35 Los(e)/Seite
Dokkum van, Gerard. Utrecht
Gerard Dokkum van (1870-1931)Gezicht op Utrecht met Domtoren, gesigneerd rechts onder, tekening 60 x 41 cm.
Smits, Jan Gerard. Utrecht Dom tower
Jan Gerard Smits (1823-1910)Gezicht op de Domtoren en Oudegracht te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 49 x 38 cm.
Vreedenburgh, Cornelis. Utrecht
Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)Hoofdstraat te Driebergen gesigneerd rechts onder, 52 x 39 cm.
Borgert Carolus Ettinger van (1916-1991)Stadsgezicht Utrecht met de Dom, gesigneerd rechtsonder, marouflé, 59 x 79 cm.
Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)Oudegracht te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 89 x 110 cm.
Martin , Alfred. Utrecht
Unknown, Utrecht Oudegracht
Oudegracht te Utrecht, gemonogrammeerd CB rechts onder, aquarel 50 x 33 cm.
Gezicht op Sint Nicolaeskerk Utrecht, ongesigneerd, Hollande school, 18e eeuw, aquarel 24 x 21 cm.
'Aan de Malielaan te Utrecht', ongesigneerd, Hollandse school 18e eeuw, tekening 16 x 23 cm.
Verrijk, Dirk. Utrecht
Dirk Verrijk (1734-1786)Weerdpoort te Utrecht, gesigneerd rechts onder, tekening x 40 cm.
Beijer, Jan de. Paus huis Utrecht
Jan de Beijer (1703-1785)Paus huis te Utrecht, ongesigneerd, tekening 16 x 22 cm.
Unknown, Tolgeestpoort te Utrecht
Tolsteegpoort te Utrecht, ongesigneerd, tekening 22 x 27 cm.
Liender van, Pieter Jan. Utrecht
Saftleven, Herman, Wittevrouwenpoort
Dirk Verrijk (1734-1786)Straatgezicht Utrecht met op de achtergrond de Domtoren, gesigneerd rechts onder, tekening 20 x 28 cm.
Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)Grachtengezicht te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 89 x 110 cm.
Bosboom, Johannes. Church Utrecht
Cornelis de Bruin (1870-1940)Man met paard en wagen Utrecht, gesigneerd rechtsonder en verso, doek, 41 x 61 cm.
Corver , J.C. River landscape
J.C. Corver Gezicht op Molen de Ster te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 46 x 60 cm. (verdoekt)
Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)Gezicht op Molen de Ster te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 43 x 32 cm.
Johan Coenrad Ulrich Legner (1859-1932)'Zwarte Water bij Utrecht', gesigneerd en geannoteerd rechts onder, aquarel 23 x 42 cm.
Noordijk, Willem. Oudegracht Utrecht
Willem Noordijk (1887-1970)Oudegracht te Utrecht, gesigneerd rechts onder, aquarel 37 x 28 cm.
Gezicht op de Domtoren en de Domkerk, ongesigneerd, 18e eeuw, tekening 24 x 31 cm.
Bartholomeus Johannes van Hove (1790-1880)Figuren in roeiboot op de gracht te Utrecht gesigneed en gedateerd 1869 links onder, aquarel 24 x 34 cm.
Jan Hendrik Verheijen (1778-1846)Gezicht op achterzijde Pieterskerk te Utrecht, gesigneerd links onder, aquarel 16,5 x 11 cm.
Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955)Gezicht op Oudegracht te Utrecht met Domtoren, gesigneerd rechts onder, aquarel 34 x 23 cm.
Cornelis Christiaan Dommelshuizen (1842-1928)Figuren bij Oudegracht te Utrecht, gesigneerd links onder, aquarel 35 x 26 cm.
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)Oudegracht te Utrecht, gesigneerd rechts onder, doek 49 x 78 cm.
35 Los(e)/Seite