- Aziatisch Porselein ; (1)
- Keramiek;Klassiek Europees Curiosa ; (2)
- Klassiek Europees Curiosa ; (71)
- Klassiek Europees Curiosa ;Klokken en Barometers; (14)
- Klassiek Europees Curiosa ;Muziekinstrumenten; (2)
- Klassiek Europees Curiosa ;Religieus ; (4)
- Klassiek Europees Curiosa ;Schilderijen; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Sculpturen ; (13)
- Klassiek Europees Curiosa ;Serviezen ; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Spiegels; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Tafels; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Tapijten; (1)
- Klassiek Europees Curiosa ;Verlichting ; (7)
- Klassieke Meubelen ;Klokken en Barometers; (1)
- Klokken en Barometers; (6)
- Modern Glas en Keramiek ; (1)
- Muziekinstrumenten; (3)
- Religieus ; (7)
- Religieus ;Sculpturen ; (1)
- Religieus ;Verlichting ; (1)
- Sculpturen ; (3)
- Serviezen ; (1)
- Verlichting ; (3)
146 Los(e)/Seite
Bronze washbasin
Bronze candlesticks, 17th century
Stel bronzen penkandelaars met vetkraag op ronde voet, Neurenberg of Zuidelijke Nederland, vermoedelijk 17e eeuw, h. 25 cm. (1x las aan de pen)
3 18th century Earthenware Delft
Een set van 3 18e eeuwse aardewerken Delftse bordjes gedecoreerd met bloemen, diam. 23,5 cm. (2 gelijmd).
Bronze grape with iron handle
Bronzen grape met ijzeren hengsel, 17e eeuw, h. 15 cm.
Pewter boulloire
Tinnen boulloire, waterketel met komfoor versierd met schelpmotieven, Holland, Louis XV, eind 18e eeuw, tinmerk Vincent Overbeek Haarlem, h. 40 cm.
Set of stained glass portraits
Stel gebrandschilderde glazen portretten van zigeunervrouw en meisje in messing omlijsting, ca. 1900, 24 x 17,5 cm. (2x).
Lot van 15 knoopglazen en likeurglazen met o.a. trompetkelk, 18/19e eeuw. (diverse randschilfers). ...[more]
Lot with pendulum glass
Friendship glass
Lot of 2 spherical wine bottles
Frisian tail clock
Friese staartklok met beschilderingen van kaasbrenger, met Romeinse cijfers, met gewichten, Friesland, 19e eeuw.
2 sculptures of lions
Stel zandstenen tuinleeuwen met wapenschilden voorzien van Franse lelie, h. 33 cm.
Five-light wall appliques
Stel metalen met goudverf vijflichts wandappliques in de vorm van takken en bladeren met geslepen kristallen pegels, h. 80 cm.
Upholstery fabric
Textielfragment met goud en zilverdraad, Frankrijk 40 x 117 cm.
Brass notary desk lamp
Messing notaris bureaulamp met wit opaline glazen kap, h. 37 cm.
Copper bouillotte table lamp
Koperen bouillotte tafellamp met metalen kap, h. 52 cm.
Copper Bouillotte table lamp
Koperen Bouillotte tafellamp met koperen kap, h. 40 cm.
Set of crystal stopper decanters
Stel kristallen stopkaraffen met olijfslijpsel, h. 30 cm. (stoppen met schilfers).
Lot of a glass
Grand Tour bronzen sculptuur van 'Venus van Milo', met gietersmerk: R. Bellair & Co Berlijn, h. 35 cm. ...[more]
'Amsterdams Bont' cup and teapot
Porseleinen kom en theepot, beide met Amsterdams bontdecor, China, laat 18e eeuw, h. 7 en 13,5 cm. (haarlijn in pot en barst in handvat.)
146 Los(e)/Seite