Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Grafiek;Schilderijen; (19)

Schätzpreis

19 Los(e)

  • 19 Los(e)

Jan Toorop (1858-1928)Ziek kind "Charlie", gesigneerd in de plaat linksonder, ets, 24 x 19 cm. (met onduidelijke persoonlijke notitie).

Serie van 6 kleurenlitho's met afbeeldingen van vogels, o.a. Travies del Oudet, 19 x 12 cm.

Serie van 4 ingekleurde gravures, met gezicht op Cleef, Emmerik en Rees, 18e eeuw, 8 x 11 cm.

Los 1116

Copper engraving

Gravure: Nederland, Kaart - slot;J. Blaeu - Het beleg van Sluis, Slvsa Expvgnata virtute (..) - 1621-1650, 46 x 57 cm.

Stel litho's, uit oeuvre van Rubens Paysages et chasses, getiteld "La Mare" en "Paysage Flamand", 27 x 35 cm. (nadrukken).

Marius Bauer (1867-1932)"Een feestdag", gemonogrammeerd rechtsonder, ets, 47 x 34 cm. (sticker achterzijde Wisselingh & Co.)

Meta Pluckebaum (1876-1945)Melkdrinkende en spelende kittens, gesignerd recht onder, serie van 4 etsen (deels gekleurd), 23 x 25 cm.

Lot van 4 afbeeldingen van verschillende vogels, w.o. de Fluiter en de Spotlijster, litho's met handinkleuring (diverse maten).

Pieter van der Hem (1885-1961)2 litho's voor De nieuwe Amsterdammer, drukgesigneerd.

Leo Gestel (1881-1941)De Vlucht uit België, 1914, gesigneerd rechtsonder, litho, 65 x 74 cm.

Bernard Buffet (1928-1999)"Blauwe Hortensia in pot", gesigneerd en gedateerd in de plaat, offsetdruk, genummerd 500/288, 59 x 46 cm.

Frans Everbag (1877-1947)Prinsengracht, épreuve d'artiste en gesigneerd rechtsonder, kleurenets en aquatint, 49 x 41 cm.

  • 19 Los(e)