201 Los(e)/Seite
Golden 'tientje' coin, Willem III
Gouden tientje met afbeelding van Willem III, kijkend naar rechts, 1879, gewicht 6,72 gram.
Golden 'tientje' coin, Wilhelmina
Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina als meisje met hangend lang haar, kijkend naar links, 1897, gewicht 6,72 gram.
Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar, in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1913, gewicht 6,72 gram.
Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar, in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1912, gewicht 6,72 gram.
Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar, in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1917, gewicht 6,72 gram.
Golden 'tientje' coin, Wilhemina
Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar, in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1932, gewicht 6,72 gram.
Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar, in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1933, gewicht 6,72 gram.
Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1932, gewicht 6,72 gram.
Gouden tientje met afbeelding van Wilhelmina met opgestoken haar, in hermelijnen mantel, kijkend naar rechts, 1925, gewicht 6,72 gram.
Lighter, S.T. Dupont
Vergulde aansteker, S.T. Dupont, in originele doos, genummerd BG7361, hoogte 4.8 cm.
Lot with mother of pearl boxes
Lot met parelmoer doosjes.
Gold-plated silver miaudiere
Rose gold ring with diamonds
White gold cocktailring
Witgouden cocktailring, bezet met diamanten 0.50 ct. (gezet gemeten) en blauwe saffier, gehalte 750/000, bruto gewicht 4.7 gram.
Cartier, vintage briefcase
Cartier, Must de Cartier, piloten koffer roodleren vintage aktetas in dustbag, 35 x 44 x 14 cm. (gebruikssporen)
201 Los(e)/Seite