585 Los(e)/Seite
Everbag, Frans, Prinsengracht
Frans Everbag (1877-1947)Prinsengracht, gesigneerd met potlood rechtsonder, aquatint op papier, 48 x 42 cm.
after: Escher. Landscape
Naar: Escher, Maurits Cornelis. Italiaans landschap, gesigneerd en genummerdin de druk,litho/facsimile op papier, latere druk, 59 x 46 cm.
Escher, Maurits Cornelis
Maurits Cornelis Escher (1898-1972)Order en Chaos II, gemonogrameerde en gedateerd '55 in de druk, litho, 39 x 34 cm.
Jannes de Vries, canvas
Nicolas, Joep, mythological figures
Joep Nicolas (1897-1972)Mythologische figuren, rechtsonder gesigneerd, gouache op papier, 21 x 36 cm.
Stilleven met papavers op vaas, naar Vincent, olieverf op paneel, 56 x 76 cm.
Hetty Ansing (1949-)Stilleven "A branch of Orchids", gesigneerd recht onder, acryl op paneel, 20 x 40 cm.
Hetty Ansing (1949-)Stilleven "Nostalgie", gesigneerd rechts onder, acryl op paneel, 20 x 40 cm.
Hetty Ansing (1949-)Stilleven met groenten en fruit, "Tromp L'oeil", gesigneerd linksonder, acryl op paneel, 38 x 48 cm.
Henk Helmantel, portret on board
Painting, Magical Realism
Vrouwen torso en buste, gemonogrammeerd AM-MMX (jaar 2010), olieverf op doek, 232 x 110 cm.
Still life with eggs
Frans Deckwitz (1934-)Stilleven met eieren, gesigneerd middenonder en gedateerd '65, olieverf op paneel, 36 x 46 cm. Conditie: kras op paneel.
Ellérie, Tieke, board
Tieke Ellerie, board
Corrie van Heijst, Man with hat
Corrie Heijst van Man met hoed in wit, rechtsonder en verso gesigneerd en gedateerd '96, olieverf op doek, 120 x 110 cm.
Asselbergs, drawing
Jan Asselbergs (1937-2015)Staand naakt, linksonder gesigneerd, pastel op papier, 98 x 73 cm.
Nienke Kast, board
Nienke Kast, board
Nienke Kast, board
Nienke Kast, board
Nienke Kast, board
Nienke Kast, board
Nienke Kast, board
Nienke Kast, board
Nienke Kast, board
Nienke Kast, board
"Invalid saint"
Andrea, Ben, canvas
Ben Andrea (1944-)Naakten bij boom, verso gesigneerd en gedateerd 1970, olieverf op multiplex paneel, 80 x 110 cm.
Gogos, Ferenc, Signs
Ferenc Gogos (1936-2011)"Tekens", verso gesigneerd en gedateerd 1991, acryl op doek, 50 x 50 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger
Gogos, Ferenc, "W II"
Ferenc Gogos (1936-2011)"W II", middenonder gesigneerd en gedateerd 1987, acryl op paneel, 64 x 50 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger
Gogos, Ferenc,Los"
Ferenc Gogos (1936-2011)"Los", middenonder gesigneerd en gedateerd 1987, acryl op board, 70 x 60 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger
Ferenc Gogos,"Voorjaarsreis
Ferenc Gogos (1936-2011)"Voorjaarsreis", verso gesigneerd en gedateerd 1993, acryl op doek, 100 x 90 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger
Gogos, Ferenc, painting "Nightflower
Ferenc Gogos (1936-2011)"Nachtbloem", verso gesigneerd en gedateerd 1998, acryl op mdf, 40 x 40 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger
Ferenc Gogos,
Ferenc Gogos (1936-2011)Zonde titel, middenonder gedateerd 4/10/98, verso gesigneerd, acryl op mdf, 40 x 40 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger
Gogos, Ferenc, Gardener
Ferenc Gogos (1936-2011)"Tuinman", verso gesigneerd en gedateerd 1991, acryl op doek, 65 x 65 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger
Rahder, Liesbeth. "Taking care of 2"
Poioumen, 'Symbolics'
Antonio Poioumen (1946-)'Symbolics', rechtsboven gesigneerd, gemengde techniek op doek, 220 x 220 cm.
Poioumen, 'From Egypt'
Antonio Poioumen (1946-)'From Egypt', rechtsboven gesigneerd, gemengde techniek op doek, 220 x 220 cm.
Jaap Cok, canvas
Leo Bos, panel
Leo Bos (1955-)Abstracte compositie, ongesigneerd, toegeschreven aan, gemengde techniek op paneel, 112 x 122 cm.
Leo Bos, panel
Leo Bos (1955-)Abstract, drieluik, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1993, gemengde techniek op paneel, 123 x 245 cm.
Geni, Perer, abstract
Peter Geni (1908-1969)Abstracte compositie, rechtsonder gesigneerd en gedateerd '64, gouache op Japans papier, 31 x 22 cm.
Rabbo Ploeger. Scene at night
Rabbo Ploeger (1948-)Strandgezicht bij nacht, rechtsonder en verso gesigneerd, olieverf op karton, 34 x 44 cm.
Rabbo Ploeger. Polder Landscape
Rabbo Ploeger (1948-)Polderlandschap, rechtsonder en verso gesigneerd, olieverf op karton, 38 x 28 cm.
Aleksander Jeremic Cibe (1925-2008)Strijkkwartet, rechtsonder gesigneerd en verso met label, olieverf op doek, 80 x 74.5 cm.
Ton Voortman, sculpture
Ton Voortman, Fortuna, sculpture
Ton Voortman, sculpture
Merle Carvalho, bronze
Richard Knecht, bronze
Richard Knecht (1887-1966)Knielende jongen, gesigneerd op basement, brons, 40 x 23 x 11 cm.
Teeseling, Ed van. Bronze sculpture
Ed van Teeseling (1924-2008)Staand naakt, brons, hoogte 20 cm.
"Mother's love", unsigned,
Elly du Clou-Bruggeman (1953-)"Moederliefde", ongesigneerd, brons, hoogte 45 cm. (certificaat van echtheid aanwezig)
Jonk, Nic. Leda en de Zwaan
Nic Jonk (1928-1994)Bronzen sculptuur van Leda en de Zwaan, gesigneerd, 27 x 25 x 17 cm. (Met documentatie)
Saskia Pfaeltzer, sculpture
Saskia Pfaeltzer, sculpture
Renée Leusden, bronze sculpture
Renée Leusden (1947-)'Vioolspeler', bronzen sculptuur op marmeren voet, 45 x 9 x 11 cm.
Judith Wiersema, sculpture
Peter Rober Keil, man and woman
Peter Robert Keil (1942-)Abstracte voorstelling van man en vrouw, linksonder gesigneerd en gedateerd 1965, olieverf op board, 89 x 59 cm.
585 Los(e)/Seite