17 Los(e)/Seite
Damspiegel in goudlak houten lijst, eind 19e eeuw, 190 x 50 cm. (lijst beschadigd).
Cut mirror in gold paint frame
Geslepen spiegel in goudverf lijst met reliëf van acanthusbladeren, 20e eeuw, 148 x 86 cm.
Facetgeslepen spiegel in Empire-stijl gekleurde lijst met 2 zwanen in kuif, 20e eeuw, 200 x 135 cm.
Spiegel in goudlak houten lijst met knobbelrand en 4 hoekornamenten als leeuwenkoppen, 19e eeuw, 175 x 95 cm.
Mirror in gilded wooden frame
Spiegel in vergulde houten lijst met rankenmotief, eind 19e eeuw, 107 x 90 cm.
Top mirror in gilt wooden frame
Topspiegel in verguld houten lijst gedecoreerd met ornamenten, onder andere met toorn, pijlen en bladeren, Frankrijk 19e eeuw, h. 80, br. 45 cm.
Mantel mirror
Cut mirror
Geslepen spiegel in goudlak lijst met parelrand, 20e eeuw, 123 x 93 cm.
Spiegel in bewerkte Louis XV-stijl lijst met schelpmotieven in kuif, h. 118, br. 65 cm.
Spiegel in rijkgestoken houten lijst met acanthusbladeren, 19e eeuw, 78 x 68 cm. (spiegel van latere datum).
Oval cut mirror
Ovale geslepen spiegel in goudlak lijst met bladmotieven in kuif, 135 x 92 cm.
Butler mirror in gold lacquer
Butlerspiegel in goudlak ronde lijst, 20e eeuw, diameter 63 cm.
Butler mirror in gold lacquer
Spiegel in goudlak metalen lijst met lauwierkrans bekroond, bloemen, ranken en strik, 100 x 80 cm. ...[more]
A checkered mirror
Een damspiegel met goudkleurige lijst, eind 19e eeuw, 188 x 26 cm. (beschadigingen aan lijst).
17 Los(e)/Seite