586 Los(e)/Seite
Brandenburg, Cornelis, Damrak
Brandenburg, Cornelis (1883-1954)Damrak, gesigneerd rechtsonder, kleurenets, 41 x 62 cm.
Witsen, Willem. Amsterdam, etching
Witsen, Willem. Bridge, etching
Willem Witsen (1860-1923)Brug tussen Uilenburg en de Peperstraat, gesigneerd rechtsonder, ets, 30 x 40 cm.
Witsen, Willem. etching, Amsterdam
Willem Witsen (1860-1923)Oude Schans te Amsterdam, ongesigneerd, (n18) ets, 32 x 43 cm.
Witsen, Willem, Binnenkant II
Willem Witsen (1860-1923)Binnenkant II, gesigneerd rechtsonder, ets, 50 x 70 cm.
Kopergravure: 'Afbeelding van den Brand te Rotterdam' , den 11e Maart 1779, 40 x 50 cm.
Nautica Ventorum
Village gathering, 19th century
Dorpsbijeenkomst, ongesigneerd, 19e eeuw, gemengde techniek op papier, 50 x 40 cm.
Hendrik Heyligers (1877-1967)Kinderen in de duinen, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 49 x 58 cm.
Italian landscape, E. Maldeghem
Italianiserend landschap, gesigneerd rechtsonder "E.Maldeghem", olieverf op paneel, 61 x 45 cm
Sudjono Abdullah (1911-1991)figuren met flambojant, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 46 x 35 cm. Conditie: beschadiging verf linksonder
Sudjono Abdullah (1911-1991)Boot met figuren, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 35 x 46 cm.
Hunter with dog, 19th century
Jager met hond, ongesigneerd, 19e eeuw, gemengde techniek op papier, 32 x 23 cm.
Portrait of Jan Steen
Naar Jan Steen, zelfportret. ongesigneerd, olieverf op triplex, 120 x 106 cm.
The Night watch
Naar Rembrandt, 'De Nachtwacht', gesigneerd rechtsonder, olieverf op triplex, 120 x 180 cm
Man with violin
Naar Jan Steen, 'Man met viool in slecht gezelschap' ongesigneerd, olieverf op triplex, 120 x 150 cm.
Baker A. Oostwaard and his wife.
Naar Jan Steen, 'Bakker A. Oostwaard en zijn vrouw' ongesigneerd, olieverf op triplex, 120 x 98 cm.
The drunk couple
Naar Jan Steen, 'Het dronken paar' ongesigneerd,olieverf op triplex, 120 x 150 cm.
Lodewijk Schelfhout, mixed media
Herman Vreedenburgh (1887-1956)Uitkijk over baai Ajaccio te Corsica, gesigneerd en gedateerd 1919 linksonder, gemengde techniek, 48 x 64 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Bootjes aan Zuid-Franse kust, gesigneerd linksonder, aquarel op papier, 32 x 48 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Straatje in Tourrettes-sur-Loup, gesigneerd rechtsonder, 1953, aquarel op papier, 49 x 38 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Berglandschap bij Menton, gesigneerd linksonder, 1968, aquarel op papier, 28 x 38 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Bomenrij bij kerkje, gesigneerd linksonder, aquarel op papier, 31 x 41 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Bomen met uitzicht op Menton, gesigneerd linksonder, circa 1953, aquarel op papier, 38 x 48 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Vrouwfiguur met bloemen, gesigneerd linksonder, 1980, pastel op papier, 40 x 29 cm.
Ad Blok van der Velden (1913-1980)Dorp in de heuvels, gesigneerd en gedateerd 1953 linksonder, aquarel op papier, 38 x 48 cm.
Boat on the beach, unsigned,
Boot op het strand, ongesigneerd, school van Corot, 19e eeuw, olieverf op paneel, 17 x 25 cm.
Israëls, Jozef, Seated man
Jozef Israëls (1824-1911)Zittenende man, gesigneerd verso, tekening op papier, 17 x 12 cm. (Niet uit de lijst gehaald.)
De betaling, gesigneerd met initialen 'I.C.'en gedateerd 1715 rechtsboven,olieverf op paneel, 24,5 x 23 cm.
Jakob Happ (1861-1936)Die Naharbeit, gesigneerd en gedateerd '97 linksonder, olieverf op doek, 72 x 58 cm.
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)Garnalenvissen in de branding, gesigneerd linksonder, pastel op papier, 28 x 47 cm.
Engraving: North Holland.
Johannes Blaeu, Engraving,
Copper engravings: Nova Zembla
Stel koper gravures; Scheepstocht in den Jaare 1596 naar Nova Zembla, en Walvisch gestrand bij Katwijk, 1598, 28 x 35 cm.
Colored engraving: Holland
Kaart Hollandia, Jacob van Deventer, handingekleurde kopergravure, ca. 1600, 36 x 50 cm.
Anton Pieck, chickens on a roost
Anton Pieck (1895-1987)Kippen op stok, rechtsonder gesigneerd, eigen druk, houtsnede, 6,5 x 19 cm.
Unkown, harbour view Rotterdam
Siem Schaeffer (1924-2005)Haven te Rotterdam, gesigneerd linksonder, olieverf opdoek, 59 x 88 cm.
2 flowers, lithograph
Bloemen en vlinder, ongesigneerd, litho, pendant, 17 x 26 cm.
Samuel Schellink. Dune, watercolour
Samuel Schellink (1876-1958)Duinlandschap, rechtsonder gesigneerd, aquarel op papier, 24 x 64 cm.
Folder with various graphics
Map met diverse grafiek: ets Dupont, litho zittend naakt op rots, etc.
Folder with 5 maps
Folder with graphics and etching
Folder with various graphics
Map met diverse grafiek o.a.: John Radecker, Wijnberg, Charles Eyck etc.
Anselm Feuerbach (1829-1880) Naakte Amazone met boog te paard, monogram in druk rechtboven, heliogravure 35 x 26 cm.
Moor, Christian de, figures
Moor, Christian de, abstract
Moor, Christian de, Cats and birds
Moor, Christian de, life and deaht
Christian de Moor, gouache
Moor, Christian de. Reclining nude
Moor, Christian de. Selfportrait
C. de Moor, gouache
Moor, Christian de. 2 people
586 Los(e)/Seite