106 Los(e)/Seite
Diemen, Jan van
Jan van Diemen (1954-)Groot abstract, gesigneerd linksonder, doek, 140 x 190 cm.
Burkhart, Kathe, "Gash"
Kathe Burkhart (1958-)"Gash", verso gesigneerd en gedateerd 2004, doek, 205 x 152 cm.
Twee naaktstudies, beide rechts onder gesigneerd J. Veltman en gedateerd '96, gemengde techniek op papier 50 x 30 cm. ...[more]
Set of two nude studies
Buytendijk, Anton. Landscape
Anton Buytendijk (1913-2002)'De Drome', landschap, gesigneerd verso en rechts onder, doek 40 x 90 cm.
Buytendijk, Anton, forest landscape
Anton Buytendijk (1913-2002)'Boslandschap', gesigneerd verso en rechts onder, doek 95 x 50 cm.
Ploeger, Rabbo. Landscape with mist
Rabbo Ploeger (1948-)Landschap met nevel, gesigneerd links onder. Doek 50 x 70 cm.
Geert van Fastenhout (1935-2016)'Gerard Willem Tell' 1969 gesigneerd en getiteld verso, doek 80 x 120 cm.
Klement, Fon. Poppy
Fon Klement (1930-2000)Klaproos, ongesigneerd, board, 60 x 60 cm.
Heyboer, Anton, Abstract composition
Anton Heyboer (1924-2005)Abstracte compositie, gesigneerd middenonder en verso, doek, 80 x 110 cm.
Montijn, Jan. Landscape in Thailand
Jan Montijn (1924-2015)Landschap te Isaan,Thailand, gesigneerd en gedateerd 1993 midden onder, tekening op papier, 30 x 45 cm.
Montijn, Jan. Napalm Vietnam
Jan Montijn (1924-2015)Napalm Vietnam, gesigneerd en gedateerd 1976 rechts onder. Tekening op papier 30 x 47 cm.
Petrus Maria (Guus) van der Braak (1934-2001) "ORTHODOXIE 1964", gesigneerd links onder en verso, doek 100 x 100 cm.
Bohemen, Kees van. Mother with child
Kees van Bohemen (1928-1985)Moeder met kind, gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1979, acryl, 72 x 58 cm.
Izaks, Wim, Cat Power Equipment
Wim Izaks (1950-1989)'Cat Power Equipment', 'Fair Way Fair Play', collage van 12 werken gevat in 2 kaders, acryl, doek, 180 x 100 cm. (2x).
Heyboer, Anton, The love of art
Anton Heyboer (1924-2005)'The love of art' verso gedateerd 1980, doek, 40 x 50 cm.
Heyboer, Anton. "IJmuiden 1950"
Anton Heyboer (1924-2005)"IJmuiden 1950" gesigneerd links onder, pastel, 30 x 40 cm.
Abstract composition
Abstracte compositie, ongesigneerd, aquarel, 18 x 32 cm.
Kwint, Steven. Abstract composition.
Steven Kwint (1931-1977)Abstracte compositie met wieken, gesigneerd linksonder, gemengde techniek op papier, 50 x 40 cm.
Michel Rauscher (1957-)'Jeune femme á la jarre'' gemonogrameerd rechts onder, paneel 30 x 39 cm.
Espen Greger Hagen (1964-2008)'Geronimo', gesigneerd linksmidden en gedateerd 2002, doek, 200 x 200 cm.
Bert Braan, Goa, canvas painting
Bert Braam (1938-)'Goa', gesigneerd linksonder en gedateerd '00, doek, 192 x 162 cm.
Toorenburg, mixed media on canvas
Ed Toorenburg (1950-)Compositie n.a.v. sloopmuur '86/'87, gemengde techniek op linnen, 157 x 187 cm.
Grotjohann, mixed media
Bert Grotjohann (1939-)De Schatkamer 2, gemengde techniek op doek, 200 x 110 cm.
Willem Stoop, Landscape XV, canvas
Willem Stoop (1951-)Landschap XV, gesigneerd rechtsonder en gedateerd '86, doek, 130 x 180 cm.
Motz, Wim, evening land
Wim Motz (1900-1977)Abstracte compositie, getiteld: "avondland", gesigneerd en gedateerd 66 rechtsonder, gemengde techniek op board, 50 x 65 cm.
Karel Bleyenberg (1913-1981)Abstracte compositie, gesigneerd met initialen linksonder, marouflé, 49 x 63 cm.
Douwe van der Zweep (1890-1975)Geabstraheerd boslandschap, gesigneerd en gedateerd 29' rechtsonder, doek, 51 x 61 cm.
Brands, Eugene, Abstract composition
Yves Velter (1967-)Boogwielen blauw, gesigneerd rechtsonder, doek, 110 x 140 cm. in stalen baklijst.
Geert van Fastenhout (1935-2016)Schilderij no.2-1973, gesigneerd en getiteld verso, doek, 90 x 90 cm.
Jongbloed, Joop, Sculptural head
Joop Jongbloed (1935-)Sculpturale kop, gesigneerd rechts onder en gedateerd 81', gemengde techniek 60 x 60 cm.
Hugten, Peter van, Reclining nude
Peter van Hugten (1949-)Liggend naakt, gesigneerd links onder, inkt op papier, 25 x 29,5 cm.
Westerhout, Caroline, triptych
Caroline Westerhout (1970-)Triptiek van drie portretten: De waanzinnige, de dappere en de geliefde, verso gesigneerd, olieverf op doek 50 x 40 cm.
Mazure, Fanny. Abstract composition
Fanny Mazure (1942-)Asbtracte compositie, gesigneerd links onder en gedateerd '69, gemengde techniek op papier, 58 x 47 cm.
Hassan Aboud
Hassan AboudAbstracte compositie, gesigneerd links onder en gedateerd '03, 67 x 72 cm.
Sjer Jacobs (1963-)Twee vrouwen, kleurrijk tweeluik, gesigneerd linksonder en rechtsonder, gedateerd 2004, doek, 150 x 60 cm. (2x).
Delphine Courtillot, gouache
Delphine Courtillot (1972-)'The hole', verso gesigneerd en gedateerd 2006, gouache op papier, 60 x 80 cm.
Scheijndel, Blue Masai, doek
Willem van Scheijndel (1952-2017)Blauwe Masai, gesigneerd linksonder en gedateerd '92, doek, 123 x 123 cm.
Hans Vanhorck (1952-)Abstracte compositie, gesigneerd rechtsonder, verso gedateerd 2003, doek, 100 x 120 cm.
Vermeulen, canvas
Pieter Vermeulen (1949-)'Natafelen met meloen', gesigneerd rechtsonder, verso gedateerd 2003, doek, 110 x 100 cm.
Dijk, Martin van. Provence I
Martin van Dijk (1963-)Provence I, gesigneerd middenonder, verso gedateerd 2001, olie op linnen doek, 82 x 82 cm.
Homan, Jan, figures in the rain
Jan Homan (1919-1991)Figuren in de regen, gesigneerd linksonder, board, 30 x 36 cm.
Collage with fantasy figures
Collage met fantasiefiguren, ongesigneerd, verso stempel 'Vaklijst' Glass: UV-Art Control, papiercollage, 60 x 60 cm.
106 Los(e)/Seite