7 Los(e)/Seite
Brass travel icon
Messing reisicoon, versierd met blauw emaille, Rusland, 19e eeuw, 14 x 12 cm.
Russian Travel icon
Messing met emaille Zegen Kruis, Rusland, eind 19e eeuw, 22,5 x 14,5 cm. ...[more]
Brass travel icon, Russia
Messing reisicoon, Russische geboorte, Rusland 19e eeuw, 13 x 10,5 cm.
Messing reisicoon, Heilige martelaren Boris en Gleb, versierd met polychroom emaille, Rusland 19e eeuw, 10 x 9 cm.
Brass travel icon, winged Jesus
Messing reisicoon, gevleugelde Jezus, versierd met polychroom emaille, Rusland 19e eeuw, 15 x 13 cm. ...[more]
Brass travel icon, Russia
Messing reisicoon versierd met blauw en wit emaille, Rusland 19e eeuw, 11,5 x 10 cm.
Brass travel icon
Messing reisicoon, versierd met blauw, wit en geel emaille, Rusland, 19e eeuw, 14 x 10 cm. (emaille mist)
7 Los(e)/Seite