Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Möbel (599)

599 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • 599 Los(e)

Eiken Renaissance-stijl kast met 2 briefpaneel deuren en interieur met 2 laden, 18e eeuw (en later), 82 x 133 x 62 cm. (bovenkast van buffet)

Eiken dekenkist met gestoken frontpaneel en ijzeren schanieren, 18e eeuw, 67 x 122 x 55 cm.

Wortelnoten hangvitrine kastje met gevensterde glazen deur en gestoken kuif, 89 x 92 x 24 cm.

Grenenhouten tafel op blokpoten, 78 x 217 x 120 cm.

Serie van 9 eiken stoelen met opengewerkte rugleuning en zwart stoffen zitting, waaronder 1 armstoel.

Serie van 14 eiken stoelen met opgewerkte rugleuning en groenstoffen zitting, waaronder 1 armstoel.

Mahonie breakfront linnenkast met rechte kap, een spiegeldeur en 2 paneeldeuren en 3 plintladen, Frankrijk, eind 19e eeuw, 215 x 240 x 55 cm.

Vleugel in notenhouten kast, Yamaha, model: G2, serienummer: 1118163, Japan, 1970, lengte 170 cm., hierbij pianokruk.

Noten salontafel met ingelegd blad op 4-sprant, 19e eeuw, 57 x 117 x 87 cm.

Stel notenhouten Louis Philippe armstoelen met gestoken kuif en blauw velourse bekleding, 19e eeuw.

Walnoten Louis Philippe commode met zwart marmeren blad en 4 laden, Frankrijk, 19e eeuw, 100 x 130 x 57 cm.

Walnoten gefineerde Biedermeier-stijl tafel met 2 plintlades, op kolompoot uitlopend in rond plateau, 20e eeuw, hoogte 76, diameter 130 cm.

Serie van 6 walnoten Louis XV-stijl stoelen met gestoken schelpmotief in kuif en groenlederen zitting, met label, Italië, 20e eeuw.

Verguld Louis XVI-stijl bijzettafel met marmeren blad op cannelure poten verbonden door regels, 82 x 73 x 53 cm.

Mahonie open commodemet groenmarmeren blad, plintlade en 2 open vakken op klauwpoten, 19e eeuw, 88 x 86 x 48 cm.

Notenhouten stoel, met H-vormige regel en rechte rugleuning, vermoedelijk Zuid Europa, 18e eeuw, hoogte 95 cm.

Los 94

Oak console

Eiken console met gestoken acanthusbladeren, 19e eeuw, 58 x 32 x 18 cm.

Eiken Renaissance-stijl open boekenkast met gestoken "knorren" in kap en gestoken leeuwenmaskers en maskerons, 19e eeuw, 198 x 160 x 54 cm.

Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen, rozetbanden en plintlade op poten met gestoken leeuwenmaskers, 80 x 117 x 56 cm.

stel zwartlak stoelen met groen velours en goudlak bies, 19e eeuw.

Eiken bakstoel met houten panelenrugleuning op blokpoten verbonden door regels, 18e eeuw.

Kanstanjehouten sidetable met 2 laden en h-vormige regel,19e eeuw, 71 x 140 x 54 cm.

Eiken babyschommelwieg, 18e eeuw, 62 x 86 x 50 cm.

Mahonie speeltafel met groenvilten ingelegd blad op gedraaide poten, 19e eeuw, 78 x 82 x 41 cm.

Mahonie Queen Anne stijl speeltafel met groenvilt ingelegd blad, op sabelpoten, 19e eeuw, 74 x 70 x 33 cm.

Tabouret bekleed met bruin leer en rustend op houten bolpoten, 34 x 60 x 43 cm.

Mahonie coulissentafel met 6 uitschuifbare bladen op gedraaide poten, eind 19e eeuw, 79 x 136 x 98 cm. (totale bladmaat 400 x 98 cm.

Serie van 6 iepenhouten stoelen met opgewerkte rugleuning en diverse groen velourse zitting, circa 1800.

Tabouret met klep, bekleed met bruin leer en rustend op blokpoten, 39 x 56 x 40 cm.

Eiken eendeurs voorraadkast met rechte kap, Duitsland, 18e eeuw, 169 x 108 x 50 cm.

Iepenhouten tafel, zgn. flap aan de wand op 3 poot verbonden door regels, 18e eeuw, 70 x 94 cm.

Eiken Louis XVI hekjes kabinet met 2 paneeldeuren op 4 laden, Holland, circa 1775-1800, 230 x 180 x 60 cm.

Eiken Queen Anne-stijl klepsecretaire met snijwek in klep en onderin 2 laden, 105 x 96 x 45 cm.

Eiken hangoortafel met 2 bestekladen op gedraaide poten verbonden door regels, 80 x 115 x 90 cm.

Los 121

Oak cabinet

Eiken kloostertafel op 2 harppoten verbonden door regel, 77 x 185 x 80 cm.

Serie van 6 mahonie Hepplewhite-stijl stoelen met schildvormige rugleuning van korenschoven en vruchtenhouten inlegwerk en bruinleren zitting.

Eiken documentenkist met rijkgestoken frontpaneel van bloemen, Duitsland, 43 x 50 x 33 cm.

Eiken Dagobert armstoel met gestoken maskeron in leuning.

Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen rozetbanden, 18e eeuw, 60 x 110 x 47 cm.

Notenhouten Dagobert stoel versierd met bladermotieven en saters, 19e eeuw, hoogte 85 cm.Conditie: Beschadiging jacobsschelp boven.

Los 129

Oak chair

Eiken stoel met houten rugleuning op blokpoten verbonden door regels, 18e eeuw.

Eiken dekenkist met zadeldeksel, gestoken front panelen, Holland, 18e eeuw, 76 x 120 x 57 cm.

Eiken Renaissance-stijl kloostertafel op harpvormige poten verbonden door regel, 73 x 148 x 72 cm.

  • 599 Los(e)