220 Los(e)/Seite
Lot with 4 yellow gold brooches
Lot goudwerk bestaande uit 4 gouden broches bezet met saffier en parel, waaronder 19e eeuw, bruto gewicht 26 gram. (Diverse kwaliteiten).
Red coral 2-way necklace
2-rijigbloedkoralen kralencollier met rond gouden slot met bloedkoraal bezet, gehalte 585/000, bruto gewicht 61.5 gram, lengte 46 cm.
Red coral knotted bead necklace
Bloedkoralen geknoopt kralen ketting aan gouden bolslotje, l. 60 cm.
Red coral necklace
Bloedkoralen kralencollier met kaasjeskralen aan gouden tonslot, bruto gewicht 23 gram, lengte 50 cm.
Geelgouden filigrain bewerkte boordknopen, streekjuweel voor heren, gehalte 585/000, 19e eeuw, Oost Zeeuws-Vlaanderen, bruto gewicht 21 gram.
Red coral cheese necklace
Bloedkoralen kaasjes collier aan verguld pijjpslot, lengte 44 cm.
Red coral cheese necklace
Bloedkoralen kralencollier met kaasjeskralen aan haakslot, met gouden zekeringketting, bruto gewicht 45.1 gram, lengte 47 cm.
A 4-strand red coral cheese necklace
Geelgouden filigrain bewerkte boordknopen, streekjuweel voor heren, gehalte 585/000, Oost Zeeuws-Vlaanderen, bruto gewicht 14.8 gram.
Geelgouden filigrain bewerkte boordknopen, streekjuweel voor heren, gehalte 585/000, Oost Zeeuws-Vlaanderen, bruto gewicht 14.3 gram.
3-rijig bloedkoralen collier met filigrain bewerkt gouden haaksluiting, Zeeuws-Vlaanderen, bruto gewicht 47.8 gram, lengte 34 cm.
Yellow gold bracelet
Geelgouden ajourbewerkte stijve armband, met veilingheidsketting en bakslot, gehalte 585/000, 19 eeuw, diameter 6.5 cm, bruto gewicht 14,9 gram.
5-strand Frisian necklace
Vijf-strengs Fries collier met gittenkralen en zilveren sluiting bezet met git, 19e eeuw, lengte 41.5 cm.
Ajourbewerkte zilveren broeksknopen, streekjuweel voor heren, Zeeuws-Vlaanderen, jaarletter: "S": 1902, bruto gewicht 168 gram, diameter 9 cm.
Zilveren broeksknopen, streekjuweel voor heren, jaarletter: "t": 1878, bruto gewicht 70 gram, diameter 9 cm.
Silver trouser buttons
Zilveren broeksknopen, streekjuweel voor heren, diameter 8 cm.jaarletter 1864.
Yellow Gold necklase, 19th century
Geelgouden collier met schuif en kwast waarin blauw/wit emaille, 19e eeuw, gehalte 585/000, lengte 52 cm. bruto gewicht 13,2 gram
Set with river pearl and red coral
Yellow gold band ring with ruby
Geelgouden bandring bezet met robijn, BWG, bruto gewicht 7.4 gram, maat 19.
Three brooches
Tricolor gouden ring bezet met diamant, roos geslepen, circa 0.2 ct., G/H, SI, gehalte 750/000, bruto gewicht 8.3 gram, maat 20.
Stel geelgouden manchetknopen van 5 gulden munt, Koningin Wilhelmina, 1912, gehalte 585/000, bruto gewicht 9.7 gram.
Filigrain bracelet, 19th century
Geelgouden filigrain armband, met rozetten ingelegd met blauw emaille, BWG, 19e eeuw, bruto gewicht 11 gram, lengte 18 cm.
Geelgouden collier met roosdiamant gezet in zilver, gehalte 585/000, bruto gewicht 9.6 gram, lengte hanger 5.4 cm, lengte collier 44 cm.
White gold ring with diamonds
Witgouden ring met verhoogde schouders, bezet met 9 briljantgeslepen diamanten, carré gezet, gehalte 585/000, bruto gewicht 3.8 gram.
Geelgouden oorclips bezet met opaal in een entourage van diamant, circa 2 ct., G/H, VS, gehalte 750/000, bruto gewicht 10.1 gram, lengte 2.3 cm.
White gold fantasy ring
White gold stud earrings
Witgouden oorstekers bezet met diamant briljantslijpsel, circa 0.30 ct., gehalte 585/000, bruto gewicht 0.7 gram.
White gold bracelet
Witgouden gevlochten armband bezet met blauwe saffieren en diamanten briljantslijpsel ca. 0.60 crt. , aan bakslot, gehalte 585/000, l. 19 cm.
Bicolor gouden entourage ring met saffier en diamantjes, geh.585/000, ringmaat 18. bruto gewicht 3.5 gram
Witgouden oorhangers, brisures, bezet met diamant, tapered geslepen, circa1 ct., F/G, SI, gehalte 585/000, bruto gewicht 6.3 gram, lengte 2.3 cm.
White gold bracelet with sapphire
Witgouden armband bezet met saffier, circa 20.25 ct., gehalte 750/000, bruto gewicht 16.3 gram, lengte 18.5 cm.
White gold eternity ring
Witgouden alliancering bezet met briljant geslepen diamanten, circa 0.84 ct., F/G, VS/SI, gehalte 750/000, bruto gewicht 1.9 gram, maat 18.
A pairof white gold earrings
Witgouden oorstekers, gehalte 585/000, bruto gewicht 5 gram.
White gold tennis bracelet
Witgouden tennisarmband bezet met diamant briljant geslepen, circa 7.56 ct., G/H, SI, gehalte 750/000, bruto gewicht 17.6 gram, lengte 18.5 cm.
White gold solitary ear studs
Witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, circa 0.22 ct., F/G, VS/SI, gehalte 750/000, bruto gewicht 1.2 gram.
White gold ring with diamond
Witgouden rijring met diamant, briljant geslepen, circa 0.88 ct., F/G, VS/SI, gehalte 585/000, bruto gewicht 3.8 gram, maat 17.
Witgouden ring bezet met diamant, briljant geslepen en single cut, circa 2.9 ct., gehalte 585/000, bruto gewicht 8 gram, maat 17.5.
Bicolor gouden ring bezet met diamant briljant geslepen, circa 0.88 ct., F/G, VS/SI, CHIMENTO, gehalte 750/000, bruto gewicht 12.5 gram, maat 17.
White gold earhangers with diamond
Geelgouden hanger bezet met diamanten in hartvormige pavé zetting, bruto gewicht 2 gram, lengte 2.5 cm.
Witgouden ring bezet met robijn en diamant, briljant geslepen, circa 0.4 ct., G/H, P, gehalte 585/000, bruto gewicht 5.6 gram, maat 18.
Witgouden ring bezet met diamant, baguette geslepen, circa 1 ct., F/G, VS, gehalte 750/000, bruto gewicht 11.7 gram, maat 18.
Yellow gold ring, Piaget, Possesion
White gold necklace with a pendant
Witgouden ring bezet met smaragd en diamant, briljant geslepen, circa 0.6 ct., F/G, VS/SI, gehalte 750/000, bruto gewicht 3.9 gram, maat 18.
Yellow gold earrings with diamond
White gold solitair ear studs
Witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, 0.46 ct., K/L, P1, bruto gewicht 1.2 gram.
Witgouden collier met pendant waarin briljantgeslepen diamant, circa 0.10 ct., bruto gewicht 2,9 gram, lengte 36 cm.
220 Los(e)/Seite