- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Borek Sipek (1)
- Chippendale (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- William Morris (1)
599 Los(e)/Seite
walnut Jugendstil wallclock
Kristalglazen Jugendstil karaf met verzilverd montuur, WMF (Württembergische Metallwarenfabrik), circa. 1910, hoogte 30,5 cm.
4 pewter objects, George Nilsson
Set of 4 opal glass dishes
Deels gesatineerde en opaliserende glazen vaas met figuren in reliëf, René Lalique, 'Danaides', ontwerp 1926, hoogte:18,5 cm. (Conditie: vuil).
Geglazuurd porseleinen teckel, ontwerp: Karl Ens, voor: Volkstedt, genummerd 2578, 13 x 17 cm.
Lot diverse lithografische blikken speelgoed, waaronder met uurwerk motor, in de vorm van vliegtuigen, motoren en auto's.
Wilesco toys (2x)
Lot with 110 tinnen soldiers
Rechthoekige vintage 4 lichts hanglamp met 12 vierkante kristallen, 60-er jaren.
design lamp
Porseleinen design tafellamp op bollenvoet met rode kap, Italie 60/70er jaren, hoogte 110 cm.
Glass coffee table
Glazen salontafel gedragen door 2 polychroom beschilderde houten knielende Moren, 50 x 160 x 80 cm.
Table lamp on plexiglass base
Tafellamp op plexiglazen voet met opaline kap, Bauhaus-stijl, hoogte 45 cm.
Stel Lensvelt Flag stoelen met grijze bekleding op chroombuis onderstel, ontwerp Gerard van den Berg, model Tulp. (met label onderzijde.
Verchroomde Art Deco hanglamp met 5 opaline bolkapjes, 50 cm.
grayleather beanch Rolf Benz
Grijsleren design bank met losse kussens op verchroomde poten, Rolf Benz model Cara, 85 x 200 x 85 cm.
Stel grijsleren design fauteuils, waaronder een met verborgen beugel voor hoofdsteun functie, Rolf Benz model Cara. (leer beschadigd)
Hollywood-Regency stijl salontafel met geslepen glazen blad op groen metalen onderstel met korenschoven, 41 x 130 x 70 cm.
Table lamp on chrome base
Tafellamp op verchroomde voet met opaline kap, Gispen-stijl, hoogte 35 cm.
Set black leather armchairs
chrome table after Eileen Gray
design lounge chair
Ceramique vase, Pols Potten
Stel vergulde wandlampjes, ontwerp Angelo Gaetano Sciolari, Italie, jaren 60, met stoffen kapjes, gemerkt met sticker, hoogte: 30 cm.
Serie van 3 rookglazen wandlampen op bruinkunststof beugels, model: Chaparrel, ontwerper: Raak Amsterdam, jaren 60, 30 x 30 x 33 cm.
Twee sets van 2 bicolor messing en verchroomde Hollywood Regency-stijl tafellampen, hoogte 42 en 32 cm. (In de stijl van Paul Evans "City Escape".)
chrome desklamp
Verchroomde tafel- of bureaulamp met mechanisch contragewicht, met label "GISO B.V.(NL) / CLASSE II", hoogte 70 cm.
Cona coffee
CONA koffiezetapparaat Size D, compleet met brander en deksel. (Brander met defect.)
Design furniture, after Rietveld
Lot van een design rood-blauwe stoel, voetenbankje en 2 diverse bijzettafeltjes, naar van Gerrit Rietveld.
Wooden chair, after Rietveld
Gelakt houten stoel, zogenaamde 'rood-blauwe stoel', naar Gerrit Rietveld
set of 12 Drop Scab chairs
Serie van 12 rood kunstoffen kuipstoelen op verchroomde poten, gemerkt onderzijde Drop Scab, ontwerp Alberto Arter, Fabrizio Citton, Italie.
Serie van 4 gekleurd beukenhouten design stoelen op verchroomd onderstel, sticker onderzijde Phoenix Denmark, 90-er jaren.
Verchroomde design stoel met geel lederen kussen, ontwerper Gerard van den Berg voor Montis, model vlinderstoel, 80-er jaren. (met label)
Leather sofa, Artanova Delphi
Crème lederen tweezits design bank op aluminium poten, model: Delphi, Artanova, gemerkt met label zijkant rechts, 85 x 225 x 84 cm.
Dikglazen Hollywood Regency designsalontafel op bronzen poten, Peter Ghyczy, model T24, Hongarije, 70-er jaren, 45 x 140 x 112 cm.
set of 4 Philippe Starck chairs
Serie van 4 polypropyleen design stoelen, ontwerp Philippe Starck voor Kartell, model Dr. No.
beech wood table
Berkenhouten design tafel op 4 gebogen poten, Arco Multiple, 80-er jaren, 74 x 185 x 115 cm.
599 Los(e)/Seite