Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Aziatica; (60)

Schätzpreis

60 Los(e)

  • 60 Los(e)

Lot van zeven diverse Yixing theepotjes 19e/20e eeuw, diverse kwaliteiten (deksel mist).

3 delen porseleinen tulpenvaas met decor van antiquiteiten en bloemen, China, 20e eeuw, hoogte 40 cm.

Lot van 5 vaasjes, 2 mogelijk Song Dynasty, rood aardewerk kannetje en 2 askleurige vaasjes.

Opengewerkte aardewerken pot, mogelijk voor wierook, met Celadon glazuur, versierd met bloemen, China, 19e/20e eeuw, h. 16,5 cm.

Stel metalen korro's met reliëf van draken, China, 20e eeuw, h. 14 en 10 cm.

Lot van 3 zilveren medische instrumenten, China, eind 19e eeuw, in lijst, 25 x 20 cm.

Stel roodlak dekseldozen als kippen met blauw geëmailleerde binnenkant, China, 20e eeuw, 23 x 30 x 23 cm.   ...[more]

Bronzen sculptuur van zittende Boeddha, Jambhupatti, 17e eeuw, Birma, hoogte 27 cm. ...[more]

Zijden geborduurde kimono met gouddraad, Japan, diverse beschadigingen. (hierbij 2 boeken over Kimono). ...[more]

Tibetaanse Boeddistische Thangka, kleurig beschilderd op stof met geborduurde rand, begin 20e eeuw, 94 x 72 cm.  ...[more]

Tibetaanse of Nepalese Boeddistische Thangka, kleurig beschilderd op stof, met geborduurde rand, 20e eeuw, 212 x 150 cm. ...[more]

Los 3444

Persian scene

Perzisch tafereel, polychroom beschilderd doek, 99 x 69 (vochtschade)

Lot van twee Perzische of Indiase miniaturen, verf op papier, 26 x 22 cm. (1 beschadigd en zonder glas).

Stel beschilderde zijden doeken met bloemdecor, Japan, circa 1930, 75 x 60 cm.

Schilderij op papier van Chinese familie in houten kader, China, 20e eeuw, 114 x 88 cm.

Lot van 4 Indonesische krissen met 4 losse krisscheden met zilver en 7 lossen krismessen, hierbij een klein dolkje.

Tibetaanse theetegel.

Twee Indonesische krissen: Kris Surakarta en een Gdok Sumatra, zonder schede. (2x).

Lot van 9 krisheften, Indonesië, in houten doos met houtsnijwerk van figuren in cartouches, Canton China, circa 1900.

Twee houtsnijwerken voor tempel, Vishnu, India, circa 1950, hoogte 63 cm. (met defecten)

Hardstenen Shiva hoofd, 20e eeuw, h. 43 cm.

Stel bronzen karbouwen met jongen op rug met fluit, China, 20e eeuw, h. 17 cm. (1x poot afgebroken).

Drie Batak kalenders van bot, gemaakt van runderribben, met snijwerk van hagedissen en slangen, Indonesië, Sumatra, lengte circa 48 cm. ...[more]

Drie Batak kalenders van bot, gemaakt van ribben, met snijwerk van hagedissen en slangen, Indonesië, Sumatra, lengte: 45 cm.

Stel bronzen vaasjes met reliëfdecor van vogels bij bloeiende heesters, Japan, Meiji-Periode (1868-1913), h.13 cm.

Scroll met decor van tijger, benen rollereinden, Japan, Edo-periode (1603-1868).

Scroll met decor van draak, benen rollereinden, Japan, Edo-periode (1603-1868).

Lot van 3 Indo/Perzische miniaturen, aquarel op papier, niet ingelijst, 1 miniatuur met schade. ...[more]

Lot van 3 Indo/Perzische miniaturen, aquarel op papier, niet ingelijst.

Lot van 4 Indo/Perzische miniaturen, aquarel op papier, niet ingelijst. ...[more]

Beschildering op textiel met Krishna bij heilige koe onder boom met figuren, India, 113 x 79 cm.

Ruiter op steigerend paard, Indo/Perzische miniatuur, aquarel op papier, 28.5 x 19 cm.

Figuren op een podium, Indo/Perzische miniatuur, aquarel op papier, 23 x 32  cm. ...[more]

Tibetaanse of Nepalese boeddhistische Thangka, beschilderd doek met geborduurde rand, 72 x 52 cm.

Veldslag, Indo/Perzische miniatuur, aquarel op papier, 29 x 20 cm. ...[more]

Bronzen olifantenbel versierd met bladermotieven, Birma, eind 19e eeuw, met standaard van latere datum, hoogte 13 cm., diameter 14 cm.

Zwartlak dekseldoos met goudlak bloem en fruit decor, China ca. 1900, h. 21, br. 33, d. 26 cm.

Los 3492

Iron sword

IJzeren zwaard met kruisvormig bronzen handvat zonder schede, Tulwar Rajastan India, 19e eeuw, l. 68,5 cm. (punt afgebroken).

Lot van 9 gegraveerde Indonesische wandelstokken gemaakt van been en hoorn, 20e eeuw, lengte 90 cm.

Lot van een zijden geborduurd fragment met vogels in bloesemtak, 49 x 9 cm., en een stel geborduurd op zijden textielfragmenten, China, 20 x 8 cm.

Borduurwerk op zijde met afbeelding van optocht naar klooster, China ca. 1920, h. 166, br. 120 cm.

Bronzen sculptuur van zittend figuur op troon, China 20e eeuw, naar antiek voorbeeld, hoogte 17 cm.

Chinese cloisonne theepot in vorm van een pompoen versierd met lotusbladeren, 20e eeuw, h. 22 cm. ...[more]

Lot van 5 benen en hoornen ruggenkrabbers ingekrast met o.a. eeuwig durende kalenders en hagedissen, Indonesië, 20 eeuw. ...[more]

  • 60 Los(e)