Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

Besichtigungstermin(e)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Ort der Versteigerung

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Möbel (599)
Filter entfernen

Künstler / Marke

Sie sind noch nicht zum Live-Bieten zugelassen. Sie können dennoch Verdeckte Gebote abgeben, die automatisch ausgeführt werden, wenn das Auktionshaus Sie zulässt.
599 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 599 Los(e)
    /Seite

Ein Abonnement der Preisliste ist notwendig um Ergebnisse, von Auktionen die vor einem längeren Zeitraum als 10 Tagen stattgefunden haben, ansehen zu können. Klicken Sie hier für mehr Informationen

Lot van een Art Deco geëmailleerde koperen broche met cabochon groen geslepen steen, ongesigneerd, toegeschreven aan Jan Eisenloeffel, circa 1915,...

Jugendstil regulateur, zgn. vrijslinger, in noten kast met bronzen delen gedecoreerd. Ontwerper: Willem Penaat (1875-1957), circa 1910, hoogte 45 ...

Kristalglazen Jugendstil karaf met verzilverd montuur, WMF (Württembergische Metallwarenfabrik), circa. 1910, hoogte 30,5 cm.

Lot van een Art Deco tinnen vaas op opengewerkte voet, asbak, kandelaar en vaas met Kakatoes, ontwerper: Georg Nilsson, uitvoering Gero-tin, circa...

Serie van 4 Art Nouveau gegoten opaalglazen hors d'oeuvre schaaltjes met relief van bloemen, gemerkt "Made in France" (mogelijk d'avesn), Frankrij...

Deels gesatineerde en opaliserende glazen vaas met figuren in reliëf, René Lalique, 'Danaides', ontwerp 1926, hoogte:18,5 cm. (Conditie: vuil).

Geglazuurd porseleinen teckel, ontwerp: Karl Ens, voor: Volkstedt, genummerd 2578, 13 x 17 cm.

Lot diverse lithografische blikken speelgoed, waaronder met uurwerk motor, in de vorm van vliegtuigen, motoren en auto's.

Los 644

Toys

Lot van 10 blikken speelgoed, o.a. draaimolens, spaarpot en olifant (diverse kwaliteit).

Los 645

Toys

Lot van 17 metalen speelgoedauto's, gemerkt Dinky Toys, o.a. raceauto's (diverse kwaliteiten).

Los 646

Toys

Groen metalen Mamod stoomtractor met spiritusbrander, 18 x 25 x 13 cm., en een blauw Wilesco stoomtractor, (incompleet), 16 x 32 x 15 cm.

Lot van een blauw miniatuur Wilesco stoomtractor D405,  en een groen Wilesco D 36 stoomtractor, 20 dubbelwerkende, vaststaande cilinder en met in ...

Los 648

Toys

Lot van twee roodmetalen hijskranen, model Jones KL 44, gemerkt Tri-ang, Engeland, 50-er jaren, hoogte 37 cm. Hierbij een groen/rode hijskraan en ...

Lot van 110 tinnen soldaatjes, in 19e eeuwse uniformen, diverse met beweegbare arm, Engeland, waaronder Royal dragoon guards, infanterie en cavale...

Los 650

Toys

Rood metalen trapauto, Ferrari F 500 Racer, een replica van de Giordani Indianapolis uit de jaren 50/60, circa 1980/90, 38 x 120 x 60 cm. (diverse...

Los 651

Toys

Lot van 6 speelgoed raceauto's, waaronder Ferrari, Tongka en Schuco. (Diverse kwaliteiten).

Los 652

Toys

Lot van 12 blikken miniatuur speelgoedauto's, waaronder Distler en raceauto's. (Diverse kwaliteit).

Los 653

Toys

Lot van 23 speelgoedauto's van blik, o.a. een bus, een oliewagen en trucks (diverse kwaliteit).

Los 654

Toys

Lot van een bliken Toboggan achtbaan met 3 wagons, gemerkt Technofix, Duitsland 1960-1969, een blikken treinbaantje, Japan, en een treintje in ori...

Los 655

Toys

Lot van een Triang vooroorlogse Gyro Cycle, Engeland, ca. 1930, blikken fiets met rood frame, Triang Cord ballonwielen, celluloid plastic jongen i...

Los 656

Toys

Lot van 1 Espresso Café Snackbar, uitvoering: Schuco, model Varianto No. 3068, Duitsland, jaren 50 (parkeerbordje mist) en 1 Schuco Micro Racer 10...

Los 657

Toys

Zeldzame grote speelgoedskelter, Marx Race-A-Kart met bestuurder, Japan 1958-62, De bestuurder is van kunststof en beweegbaar en met blikken helm....

Los 658

Toys

Lot van 1 elektronisch op afstand bestuurbare Rolls Royce  speelgoedauto vervaardigd door Rico, Spanje, ca.1970, en 2 raceauto's, 1 motor en 1 tra...

Los 659

Toys

Henri Mathieu (1876-)Zeldzame grote speelgoedskelter, Marx Race-A-Kart, met bestuurder, Japan 1958-62. De bestuurder is van kunststof en beweegbaa...

Los 660

Toys

Lot van 36 metalen speelgoedauto's, o.a. Matchbox, Lesley en Schuco (diverse kwaliteiten). (36x).

