156 Los(e)/Seite
Two spoons, 18th century
Silver miniature brandy bowl
Zilveren miniatuur brandewijnkommetje, met rozet in de bodem, initialen in de oren, Scandinavië, bruto gewicht 27 gram. ...[more]
Silver tazza, ajour dish on base
Serie van 12 grote messen met zilveren heften, Hollands keur, Gerristen J.A.A. Amsterdam, bruto gewicht 600 gram. ...[more]
Serie van 12 kleine messen met zilveren heften, Hollandse keur, Gerritsen J.A.A., Amsterdam, bruto gewicht 576 gram. ...[more]
4 silver spoons and 5 forks
Lot zilveren schepwerk
Lot various silverware
Lot zilverwerk waarbij taartvorkjes, mokkalepels, Hollandse keuren, bruto gewicht 530 gr.
Lot various silver scoops
Lot various silverwork
Lot zilverwerk waarbij 10 theelepels, herinneringslepels, tang, Hollandse keuren, bruto gewicht 271 gram. (diverse kwaliteiten).
Lot zilveren bestekdelen, waarbij Djokja taartvork en strooilepel; en jamlepel, Hollands gekeurd.
Lot with various silverware
Lot zilverwerk waarbij 2 sauslepels, jaarletter: 1868, taartschep, 2 vleesdienmessen, vork, Hollands keur, bruto gewicht 263 gram.
Lot zilverwerk waarbij 12 om 9 messenleggers, bruto gewicht 445 gram. (diverse kwaliteiten).
Lot with various silverware
Lot with various silver scoops
Lot zilveren schepwerk waarbij koffielepels, mokkalepels, vleesdienvorkjes, o.a. Hollandse keuren, bruto gewicht 360 gram.
Serie van 6 zilveren Art Deco dessertmessen, Kopenhagen, Denemarken, bruto gewicht 304 gram. ...[more]
Lot zilverwerk waarbij klontjestangen, Engelse en Hollandse keuren, bruto gewicht 163 gr.
Serie van 12 zilveren viscouverts, Haags Lofje, o.a. Gerritsen van Kempen, diverse jaarletters, gehalte 835/000, bruto gewicht 1050 gr.
Series of 8 fish cutlery
6 person silver cutlery
Lot of silverware
Lot zilverwerk waarbij blaker, tondeldoos en koker, Holland, 19e eeuw. en sigaretten etui met initialen, bruto gewicht 350 gram.
Lot silverware
Lot zilverwerk, waarbij Biedermeier gembervorkjes, suikerstrooier, lepel, Hollandse keur, 19e eeuw, bruto gewicht 170 gram.
Lot of various silver
Lot divers zilver, w.o. taartschep en roomlepel. ...[more]
Silver offering bowl, Chiang Mai
Zilveren offerschaal, Chiang Mai, laat 19e eeuw, bruto gewicht 463 gram.
5 silver photo frames
Serie van 5 Djokja zilveren fotolijsten; hierbij 2 schalen. ...[more]
Lot with various silver
Lot zilverwerk waarbij zilveren beurs, tas, zakhorloge en naadelnkoker, waarbij 19e eeuw. (diverse kwaliteiten).
Lot with various silver
Lot with silver miniatures
Four bonbon dishes
Lot met 4 zilveren bonbonmandjes, Hollands keur, bruto gewicht 274 gram.
Silver stove
Zilveren comfoor met ajour bewerkte opstand, rustend op bolpootjes, mt. G., gehalte 835/000 bruto gewicht: 280 gr.
Silver bowl
Zilveren schaal, gehalte 800/000, diam. 27.5 cm, bruto gewicht 300 gram.
Silver bonbon basket with pearl edge
Zilveren ajourbewerkte bonbonmand afgezet met parelrand, gehalte 835/000, bruto gewicht 162 gram.
Silver brandy bowl
Gilt silver brandy bowl
Verguld zilveren brandewijnkom met decor van bloemen en maiskolven, bruto gewicht 257 gram. 19e eeuw, gehalte 835/000.
156 Los(e)/Seite