586 Los(e)/Seite
Sculpture Keramika Štefan Gúber
Aardewerken sculptuur, figuur met poppenonderdelen, Keramika Štefan Gúber, Tsjechië, gesigneerd voet: "GÚBER", hoogte 67 cm.
Aardewerken sculptuur, Harlekijn, Keramika Štefan Gúber, Tsjechië, gesigneerd voet: "GÚBER", hoogte 76 cm.
Aardewerken sculptuur, Judaïca, Joodse man met gebedsrol, Keramika Štefan Gúber, Tsjechië, ongesigneerd, hoogte 76 cm.
Bronzen sculptuur van 2 ijsvogels zittend op tak op natuurstenen sokkel, ongesigneerd, vermoedelijk Jonneke Kodde (1958), hoogte 147 cm.
Figures in triptych
Figuren in drieluik, ongesigneerd, inkt/aquarel op papier, 8,5 x 9 cm, 7 x 7 cm en 8,5 x 6 cm.
Manders, Frans.
Frans Manders (1939-)Knotwilg in Dommelen, linksonder gesigneerd en gedateerd '77, aquarel, 14 x 20 cm.
Anneke van /brussel, Reve, panel
Lot with 2 etchings
Lot van 2 etsen, "Publiek" en "Publiek2", beiden rechtsonder onduidelijk gesigneerd en gedateerd "67", 12.5 x 15.5 cm en 16.5 x 11 cm.
van Woggelum, canvas
Yvonne van Woggelum (1958-)'Baadsters', ongesigneerd, doek, 135 x 200 cm.
Verhagen, Hans. Portrait of a woman
Hans Verhagen (1939-2020)Portret van een vrouw, middenonder gemonogrammeerd en gedateerd 91', olieverf op doek, 24 x 19 cm.
Ford, Nathan. "That age"
Nathan Ford (1976-)"That Age", ongesigneerd, gemengde techniek op linnen, 24 x 15 cm.
Anthony Ausgang (1959-)"Hamburger highway: Fast food and fast cars", rechtsonder gesigneerd en verso gedateerd 2002, acryl op doek, 51 x 76 cm.
Harpenau, Patty, canvas
Patty Harpenau (1959-)'Sarah', rechtsonder gesigneerd en gedateerd '93, acryl op doek, 100 x 85 cm.
Harpenau, Patty, canvas
Patty Harpenau (1959-)'Allegreto', linksonder gesigneerd en gedateerd '93, acryl op doek, 110 x 90 cm.
Cornelis, Composition L940.210
Berkhout, canvas
Rik Berkhout (1965-)Moderne compositie, verso gesigneerd en gedateerd '97, olieverf op doek, 150 x 100 cm.
Dali, Salvador, Etching
Salvador Dali (1904-1989)Figuratief, rechtsonder gesigneerd, genummerd 26/75, ets op papier, 25 x 20 cm.
Roelofsz, Joost. Figures, drawing
Joost Roelofsz (1943-)Acrobatische figuren, linksonder gesigneerd, gemengde techniek op papier, 38 x 12 cm.
Snake, "Mirogard Magic
Marien Schouten (1956-)Slang, "Mirogard Magic", rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2000, oplage: 7/40, litho op papier, 113 x 92 cm.
Bierenbroodspot, Gerti. Figures
Gerti Bierenbroodspot (1940-)Figuren, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 65', gemengde techniek op papier, 65 x 48 cm.
Fantasy animals
Hans Kanters (1947-)Fantasiedieren, linksonder gesigneerd en gedateerd '79, genummerd 8/25 rechtsonder, litho op papier, 12 x 26 cm.
Coppes, Martin.
Martin Coppes (1951-) 'zonder titel 7', abstracte compositie, verso gesigneerd, doek 150 x 160 cm.
'Tulip', four-panel / folding screen
Maria Schuurman, silkscreen
Annemarie de Groot, lithograph
Citroen, Paul. Two portraits
Paul Citroen (1896-1983)2 vrouwenportretten, rechtsonder gesigneerd en gedateerd '50 en '57, tekeningen op papier, 60 x 45 cm.
Mieke Snel, nude
Guide van Driel, silkscreen print
Guido van Driel (1962-)Labyrinth, rechtsonder gesigneerd, gedateerd 1992 en genummerd 182/250, zeefdruk op papier, 60 x 70 cm.
Maanen, canvas
Gert J. van Maanen (1946-)Abstracte compositie, linksonder gesigneerd en gedateerd '90, doek, 175 x 235 cm
Kantcho, 'Without title 4'
Kantcho Kanev (1957-)'Zonder Titel 4', rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2007, gemengde techniek op board, 95 x 125 cm
Kles, Henning. Magician with bunting
Henning Kles (1970-)Zonder titel, magiër met vlaggenlijn, verso gesigneerd en gedateerd 2006, doek, 180 x 160 cm.
Stoop,Willem. Landscape XV
Willem Stoop (1951-)Landschap XV, rechtsonder gesigneerd en gedateerd '86, doek, 130 x 180 cm.
Geerinck, photography
Geerinck, photography
Westerhout, Caroline. Triptych
Caroline Westerhout (1970-)Triptiek van 3 portretten: de waanzinnige, de dappere en de geliefde, verso gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Veen, Mattie van der. Portrait
Mattie van der Veen (1974-)Portret in paarstinten, gesigneerd rechtsonder en gedateerd 2000, pastel op papier, 100 x 70 cm.
Huf, Paul, photography
Paul Huf (1924-2002)Rose rozen, gesigneerd en gedateerd '92 rechtsonder, genummerd: 4/10, foto op papier, 124 x 168 cm.
Gaudin, Alain. Two watercolours
Diederik van Apple, golden turle
Photography
Photography
Photography, Mother of the jungle
Photography
Photography
"Icecream", verso voorzien van sticker COBRA art company, met de naam van de fotograaf Harley en genummerd 3/100, foto op dibond, 150 x 100 cm.
"Art attack on Aids"
586 Los(e)/Seite