233 Los(e)/Seite
Neckpiece for horse
Halsstuk voor paard, paardenhaam, van leder, hout en ijzer, lengte 80 cm.
Bronze pin candlestick
Bronzen penkandelaar op driehoekige poot, op bolpoten, Zuid-Europa, 17e eeuw, hoogte 58 cm.
Zamak sculpture
Zamak sculptuur van zittende dame op pilaar leunend op boek, Frankrijk, ca. 1880/90, hoogte 41 cm.
Wooden model ship
Houten modelschip van Noordwijkse bomschuit met 5 zeilen, NW25, 57 x 60 x 20 cm. (gaffel van aap (zeil) gebroken).
Friese stoelklok met waterlandschap en bloemen op de wijzerplaat, geflankeerd door zeemeerminnen, 19e eeuw, h. 65 cm.
Doll with porcelain head
Pop met poseleinen kop, Kammer & Reinhardt voor Simon & Halbig, gemerkt in de nek "K * R / SIMON & HALBIG / 117 / W / 70", hoogte 56 cm.
Frisian chair clock
bust of a lady with headscarf
UItgebreid aardewerk servies met handgeschilderd bloemdecor, gemerkt Petrus Regout & Co. Maastricht. 30-er jaren. (diverse kwaliteiten)
Stel Empire-stijl 5-lichts kandelaars op albasten basement, Frankrijk, ca. 1880, hoogte 48 cm.
bronzen hanging lamp
Deels bronzen 3-lichts zakkroon met pegels en 6 kaarsenhouders gedragen door figuren , hoogte 85 cm.
Wooden ""stoeltjes" clock
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met Corpus Christi, Frankrijk eind 19e eeuw, 162 x 93 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met Maria en 2 Aartsengelen, Frankrijk eind 19e eeuw, 147 x 74 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis als boomstronk met rietstengels, Frankrijk eind 19e eeuw, 130 x 57 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met Corpus Christi, Frankrijk eind 19e eeuw, 170 x 88 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met opengewerkte motieven en korenschoven, Frankrijk eind 19e eeuw, 150 x 78 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met Maria en 2 Aartsengelen, Frankrijk eind 19e eeuw, 150 x 80 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met pinakels, Frankrijk eind 19e eeuw, 122 x 86 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met Maria en 2 Aartsengelen, Frankrijk eind 19e eeuw, 112 x 70 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met Corpus Christi, Frankrijk eind 19e eeuw, 108 x 60 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis als boomstronk geflankeerd door putto, Frankrijk eind 19e eeuw, 83 x 37 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met Corpus Christi, Frankrijk eind 19e eeuw, 130 x 65 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met opengewerkte motieven, Frankrijk eind 19e eeuw, 120 x 70 cm.
bronze hall lantern
Bronzen 4-lichts hallantaarn met guirlandes, hoogte 85 cm.
frisian tail clock
frisian tail clock
Friese staartklok met burgemeesterskap, het uurwerk met maan en zon-aanduiding en beschilderde wijzerplaat, in eiken kast, 19e eeuw, hoogte160 cm.
Comtoise
Tableware, A. Lanternier
Brass floor lamp
Messing staande lamp op Korintische-stijl voet en groene lampenkap, hoogte 68 cm.
Chimney mantel clock
Schoorsteenpendule met emaille wijzerplaat in gebeitste kast, ca. 1920, hoogte 30 cm.
brass telescope binoculars
Messing monoculair op houten 3 poot statief, hoogte 155 cm.
Frisian tail clock, 19th century
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw. (2 gewichten)
marble bust of Campidoglio
Marmeren buste van de God Campidoglio, hoogte 83 cm. op houten piedestalle, hoogte 103 cm.
Marble bust of Ares
Marmeren buste van de oorlogs God Ares, hoogte 80 cm. op houten piedestalle, hoogte 103 cm.
Stick barometer
Mother of pearl with plated cutlery
Serie van 8 parelmoer met pleet bestekken, bestaande uit dessertvorken en dessertmessen.
Miniature portret
Miniatuur portret met afbeelding van dame, gesigneerd rechts "Enzenberg pinxit 1828", aquarel, 13 x 10 cm.
Spoon warmer, Nautilus
Tinnen Victoriaanse lepelwarmer, in de vorm van Nautilus schelp, laat 19e eeuw, hoogte 14 cm.
Turned miniature mahogany roulette
Gedraaide miniatuur mahoniehouten roulette, met 4 balletjes,19e eeuw, hoogte: 10,5 cm.
Louis XV style wall appliques
Stel verguld bronzen Louis XV-stijl wandappliques, hoogte 42 cm.
Wanddecoratie met afbeelding van figuren aan tafel (in slechte staat) in rijkgestoken eiken lijst met C-voluten, 100 x 120 cm.
Stel sculpturen van Romeinse dames in gewaad, getiteld "La Poesie en L'Histoire", hoogte 33 cm.
233 Los(e)/Seite