4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Los 3388
Two bronze geese, Japan Meiji period
Los 3389
Bronze sculptures of Foo dogs
Stel bronzen sculpturen van Foo-dogs met gekleurd glas ingelegd, China, 20e eeuw, h. 110, br. 70, d. 35 cm.
Los 3390
Natural stone Shaolin monk
Natuurstenen sculptuur van staande Shaolin monnik, China, 20e eeuw, h. 105 cm.
Los 3500
Wooden carved Balinese lady
Houten gestoken Balinese dame op rots, Indonesië, jaren '60, hoogte 46 cm. ...[more]
4 Los(e)/Seite