- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Borek Sipek (1)
- Chippendale (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- William Morris (1)
599 Los(e)/Seite
Eiken Renaissance-stijl kast met 2 briefpaneel deuren en interieur met 2 laden, 18e eeuw (en later), 82 x 133 x 62 cm. (bovenkast van buffet)
Oak blanket chest
Eiken dekenkist met gestoken frontpaneel en ijzeren schanieren, 18e eeuw, 67 x 122 x 55 cm.
Burr walnut hanging display
Wortelnoten hangvitrine kastje met gevensterde glazen deur en gestoken kuif, 89 x 92 x 24 cm.
Pine table on block legs
Grenenhouten tafel op blokpoten, 78 x 217 x 120 cm.
Series of 9 oak chairs
Serie van 9 eiken stoelen met opengewerkte rugleuning en zwart stoffen zitting, waaronder 1 armstoel.
Series of 14 oak chairs
Serie van 14 eiken stoelen met opgewerkte rugleuning en groenstoffen zitting, waaronder 1 armstoel.
Oak conference table
Mahogany bookcase
Mahonie breakfront linnenkast met rechte kap, een spiegeldeur en 2 paneeldeuren en 3 plintladen, Frankrijk, eind 19e eeuw, 215 x 240 x 55 cm.
Vleugel in notenhouten kast, Yamaha, model: G2, serienummer: 1118163, Japan, 1970, lengte 170 cm., hierbij pianokruk.
Mahogany Empire sofa
Noten salontafel met ingelegd blad op 4-sprant, 19e eeuw, 57 x 117 x 87 cm.
Stel notenhouten Louis Philippe armstoelen met gestoken kuif en blauw velourse bekleding, 19e eeuw.
Blackened pine art cabinet,
Louis Phillipe commode
Walnoten Louis Philippe commode met zwart marmeren blad en 4 laden, Frankrijk, 19e eeuw, 100 x 130 x 57 cm.
Walnoten gefineerde Biedermeier-stijl tafel met 2 plintlades, op kolompoot uitlopend in rond plateau, 20e eeuw, hoogte 76, diameter 130 cm.
Serie van 6 walnoten Louis XV-stijl stoelen met gestoken schelpmotief in kuif en groenlederen zitting, met label, Italië, 20e eeuw.
Gilded Louis XVI-style table
Verguld Louis XVI-stijl bijzettafel met marmeren blad op cannelure poten verbonden door regels, 82 x 73 x 53 cm.
Mahogany commode
Mahonie open commodemet groenmarmeren blad, plintlade en 2 open vakken op klauwpoten, 19e eeuw, 88 x 86 x 48 cm.
Oak Louis XV cabinet
Notenhouten stoel, met H-vormige regel en rechte rugleuning, vermoedelijk Zuid Europa, 18e eeuw, hoogte 95 cm.
Oak console
Eiken console met gestoken acanthusbladeren, 19e eeuw, 58 x 32 x 18 cm.
Eiken Renaissance-stijl open boekenkast met gestoken "knorren" in kap en gestoken leeuwenmaskers en maskerons, 19e eeuw, 198 x 160 x 54 cm.
Oak blanket chest
Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen, rozetbanden en plintlade op poten met gestoken leeuwenmaskers, 80 x 117 x 56 cm.
stel zwartlak stoelen met groen velours en goudlak bies, 19e eeuw.
Oak baking chair
Eiken bakstoel met houten panelenrugleuning op blokpoten verbonden door regels, 18e eeuw.
Chestnut side table
Kanstanjehouten sidetable met 2 laden en h-vormige regel,19e eeuw, 71 x 140 x 54 cm.
Oak baby rocking cradle
Eiken babyschommelwieg, 18e eeuw, 62 x 86 x 50 cm.
Louis XV-XVI porcelain cabinet
Mahogany gaming table
Mahonie speeltafel met groenvilten ingelegd blad op gedraaide poten, 19e eeuw, 78 x 82 x 41 cm.
Mahogany sidetable
Mahonie Queen Anne stijl speeltafel met groenvilt ingelegd blad, op sabelpoten, 19e eeuw, 74 x 70 x 33 cm.
Light brown leather tabouret
Tabouret bekleed met bruin leer en rustend op houten bolpoten, 34 x 60 x 43 cm.
Mahogany coulissen table
Mahonie coulissentafel met 6 uitschuifbare bladen op gedraaide poten, eind 19e eeuw, 79 x 136 x 98 cm. (totale bladmaat 400 x 98 cm.
A set of 6 chairs
Serie van 6 iepenhouten stoelen met opgewerkte rugleuning en diverse groen velourse zitting, circa 1800.
Brown leather tabouret
Tabouret met klep, bekleed met bruin leer en rustend op blokpoten, 39 x 56 x 40 cm.
Mahogany secretary
Brown leather tabouret
Louis XVI style chest of drawers
Oak single-door pantry
Eiken eendeurs voorraadkast met rechte kap, Duitsland, 18e eeuw, 169 x 108 x 50 cm.
Beech wood table
Iepenhouten tafel, zgn. flap aan de wand op 3 poot verbonden door regels, 18e eeuw, 70 x 94 cm.
Oak Louis XVI trellis cabinet
Eiken Louis XVI hekjes kabinet met 2 paneeldeuren op 4 laden, Holland, circa 1775-1800, 230 x 180 x 60 cm.
Oak secretaire, Louis XVI
Eiken Queen Anne-stijl klepsecretaire met snijwek in klep en onderin 2 laden, 105 x 96 x 45 cm.
Oak gateleg table
Eiken hangoortafel met 2 bestekladen op gedraaide poten verbonden door regels, 80 x 115 x 90 cm.
Oak cabinet
Oak monastery table
Eiken kloostertafel op 2 harppoten verbonden door regel, 77 x 185 x 80 cm.
Serie van 6 mahonie Hepplewhite-stijl stoelen met schildvormige rugleuning van korenschoven en vruchtenhouten inlegwerk en bruinleren zitting.
Oak document box
Eiken documentenkist met rijkgestoken frontpaneel van bloemen, Duitsland, 43 x 50 x 33 cm.
Oak Dagobert armchair
Eiken Dagobert armstoel met gestoken maskeron in leuning.
Oak blanket chest
Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen rozetbanden, 18e eeuw, 60 x 110 x 47 cm.
Walnut Dagobert chair
Notenhouten Dagobert stoel versierd met bladermotieven en saters, 19e eeuw, hoogte 85 cm.Conditie: Beschadiging jacobsschelp boven.
Oak chair
Eiken stoel met houten rugleuning op blokpoten verbonden door regels, 18e eeuw.
Oak table with marble top
Oak chest, 18th century
Eiken dekenkist met zadeldeksel, gestoken front panelen, Holland, 18e eeuw, 76 x 120 x 57 cm.
Oak George wedding cupboard
Oak monastery table
Eiken Renaissance-stijl kloostertafel op harpvormige poten verbonden door regel, 73 x 148 x 72 cm.
599 Los(e)/Seite