Los 661

Toys

Schuco montage-Grand-Prix Mercedes 1936, Duitsland 1980-1989. Onbespeelde set, met alle papierwerk.

Los 662

Toys

Lot van 23 blikken speelgoedauto's, onder andere raceauto's, luxeauto's en driewielers. (Diverse kwaliteit).

Los 663

Toys

Lot van 19 blikken speelgoeddieren, o.a. een zebra, een zwaan en kippen, China. (19x).

Los 664

Toys

Lot van 15 opwindbare blikken speelgoed, o.a. een maanvoertuig, een brandweerauto, vliegtuigen en fietsers, China.

Rechthoekige vintage 4 lichts hanglamp met 12 vierkante kristallen, 60-er jaren.

Los 666

design lamp

Porseleinen design tafellamp op bollenvoet met rode kap, Italie 60/70er jaren, hoogte 110 cm.  

Glazen salontafel gedragen door 2 polychroom beschilderde houten knielende Moren, 50 x 160 x 80 cm.

Tafellamp op plexiglazen voet met opaline kap, Bauhaus-stijl, hoogte 45 cm.

Stel Lensvelt Flag stoelen met grijze bekleding op chroombuis onderstel, ontwerp Gerard van den Berg, model Tulp. (met label onderzijde.

Verchroomde Art Deco hanglamp met 5 opaline bolkapjes, 50 cm.

Grijsleren design bank met losse kussens op verchroomde poten, Rolf Benz model Cara, 85 x 200 x 85 cm.

Stel grijsleren design fauteuils, waaronder een met verborgen beugel voor hoofdsteun functie, Rolf Benz model Cara. (leer beschadigd)

Hollywood-Regency stijl salontafel met geslepen glazen blad op groen metalen onderstel met korenschoven, 41 x 130 x 70 cm.

Tafellamp op verchroomde voet met opaline kap, Gispen-stijl, hoogte 35 cm.

Stel zwart lederen fauteauils met mat chromen frame en draaipoot, model FK85, ontwerper: Preben Fabricius & Jorgen Kastholm, uitvoering onbekend, ...

Verchroomde bijzettafel met glazen blad, ontwerp naar Eileen Gray model Adjustable table E1027, 63 x 51 cm. (chip en barst in glas) Herkomst: coll...

Design lounge chair met ribfluwelen bekleding en met zwartleer bekleed teakhouten armleunigen op verchroomd draaibaar onderstel, ontwerper André V...

Vintage Dutch design vaas, goldkeramiek in de vorm van een set van 3 flessen schoonmaak- en wasmiddelen, ontwerper: Pols Potten, gemerkt aan de on...

Stel vergulde wandlampjes, ontwerp Angelo Gaetano Sciolari, Italie, jaren 60, met stoffen kapjes, gemerkt met sticker, hoogte: 30 cm.

Serie van 3 rookglazen wandlampen op bruinkunststof beugels, model: Chaparrel, ontwerper: Raak Amsterdam, jaren 60, 30 x 30 x 33 cm.

Twee sets van 2 bicolor messing en verchroomde Hollywood Regency-stijl tafellampen, hoogte 42 en 32 cm. (In de stijl van Paul Evans "City Escape".)

Los 682

chrome desklamp

Verchroomde tafel- of bureaulamp met mechanisch contragewicht, met label "GISO B.V.(NL) / CLASSE II", hoogte 70 cm.

9-delig roestvrijstalen thee- en koffieset, waaronder champagne koeler, peper-en-zoutstel en dienblad, model: Cylinda-line, ontwerper: Arne Jacobs...

Los 684

Cona coffee

CONA koffiezetapparaat Size D, compleet met brander en deksel. (Brander met defect.)

Tapijt, Isphahan, 520 x 312 cm.

Lot van een design rood-blauwe stoel, voetenbankje en 2 diverse bijzettafeltjes,  naar van Gerrit Rietveld.

Gelakt houten stoel, zogenaamde 'rood-blauwe stoel', naar Gerrit Rietveld

Serie van 12 rood kunstoffen kuipstoelen op verchroomde poten, gemerkt onderzijde Drop Scab, ontwerp Alberto Arter, Fabrizio Citton, Italie.

Serie van 4 gekleurd beukenhouten design stoelen op verchroomd onderstel, sticker onderzijde Phoenix Denmark, 90-er jaren.

Verchroomde design stoel met geel lederen kussen, ontwerper Gerard van den Berg  voor Montis, model vlinderstoel, 80-er jaren. (met label)

Verchroomde design stoel met geel lederen kussen, ontwerper Gerard van den Berg  voor Montis, model vlinderstoel, 80-er jaren. (met label)

Crème lederen tweezits design bank op aluminium poten, model: Delphi, Artanova, gemerkt met label zijkant rechts, 85 x 225 x 84 cm. 

Dikglazen Hollywood Regency designsalontafel op bronzen poten, Peter Ghyczy, model T24, Hongarije, 70-er jaren, 45 x 140 x 112 cm.

Serie van 4 polypropyleen design stoelen, ontwerp Philippe Starck voor Kartell, model Dr. No.

Berkenhouten design tafel op 4 gebogen poten,  Arco Multiple, 80-er jaren, 74 x 185 x 115 cm.

Loading...Loading...
  • 599 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose