Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Kunst (585)
585 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • 585 Los(e)

Frans Everbag (1877-1947)Prinsengracht, gesigneerd met potlood rechtsonder, aquatint op papier, 48 x 42 cm.

Naar: Escher, Maurits Cornelis. Italiaans landschap, gesigneerd en genummerdin de druk,litho/facsimile op papier, latere druk, 59 x 46 cm.

Maurits Cornelis Escher (1898-1972)Order en Chaos II, gemonogrameerde en gedateerd '55 in de druk, litho, 39 x 34 cm.

Joep Nicolas (1897-1972)Mythologische figuren, rechtsonder gesigneerd, gouache op papier, 21 x 36 cm.

Stilleven met papavers op vaas, naar Vincent, olieverf op paneel, 56 x 76 cm.

Hetty Ansing (1949-)Stilleven "A branch of Orchids", gesigneerd recht onder, acryl op paneel, 20 x 40 cm.

Hetty Ansing (1949-)Stilleven "Nostalgie", gesigneerd rechts onder, acryl op paneel, 20 x 40 cm.

Hetty Ansing (1949-)Stilleven met groenten en fruit, "Tromp L'oeil", gesigneerd linksonder, acryl op paneel, 38 x 48 cm.

Vrouwen torso en buste, gemonogrammeerd AM-MMX (jaar 2010), olieverf op doek, 232 x 110 cm.

Frans Deckwitz (1934-)Stilleven met eieren, gesigneerd middenonder en gedateerd '65, olieverf op paneel, 36 x 46 cm. Conditie: kras op paneel.

Corrie Heijst van Man met hoed in wit, rechtsonder en verso gesigneerd en gedateerd '96, olieverf op doek, 120 x 110 cm.

Jan Asselbergs (1937-2015)Staand naakt, linksonder gesigneerd, pastel op papier, 98 x 73 cm.

Los 1597

"Invalid saint"

Ben Andrea (1944-)Naakten bij boom, verso gesigneerd en gedateerd 1970, olieverf op multiplex paneel, 80 x 110 cm.

Ferenc Gogos (1936-2011)"Tekens", verso gesigneerd en gedateerd 1991, acryl op doek, 50 x 50 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger

Ferenc Gogos (1936-2011)"W II", middenonder gesigneerd en gedateerd 1987, acryl op paneel, 64 x 50 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger

Ferenc Gogos (1936-2011)"Los", middenonder gesigneerd en gedateerd 1987, acryl op board, 70 x 60 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger

Ferenc Gogos (1936-2011)"Voorjaarsreis", verso gesigneerd en gedateerd 1993, acryl op doek, 100 x 90 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger

Ferenc Gogos (1936-2011)"Nachtbloem", verso gesigneerd en gedateerd 1998, acryl op mdf, 40 x 40 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger

Los 1605

Ferenc Gogos,

Ferenc Gogos (1936-2011)Zonde titel, middenonder gedateerd 4/10/98, verso gesigneerd, acryl op mdf, 40 x 40 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger

Ferenc Gogos (1936-2011)"Tuinman", verso gesigneerd en gedateerd 1991, acryl op doek, 65 x 65 cm.Herkomst: Kunstcollectie Hoogesteger

Antonio Poioumen (1946-)'Symbolics', rechtsboven gesigneerd, gemengde techniek op doek, 220 x 220 cm.

Antonio Poioumen (1946-)'From Egypt', rechtsboven gesigneerd, gemengde techniek op doek, 220 x 220 cm.

Los 1610

Jaap Cok, canvas

Los 1611

Leo Bos, panel

Leo Bos (1955-)Abstracte compositie, ongesigneerd, toegeschreven aan, gemengde techniek op paneel, 112 x 122 cm.

Los 1612

Leo Bos, panel

Leo Bos (1955-)Abstract, drieluik, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1993, gemengde techniek op paneel, 123 x 245 cm.

Peter Geni (1908-1969)Abstracte compositie, rechtsonder gesigneerd en gedateerd '64, gouache op Japans papier, 31 x 22 cm.

Rabbo Ploeger (1948-)Strandgezicht bij nacht, rechtsonder en verso gesigneerd, olieverf op karton, 34 x 44 cm.

Rabbo Ploeger (1948-)Polderlandschap, rechtsonder en verso gesigneerd, olieverf op karton, 38 x 28 cm.

Aleksander Jeremic Cibe (1925-2008)Strijkkwartet, rechtsonder gesigneerd en verso met label, olieverf op doek, 80 x 74.5 cm.

Richard Knecht (1887-1966)Knielende jongen, gesigneerd op basement, brons, 40 x 23 x 11 cm.

Ed van Teeseling (1924-2008)Staand naakt, brons, hoogte 20 cm.

Elly du Clou-Bruggeman (1953-)"Moederliefde", ongesigneerd, brons, hoogte 45 cm. (certificaat van echtheid aanwezig)

Nic Jonk (1928-1994)Bronzen sculptuur van Leda en de Zwaan, gesigneerd, 27 x 25 x 17 cm. (Met documentatie)

Renée Leusden (1947-)'Vioolspeler', bronzen sculptuur op marmeren voet, 45 x 9 x 11 cm.

Peter Robert Keil (1942-)Abstracte voorstelling van man en vrouw, linksonder gesigneerd en gedateerd 1965, olieverf op board, 89 x 59 cm.

  • 585 Los(e)