Zilveren koffiekan met houten handvat en torenknop, meesterteken, Grasstek l. van, Amsterdam, hoogte 24 cm., bruto gewicht 706 gram. ...[more]
Silver fish server
Zilveren visschep, ajour bewerkt met geribbeld handvat, jaarletter 1825, lengte 35 cm., bruto gewicht 199 gram.
12 person extensive silver cutlery
12 persoons uitgebreid zilveren bestekken, met rijk versierde heften, 800/000. ...[more]
Set candlesticks, Jugendstil-style
Stel Jugendstill-stijl tweelichts kandelaars, hoogte 32 cm., bruto gewicht 1330 gram. ...[more]
Silver spoon, Maastricht, 1778
Zilveren lepel met familiewapengravering, Maastricht, jaarletter: "H": 1778, lengte 21 cm.
Silver spoon , Delft 18th century
Zilveren apostellepel, bekroond met de apostel Simon Petrus, Delft 18e eeuw, lengte 18 cm.
Mother of pearl snuffbox, China
Parelmoer snuifdoos met zilveren monturen, China 19e eeuw.
Bible with silver book clasp
Bijbel met zilveren boekslot, gehalte 835/000, Nieuwe Testament, anno 1874.
Zilveren lepel, meesterteken: Andries Vis (1741-1799), Amsterdam, jaarletter: "P": 1749; vork, Amsterdam, jaarletter: "B": 1764, lengte 20 cm.
156 Los(e)/Seite