19 Los(e)/Seite
Toorop, Jan, Ziek kind 'Charlie'
Jan Toorop (1858-1928)Ziek kind "Charlie", gesigneerd in de plaat linksonder, ets, 24 x 19 cm. (met onduidelijke persoonlijke notitie).
Series of 6 color lithographs
Serie van 6 kleurenlitho's met afbeeldingen van vogels, o.a. Travies del Oudet, 19 x 12 cm.
Pluckebaum, Meta, Kitten with bow
Series of 4 colored engravings
Serie van 4 ingekleurde gravures, met gezicht op Cleef, Emmerik en Rees, 18e eeuw, 8 x 11 cm.
Copper engraving
Engraving: North Holland
Engraving: Netherlands
Gravure: Nederland, Kaart - slot;J. Blaeu - Het beleg van Sluis, Slvsa Expvgnata virtute (..) - 1621-1650, 46 x 57 cm.
Set of lithographs
Stel litho's, uit oeuvre van Rubens Paysages et chasses, getiteld "La Mare" en "Paysage Flamand", 27 x 35 cm. (nadrukken).
Colored engraving: Holland
Engraving: North Holland.
Bauer, Marius. "A holiday"
Marius Bauer (1867-1932)"Een feestdag", gemonogrammeerd rechtsonder, ets, 47 x 34 cm. (sticker achterzijde Wisselingh & Co.)
Meta Pluckebaum (1876-1945)Melkdrinkende en spelende kittens, gesignerd recht onder, serie van 4 etsen (deels gekleurd), 23 x 25 cm.
Engraving: CVLENBVRGVM
Lot of 4 lithographs
Lot van 4 afbeeldingen van verschillende vogels, w.o. de Fluiter en de Spotlijster, litho's met handinkleuring (diverse maten).
Hem, Pieter van der. 2 lithographs
Pieter van der Hem (1885-1961)2 litho's voor De nieuwe Amsterdammer, drukgesigneerd.
Gestel, Leo. The Flight from Belgium
Leo Gestel (1881-1941)De Vlucht uit België, 1914, gesigneerd rechtsonder, litho, 65 x 74 cm.
Buffet, Bernard. Blue Hydrangea
Bernard Buffet (1928-1999)"Blauwe Hortensia in pot", gesigneerd en gedateerd in de plaat, offsetdruk, genummerd 500/288, 59 x 46 cm.
Everbag, Frans. Prinsengracht
Frans Everbag (1877-1947)Prinsengracht, épreuve d'artiste en gesigneerd rechtsonder, kleurenets en aquatint, 49 x 41 cm.
19 Los(e)/Seite