60 Los(e)/Seite
Seven various Yixing teapots
Lot van zeven diverse Yixing theepotjes 19e/20e eeuw, diverse kwaliteiten (deksel mist).
5 Chinese porcelain cups
7 porcelain dishes, China
3 part porcelain tulip vase
3 delen porseleinen tulpenvaas met decor van antiquiteiten en bloemen, China, 20e eeuw, hoogte 40 cm.
5 vases, 2 possibly Song Dynasty
Lot van 5 vaasjes, 2 mogelijk Song Dynasty, rood aardewerk kannetje en 2 askleurige vaasjes.
Openwork earthenware pot
Opengewerkte aardewerken pot, mogelijk voor wierook, met Celadon glazuur, versierd met bloemen, China, 19e/20e eeuw, h. 16,5 cm.
Stel metalen korro's met reliëf van draken, China, 20e eeuw, h. 14 en 10 cm.
Lot of 3 silver medical instruments
Lot van 3 zilveren medische instrumenten, China, eind 19e eeuw, in lijst, 25 x 20 cm.
Stel roodlak dekseldozen als kippen met blauw geëmailleerde binnenkant, China, 20e eeuw, 23 x 30 x 23 cm. ...[more]
Bronze stemvase, Soshin, Japan
Bronze openwork lantern
Okimono of two pheasants
Bronze sculpture Jambu Patti
Bronzen sculptuur van zittende Boeddha, Jambhupatti, 17e eeuw, Birma, hoogte 27 cm. ...[more]
Silk embroidered kimono
Zijden geborduurde kimono met gouddraad, Japan, diverse beschadigingen. (hierbij 2 boeken over Kimono). ...[more]
Tibetan Buddhist Thangka, fabric
Tibetaanse Boeddistische Thangka, kleurig beschilderd op stof met geborduurde rand, begin 20e eeuw, 94 x 72 cm. ...[more]
Tibetan or Nepalese Buddhist Thangka
Tibetaanse of Nepalese Boeddistische Thangka, kleurig beschilderd op stof, met geborduurde rand, 20e eeuw, 212 x 150 cm. ...[more]
Persian scene
Perzisch tafereel, polychroom beschilderd doek, 99 x 69 (vochtschade)
Lot van twee Perzische of Indiase miniaturen, verf op papier, 26 x 22 cm. (1 beschadigd en zonder glas).
Set of painted silk canvases
Stel beschilderde zijden doeken met bloemdecor, Japan, circa 1930, 75 x 60 cm.
Painting on paper of Chinese family
Schilderij op papier van Chinese familie in houten kader, China, 20e eeuw, 114 x 88 cm.
Kerisses and associated knifes
Lot van 4 Indonesische krissen met 4 losse krisscheden met zilver en 7 lossen krismessen, hierbij een klein dolkje.
Two Indonesian krisses
Twee Indonesische krissen: Kris Surakarta en een Gdok Sumatra, zonder schede. (2x).
Lot of 9 kris handles
Lot van 9 krisheften, Indonesië, in houten doos met houtsnijwerk van figuren in cartouches, Canton China, circa 1900.
Lot with 3 krisses
Two carvings for a temple, Vishnu
Twee houtsnijwerken voor tempel, Vishnu, India, circa 1950, hoogte 63 cm. (met defecten)
Indonesian sword, Balato
Set of bronze carabaoes
Stel bronzen karbouwen met jongen op rug met fluit, China, 20e eeuw, h. 17 cm. (1x poot afgebroken).
Three Batak bone calendars
Drie Batak kalenders van bot, gemaakt van runderribben, met snijwerk van hagedissen en slangen, Indonesië, Sumatra, lengte circa 48 cm. ...[more]
Three Batak bone calendars
Drie Batak kalenders van bot, gemaakt van ribben, met snijwerk van hagedissen en slangen, Indonesië, Sumatra, lengte: 45 cm.
Four Batak bone calendars
Stel bronzen vaasjes met reliëfdecor van vogels bij bloeiende heesters, Japan, Meiji-Periode (1868-1913), h.13 cm.
Scroll painting, Japan
Scroll met decor van tijger, benen rollereinden, Japan, Edo-periode (1603-1868).
Scroll painting, Japan
Scroll met decor van draak, benen rollereinden, Japan, Edo-periode (1603-1868).
Lot of 3 Indo/Persian miniatures
Lot van 3 Indo/Perzische miniaturen, aquarel op papier, niet ingelijst, 1 miniatuur met schade. ...[more]
Lot van 3 Indo/Perzische miniaturen, aquarel op papier, niet ingelijst.
Lot of 4 Indo/Persian miniatures
Lot van 4 Indo/Perzische miniaturen, aquarel op papier, niet ingelijst. ...[more]
Painting on textile, India
Beschildering op textiel met Krishna bij heilige koe onder boom met figuren, India, 113 x 79 cm.
Ruiter op steigerend paard, Indo/Perzische miniatuur, aquarel op papier, 28.5 x 19 cm.
Indo/Persian miniature
Figuren op een podium, Indo/Perzische miniatuur, aquarel op papier, 23 x 32 cm. ...[more]
Tibetan or Nepalese painted Thangka
Tibetaanse of Nepalese boeddhistische Thangka, beschilderd doek met geborduurde rand, 72 x 52 cm.
Battle, Indo/Persian miniature
Veldslag, Indo/Perzische miniatuur, aquarel op papier, 29 x 20 cm. ...[more]
Lot with 3 Indo Persian miniatures
Bronze elephant bell, Burma
Bronzen olifantenbel versierd met bladermotieven, Birma, eind 19e eeuw, met standaard van latere datum, hoogte 13 cm., diameter 14 cm.
Black lacquer lidded box
Zwartlak dekseldoos met goudlak bloem en fruit decor, China ca. 1900, h. 21, br. 33, d. 26 cm.
Enamel vase, Japan Meiji period
Iron sword
IJzeren zwaard met kruisvormig bronzen handvat zonder schede, Tulwar Rajastan India, 19e eeuw, l. 68,5 cm. (punt afgebroken).
9 canes, Indonesia
Lot van 9 gegraveerde Indonesische wandelstokken gemaakt van been en hoorn, 20e eeuw, lengte 90 cm.
Lot tin, Chinese (x3)
Lot of a silk embroidered fragment
Lot van een zijden geborduurd fragment met vogels in bloesemtak, 49 x 9 cm., en een stel geborduurd op zijden textielfragmenten, China, 20 x 8 cm.
Borduurwerk op zijde met afbeelding van optocht naar klooster, China ca. 1920, h. 166, br. 120 cm.
Bronze sculpture, China
Bronzen sculptuur van zittend figuur op troon, China 20e eeuw, naar antiek voorbeeld, hoogte 17 cm.
Chinese cloisonne teapot
Chinese cloisonne theepot in vorm van een pompoen versierd met lotusbladeren, 20e eeuw, h. 22 cm. ...[more]
Lot van 5 benen en hoornen ruggenkrabbers ingekrast met o.a. eeuwig durende kalenders en hagedissen, Indonesië, 20 eeuw. ...[more]
60 Los(e)/Seite