75 Los(e)/Seite
Double-sided enamel, Shell
Dubbelzijdig emaille reclamebord Shell, gesigneerd met initialen en nummer rechtsonder (kale plekken en roest).
Cabine Telephonique
Emaille bord, Cabine Telephonique, ca. 1930, 35 x 40 cm. (roestplekken).
Crumiere, Papiers Films Plaques
Oud emaille dubbelzijdig reclamebord Crumiere, Papiers Films Plaques, Photo, 30-er jaren, 50 x 70 cm.
Lot of 2 copper gold scales
Lot van 2 koperen goudweegschaaltjes met diverse gewichtjes en pincet in cassette met paars velours bekleed. ...[more]
Black lacquer liqueur cellar
Apothecary scales
Apothekersweegschaal in eiken vitrine kast, adres: Becker's Sons Rotterdam met gewichten in lade, ca. 1925, h. 47, br. 63, d. 30 cm.
Egyptian Revival vases, France 1870
3 thee boxes, 18th / 19th century
Drie houten antieke kistjes, waarbij gebombeerd theekistje, 2 andere met marqueterie, twee met sleutel, 18e en 19e eeuw.
Frying boards, 19th century
Collectie van 12 gestoken houten koekplanken, waarbij speculaas, suikergoed, taai taai planken in diverse soorten, 5 dubbel, 19e eeuw en later
3 jars with cover, 19th century
Lot van 3 antieke houten gekuipte tonnen deksel, met messing en tenen banden, waaronder met tekst, 19e eeuw, hoogte 30 cm.
Set zamak garden vases
Stel zamak tuinvazen op vierkanten voet, hoogte 37 cm., diameter 32 cm.
Lot of 4 Hindelooper objects
Poetry or various poems
Cookbook with 18th century recipes
Kookboek met 18e eeuwse recepten, Juff. J.M. Potgieter, 1743.
Red copper Aker,
Roodkoperen Aker, zgn. nagelemmer met geklonken verbindingen en hensel, 19e eeuw, h. 30, diam. 33 cm.
Carved wooden angels
Stel gestoken houten engelen, resten beschildering en vergulding, 19e eeuw, h. circa 52 cm. (2x).
Vijf houten kistjes, 3 gestoken Schwarzwalder, 1 mahonie en een met koeienhuid bekleed, hierbij mahonie tabakspot met binnendeksel, 19e eeuw
Collection of 'treen', 19th century
Backgammon game
Two slim pewter jugs
Bronze sword
Bronzen zwaard uit de bronstijd, ca. 2000 jaar voor Christus, l. 48 cm.
Flute in case, marked: Artist III
Dwarsfuit in koffer, gemerkt: Artist III.
Porcelain bowl
Porseleinen schaal met gouddecor van zwaluwen, met bloemenkransen, gesigneerd: Betoule Legrand Limoges France, laat 19e eeuw, diam. 24 cm.
Silver-plated Christoffle cutlery
Verzilverd Christoffle bestek met parelrand, 143-delig, in mahoniecassette met messing beslag.
Linen mannequin bust/mannequin
Linnen mannequin buste/paspop op houten voet, h. 160 cm. ...[more]
Pewter painted tap jug, 19th century
Walnut carved Venetian panel
Houten spinstok gesneden en ingelegd met lapus lazuli, vermoedelijk Oost-Europa 18e eeuw, lengte 88 cm. (licht beschadigd). ...[more]
Set of silver-plated candlesticks
Stel verzilverde eenlichts kandelaars op ronde voet, h. 72 cm.
Wooden and silver leaf candlestick
Houten en bladzilveren kerk penkandelaar op scrollende voeten, Italië, Catania vroeg 19e eeuw, ca. 1810, h. 50 cm.
Set of partly brass chenets
Stel deels messing chenets bekroond met liggende leeuwen en ajour werk, afgezet met rosetten, laat 19e eeuw, 22 x 29 cm. ...[more]
Brass telescope
Collection copper objects
Copper Kettle, 18th/ 19th century
Black metal sundial
Zwartmetalen zonnewijzer gedragen door manspersoon op sokkel, h. 102 cm.
Set of iron garden vases
Stel ijzeren tuinvazen op vierkante voet, h. 45, diam. 40 cm.
Set of terracotta bricks with faces
Stel terracotta gevelstenen met reliëf van hoofden met hoofddeksels, h. 29 cm. (1x defect)
Blue-green bottle, Shiraz, Iran
Blauw-groene fles met aangebrachte glasdraad, zgn. camel back bottle, Shiraz, Iran, 19e eeuw, h. 25 cm.
Wooden corpus
Houten corpus, vermoedelijk Chili, mogelijk Spaans Koloniaal 18e eeuw, h. 22 cm. (resten van polychromie).
Copper tobacco box
Lot of 4 brass compasses
Lot van 4 messing kompassen, 2x Newbold Prismatic compass, made in England en J.W. Handley Melb Ausralia No11897, diam. 5 cm., 20e eeuw.
Four brass closing weights
Vier geelkoperen sluitgewichten, 17e/18e eeuw ( incompleet) met een messing gewicht gedateerd 1816 met wapen Amsterdam. (5x).
Antique study scull, 19th century
Set waarbij plated bouilloire met bijpassende theepot, koffiepot, melk en suikerkan, Engeland, Silversmith co. Regent plate. ...[more]
3-piece plated tea set
3 Delen plated thee servies, met royale theepot, suikerbak onder deksel en melkkan, met houten grepen en bekroond met rozetten.
Bronze pencil box
Bronzen pennenbakje met bosgeest, Zimmerman Hanau, Carpe Diem merk, eind 19e eeuw, l. 25 cm.
Pewter bust
Tinnen buste op serpentijnstenen voetstuk, eind 19e eeuw, h. 14 cm.
Lot consisting of 3 glasses
Lot bestaande uit 3 brillen met goudkleurig montuur, en 2 pince-nezs (knijpbrillen), allen gevat in koker.
Stel verzilverde eenlichts kandelaars in Rococo-stijl, Engeland eind 19e eeuw, h. 30 cm.
Blue glass jardiniere in brass mount
Blauwglazen ovale jardinière, gevat in messing montuur met Empirestijl decor. (lichte schilfers).
Lion's head officer's saber
Leeuwenkop officiers sabel, inclusief schede, gemerkt op het blad Frans Pauwels, lengte: 70 cm. ...[more]
Lion's head officer's sabre
Leeuwenkop officierssabel, inclusief schede, gemerkt op het blad Yzerhouwer, l. 99,5 cm.
Bronze washbasin
75 Los(e)/Seite