Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 1-237)

  • (Lose: 3001-3186)

  • (Lose: 3301-3507)

  • (Lose: 1501-1700)

  • (Lose: 1701-1880)

  • (Lose: 2501-2723)

  • (Lose: 2001-2289)

  • (Lose: 1001-1359)

  • (Lose: 501-832)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

146 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen,
  • 146 Los(e)

Los 3154

Bronze washbasin

Stel bronzen penkandelaars met vetkraag op ronde voet, Neurenberg of Zuidelijke Nederland, vermoedelijk 17e eeuw, h. 25 cm. (1x las aan de pen)

Een set van 3 18e eeuwse aardewerken Delftse bordjes gedecoreerd met bloemen, diam. 23,5 cm. (2 gelijmd).

Bronzen grape met ijzeren hengsel, 17e eeuw, h. 15 cm.

Los 3162

Pewter boulloire

Tinnen boulloire, waterketel met komfoor versierd met schelpmotieven, Holland, Louis XV, eind 18e eeuw, tinmerk Vincent Overbeek Haarlem, h. 40 cm.

Stel gebrandschilderde glazen portretten van zigeunervrouw en meisje in messing omlijsting, ca. 1900, 24 x 17,5 cm. (2x).

Lot van 15 knoopglazen en likeurglazen met o.a. trompetkelk, 18/19e eeuw. (diverse randschilfers). ...[more]

Los 3170

Friendship glass

Los 3172

Marble obelisk

Marmeren obelisk, ca. 1930, h. 36 cm.

Friese staartklok met beschilderingen van kaasbrenger, met Romeinse cijfers, met gewichten, Friesland, 19e eeuw.

Stel zandstenen tuinleeuwen met wapenschilden voorzien van Franse lelie, h. 33 cm.

Stel metalen met goudverf vijflichts wandappliques in de vorm van takken en bladeren met geslepen kristallen pegels, h. 80 cm.

Textielfragment met goud en zilverdraad, Frankrijk 40 x 117 cm.

Messing notaris bureaulamp met wit opaline glazen kap, h. 37 cm.

Koperen bouillotte tafellamp met metalen kap, h. 52 cm.

Koperen Bouillotte tafellamp met koperen kap, h. 40 cm.

Stel kristallen stopkaraffen met olijfslijpsel, h. 30 cm. (stoppen met schilfers).

Los 3184

Lot of a glass

Grand Tour bronzen sculptuur van 'Venus van Milo', met gietersmerk: R. Bellair & Co Berlijn, h. 35 cm. ...[more]

Porseleinen kom en theepot, beide met Amsterdams bontdecor, China, laat 18e eeuw, h. 7 en 13,5 cm. (haarlijn in pot en barst in handvat.)

  • 146 Los(e)