Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

  • Moderne en Hedendaagse kunst;Schilderijen; (106)

Schätzpreis

  • Fine Art (106)
106 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 106 Los(e)

Los 1738

Diemen, Jan van

Jan van Diemen (1954-)Groot abstract, gesigneerd linksonder, doek, 140 x 190 cm.

Kathe Burkhart (1958-)"Gash", verso gesigneerd en gedateerd 2004, doek, 205 x 152 cm.

Twee naaktstudies, beide rechts onder gesigneerd J. Veltman en gedateerd '96, gemengde techniek op papier 50 x 30 cm. ...[more]

Anton Buytendijk (1913-2002)'De Drome', landschap, gesigneerd verso en rechts onder, doek 40 x 90 cm.

Anton Buytendijk (1913-2002)'Boslandschap', gesigneerd verso en rechts onder, doek 95 x 50 cm.

Rabbo Ploeger (1948-)Landschap met nevel, gesigneerd links onder. Doek 50 x 70 cm.

Geert van Fastenhout (1935-2016)'Gerard Willem Tell' 1969 gesigneerd en getiteld verso, doek 80 x 120 cm.

Fon Klement (1930-2000)Klaproos, ongesigneerd, board, 60 x 60 cm.

Anton Heyboer (1924-2005)Abstracte compositie, gesigneerd middenonder en verso, doek, 80 x 110 cm.

Jan Montijn (1924-2015)Landschap te Isaan,Thailand, gesigneerd en gedateerd 1993 midden onder, tekening op papier, 30 x 45 cm.

Jan Montijn (1924-2015)Napalm Vietnam, gesigneerd en gedateerd 1976 rechts onder. Tekening op papier 30 x 47 cm.

Petrus Maria (Guus) van der Braak (1934-2001) "ORTHODOXIE 1964", gesigneerd links onder en verso, doek 100 x 100 cm.

Kees van Bohemen (1928-1985)Moeder met kind, gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1979, acryl, 72 x 58 cm.

Wim Izaks (1950-1989)'Cat Power Equipment', 'Fair Way Fair Play', collage van 12 werken gevat in 2 kaders, acryl, doek, 180 x 100 cm. (2x).

Anton Heyboer (1924-2005)'The love of art' verso gedateerd 1980, doek, 40 x 50 cm.

Anton Heyboer (1924-2005)"IJmuiden 1950" gesigneerd links onder, pastel, 30 x 40 cm.

Abstracte compositie, ongesigneerd, aquarel, 18 x 32 cm.

Steven Kwint (1931-1977)Abstracte compositie met wieken, gesigneerd linksonder, gemengde techniek op papier, 50 x 40 cm.

Michel Rauscher (1957-)'Jeune femme á la jarre'' gemonogrameerd rechts onder, paneel 30 x 39 cm.

Espen Greger Hagen (1964-2008)'Geronimo', gesigneerd linksmidden en gedateerd 2002, doek, 200 x 200 cm.

Bert Braam (1938-)'Goa', gesigneerd linksonder en gedateerd '00, doek, 192 x 162 cm.

Ed Toorenburg (1950-)Compositie n.a.v. sloopmuur '86/'87, gemengde techniek op linnen, 157 x 187 cm.

Bert Grotjohann (1939-)De Schatkamer 2, gemengde techniek op doek, 200 x 110 cm.

Willem Stoop (1951-)Landschap XV, gesigneerd rechtsonder en gedateerd '86, doek, 130 x 180 cm.

Wim Motz (1900-1977)Abstracte compositie, getiteld: "avondland", gesigneerd en gedateerd 66 rechtsonder, gemengde techniek op board, 50 x 65 cm.

Karel Bleyenberg (1913-1981)Abstracte compositie, gesigneerd met initialen linksonder, marouflé, 49 x 63 cm.

Douwe van der Zweep (1890-1975)Geabstraheerd boslandschap, gesigneerd en gedateerd 29' rechtsonder, doek, 51 x 61 cm.

Yves Velter (1967-)Boogwielen blauw, gesigneerd rechtsonder, doek, 110 x 140 cm. in stalen baklijst.

Geert van Fastenhout (1935-2016)Schilderij no.2-1973, gesigneerd en getiteld verso, doek, 90 x 90 cm.

Joop Jongbloed (1935-)Sculpturale kop, gesigneerd rechts onder en gedateerd 81', gemengde techniek 60 x 60 cm.

Peter van Hugten (1949-)Liggend naakt, gesigneerd links onder, inkt op papier, 25 x 29,5 cm.

Caroline Westerhout (1970-)Triptiek van drie portretten: De waanzinnige, de dappere en de geliefde, verso gesigneerd, olieverf op doek 50 x 40 cm.

Fanny Mazure (1942-)Asbtracte compositie, gesigneerd links onder en gedateerd '69, gemengde techniek op papier, 58 x 47 cm.

Los 1844

Hassan Aboud

Hassan AboudAbstracte compositie, gesigneerd links onder en gedateerd '03, 67 x 72 cm.

Sjer Jacobs (1963-)Twee vrouwen, kleurrijk tweeluik, gesigneerd linksonder en rechtsonder, gedateerd 2004, doek, 150 x 60 cm. (2x).

Delphine Courtillot (1972-)'The hole', verso gesigneerd en gedateerd 2006, gouache op papier, 60 x 80 cm.

Willem van Scheijndel (1952-2017)Blauwe Masai, gesigneerd linksonder en gedateerd '92, doek, 123 x 123 cm.

Hans Vanhorck (1952-)Abstracte compositie, gesigneerd rechtsonder, verso gedateerd 2003, doek, 100 x 120 cm.

Pieter Vermeulen (1949-)'Natafelen met meloen', gesigneerd rechtsonder, verso gedateerd 2003, doek, 110 x 100 cm.

Martin van Dijk (1963-)Provence I, gesigneerd middenonder, verso gedateerd 2001, olie op linnen doek, 82 x 82 cm.

Jan Homan (1919-1991)Figuren in de regen, gesigneerd linksonder, board, 30 x 36 cm.

Collage met fantasiefiguren, ongesigneerd, verso stempel 'Vaklijst' Glass: UV-Art Control, papiercollage, 60 x 60 cm.

  • 106 Los(e)