20 Los(e)/Seite
2 panoramic viewing boxes
Lot van 2 panorama kijkdozen met kartonnen huisjes en tinnen figuren, h. 50, br. 50, d. 44 cm.
Plaster bust of an old gentleman
Gipsen buste van oude heer, onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1914 te Brugge, h. 55 cm. (randschilfertjes).
Bronzen sculptuur van een groep vlooiende apen, onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw, 56 x 70 x 30 cm. ...[more]
Lot 27 metal military vehicles
Lot 27 metalen militaire voertuigen, w.o. tanks, jeeps, kanonnen en trucks, 30/40-er jaren (diverse kwaliteit).
Lot van 27 Elastolin, Lineol en Durso Wehrmachtsoldaten, Duitsland 30/40-er jaren. (diverse kwaliteiten).
Bronze sculpture of an Ibis
Vogel, bronzen sculptuur, onduidelijk gesigneerd op de voet, Le Bas, h. 30 cm.
Bronze letter opener
Bronzen briefopener, bekroond met naakte dame, genummerd: 1/30, gemonogrammeerd EV, lengte 24 cm.
Bronzen sculptuur van klassiek Grieks paard op marmeren basement, 20e eeuw, 37 x 50 x 10 cm.
Lot van een gietijzeren sculptuur van konijn en rat, hoogte 45 en 43 cm.
Köcke, Herman. Dutch harbour
Hugo Köcke (1874-1956)Haven te Volendam, gesigneerd en gedateerd 1929 midden onder, doek 98 x 120 cm.
Hanke Wiegand Zittende dame, Sculptuur op marmeren basement, gesigneerd en gedateerd 2013 onderzijde, hoogte 19,5 cm.
Sculptures of female nude figures
Liggende en deels zittende naakte dames, bronzen sculpturen op hardstenen bollen, ongesigneerd, h.19 en 13 cm.
Bakker, Jits, "Meeting"
Jits Bakker (1937-2014)"Ontmoeting", gesigneerd aan voor- en achterzijde, brons, h. 22 cm.
6 bronze sculptures
Lot van 6 bronzen sculpturen met naakten dames figuren: liggend en staand, onder andere gesingeerd. ...[more]
Bronze sculpture of a horse
Bronzen sculptuur van paard, 39 x 43 cm.
Bronze sculpture of Russian on ski
Gepatineerd bronzen sculptuur van Russische soldaat op skies, op hardstenen basement, h. 15 cm. (1x teugel afwezig).
Grand Tour bronzen sculptuur van 'Venus van Milo', met gietersmerk: R. Bellair & Co Berlijn, h. 35 cm. ...[more]
20 Los(e)/Seite