Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Schätzpreis

  • Schmuck (201)

201 Los(e)

  • 201 Los(e)

Gouden tientje met afbeelding van Willem III, kijkend naar rechts, 1879, gewicht 6,72 gram.

Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina als meisje met hangend lang haar, kijkend naar links, 1897, gewicht 6,72 gram.

Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar, in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1913, gewicht 6,72 gram.

Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar, in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1912, gewicht 6,72 gram.

Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar, in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1917, gewicht 6,72 gram.

Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar, in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1932, gewicht 6,72 gram.

Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar, in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1933, gewicht 6,72 gram.

Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1932, gewicht 6,72 gram.

Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar, in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1925, gewicht 6,72 gram.

Vergulde aansteker, S.T. Dupont, in originele doos, genummerd BG7361, hoogte 4.8 cm.

Witgouden cocktailring, bezet met diamanten 0.50 ct. (gezet gemeten) en blauwe saffier, gehalte 750/000, bruto gewicht 4.7 gram.

Cartier, Must de Cartier, piloten koffer roodleren vintage aktetas in dustbag, 35 x 44 x 14 cm. (gebruikssporen)

  • 201 Los(e)