Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Asiatische Kunst (176)
176 Los(e)

  • 176 Los(e)

Stel bronzen siervazen met reliefdecor van bloemen, Japan Meiji/ Tiasho -periode (1868-1926),  hoogte 26 cm.

Bronzen buffel- of veebel met reliëfdecor van scrollontwerp,  Mandalay, Birma, eind 19e eeuw, op standaard, hoogte 18 cm.

Los 3427

Bronze vase

Bronzen vaas met reliëfdecor van vogels boven zee, Japan, Meiji-periode (1868-1912), hoogte 40 cm.

Stel  laque poppen, man en vrouw, in glazen kast, Japan, jaren 70, 56 x 33 x 30 cm.

Japanse laque pop, Geisha in glazen kast, Japan 70-er jaren, 55 x 34 x 29 cm.

Serie van Kamasan-stijl bedrukking op textiel met afbeelding van diverse goden, o.a. Rama en Sinta, Bali Indonesie, eind 19e eeuw, 28 x 89 cm.

Los 3432

Bronze cannon

Bronzen kanon, 'Lantaka', Indonesië of Maleisie, lengte 55 cm.

Verzilverde torso van Shiva op Italiaans Carrara marmeren basement, 61 x 35 cm.

Bronzen schild, Minangkabau-Atjeh, Sumatra, Indonesië, diameter 42 cm.

Houten gestoken koningsmasker, Nigeria, Igala stam, lengte 38 cm.Herkomst: Becker antiques V.0.F. Amsterdam, 2011.

Stel houtgestoken rood- en goudlak tempelleeuwen, China, 20e eeuw, hoogte 42 cm.

Los 3448

Teakwood chest

Teakhouten documentenkist met ijzeren grepen en sleutel, Indonesië, 25 x 53 x 33 cm.

Los 3449

japanse scroll

Scroll met afbeeldign van Haan, kip en kuikens, gesigneerd rechts boven, toegeschreven aan Nagasawa Rosetsu (1754-1799), 130 x 37 cm.

Scroll met gezicht op Mount Fuiji, gesigneerd rechts, Japan, Meiji-periode (1868-1913).

Scoll met afbeelding van Kakekiju Tijger, gesigneerd rechts onder,Japan, Meiji Periode (1868-1913), 112 x 50 cm.Conditie: Schade aan papier.

Scroll met afbeelding van Daimyo k-rijgsheren, gesigneerd rechts onder, Japan Meiji-periode (1868-1913), 118 x 15 cm.Conditie: Papier met schade.

Lot van 3 scrollen, met voorstellingen van vogel, figuren in landschap en tekst, Japan, Meiji-periode (1868-1913).

Scroll met portret van Daruma, ook wel Bodhidharma genoemd, de grondlegger van het Zen Boeddhisme, met zwart lakwerk roleinden, Japan, 1900-1920.

Lot van 4 diverse Perzische miniaturen, twee heiligen en twee met figuren in cirkelmotief, vermoedelijk 19e eeuw, afmetingen circa 26.5 x 16 cm.

Serie van 4 prenten met afbeeldingen van Mount Fuij en bloesemtak, gestempel Taikan Yokoyama (1868-1958), Japan, 26 x 24 cm.

Bronzen Boeddha met wierookpot onder deksel, zittend op lotustroon, Tibet 20e eeuw, hoogte 100 cm.

Stel Japanse houtsnedes van man en vrouw, gevat in lijst, Meiji periode (1868-1912), 48 x 63 cm. Conditie: beide schade aan bovenzijde.

Mannequin met traditionele kinderkleding met zevendelige kralenketting, en een vilten hoofddeksel, op standaard, China, 20e eeuw, hoogte 110 cm.

Houten tempera sculptuur van naakte dame op houten basement, Indonesië, hoogte 72 cm. Conditie: Diverse beschadigingen.

Bronzen Shayamuni Boeddha zittend in Bhumisparsha mudra, vermoedelijk Thailand, 19e eeuw, hoogte 63 cm.

Houten gesneden sculptuur van staande voorouderfiguur, vermoedelijk Zuidoost-Molukken, hoogte 88 cm.

Zwartlak ('yun-de') 4 delen stapelbare offermand, Birma, hoogte 38, diameter 38 cm.

Lot van een roodlak houten voedselcontainer met hengsel, hoogte 31 cm., en een watercontainer met tuit en hengsel, China, hoogte 36 cm.

Los 3469

Wooden sculpture

Houten gestoken sculptuur van demon met vissenstaart en gezicht, Indonesië, lengte 80 cm.

Gevlochten traditionele rieten huwelijksmand met 3 lagen in houten frame met koperen ornamenten en greep, China, hoogte 50, diameter 32 cm.

Achterglasschildering met decor van 2 Chinese kinderen in landschap, China, 20e eeuw, 56 x 42 cm.

Los 3474

Japan woodcut

Triptiek van 3 houtsnedes met 2 mansfiguren en werkplaats, gesigneerd, Japan Meiji-periode (1868-1912), 50 x 88 cm. Conditie: waterschade.

Lot van 2 Tombaks, speren met ijzeren punt aan houten steel,  Indonesie, lengte ca. 190 cm.

Houten voorouderbeeld figuur als langwerpig manspersoon, vermoedelijk Dajak Borneo op sokkel, hoogte 198 cm.

  • 176 Los(e)