586 Los(e)/Seite
18th century portrait
Portrait 19th century
Hollandse school 19e eeuw, Portret van een man, ongesigneerd, olieverf op doek, 96 x 78 cm.conditie: kras en bedoekt
portrait of a lady, 19th century.
Portret van een dame met waaier, ongesigneerd, 19e eeuw, olieverf op doek, 105 x 84 cm.
Portret van een man, titel: Aan den .. 'Cornelis Schuijt Koopman Hoorn', ongesigneerd 18e eeuw, pastel op papier, 62 x 46 cm.
Portrait of a girl. 20th century
Portret vanmeisje met kanten kraag, onduidelijk gesigneerd rechtsboven, olieverf op doek, 30 x 21 cm.Conditie: lijst beschadigd.
4 portraits, 19th century.
Duitse School, 19e eeuw, Portret van een jonge met bosje rozen, ongesigneerd, pastel op papier, 35 x 29.5 cm.Conditie: defecten lijst
Lambert Joseph Mathieu (1804-1861)Moeder met kind, gesigneerd en gedateerd 1850 rechtsonder, olieverf op doek, 63 x 53 cm. Conditie: bedoekt
Dutch school, female figure
Hollandse school vroeg 20e eeuw, jonge schilderes in een interieur, gesigneerd rechtsonder?, olieverf op paneel, 25 x 20,5 cm.
Elegante dames in interieur, gesigneerd rechtsonder "L. Wiedemann / Halle a/d 1893", olieverf op doek, 63x93cm. Conditie: verfverlies linksonder
Prague by night
Praag bij nacht, met op de voorgrond elegante dame, onduidelijk gesigneerd en gedateerd rechtsonder, olieverf op doek, 107 x 85 cm.
Beach view
Klaas Poel de Strandgezicht, gesigneerd rechtsonder naar J. Maris, olieverf op doek, 100 x 130 cm.
Rural view
Landelijk aanzicht, ongesigneerd, olieverf op doek, 100 x 130 cm.
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Duinlandschap, gesigneerd rechts onder, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Cornelis Albertus Johannes Schermer (1824-1915)Het laden van de hooiwagen, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 45 x 80 cm.
Bies, Martinus Johannes, De Peel
Martinus Johannes Bies (1894-1975)Zicht op De Peel, gesigneerd links onder "Bies", olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Dankmeijer, Charles. Farm
Aúe, Jack, Corversbos near Hilversum
Jack Aué (1866-1930)Corversbos nabij Hilversum, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 48 x 58 cm.
Knip, Henri. A view of Lake Geneva
Martinus Johannes Bies (1894-1975)Woonwagens in De Peel, gesigneerd links onder "Bies", olieverf op doek, 61 x 81 cm.
Bokkelkamp, Johannes, shipwrecked
Attr. to P.J. Schotel. Ships
Schepen op woeste zee, toegeschreven aan P.J. Schotel, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 59 x 73 cm.
19th century, painting, ships
Schepenop woelige zee, gesigneerd en gedateerd linksonder "Carleboer 1855", olieverf op doek, 53 x 74 cm.Conditie: gat in doek
Buuren, Meeuwis van. Seaview
Meeuwis van Buuren (1902-1992)Zeegezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op doek, 59 x 99 cm.
Lussenburg, Jos, ship
Jos Lussenburg (1889-1975)Botter op zee, gesigneerd en gedateerd '57 rechtsonder, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Neubert, Louis, beach landscape
Louis Neubert (1846-1892)Figuren op het strand, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 27 x 58 cm.
Zeegezichten, gesigneerd 'F.Schutz' linksonder, pendant, olieverf op paneel, 20 x 50 cm.
Louis Johan Hendrik Meijer (1838-1880)Zeegezicht, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 17 x 21 cm.
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Zeilboot op de Zuiderzee, gesigneerd rechtonder, olieverf op doek op paneel, (plankie) 20 x 32 cm.
Figures at Dutch army camp
Figuren bij Hollands legerkamp, laat 17e eeuw, olieverf op paneel, 34 x 41 cm.
Helmert Richard van der Flier (1827-1899)Heide met herder en vee, gesigneerd midden onder, olieverf op doek, 48 x 65 cm. Conditie: bedoekt
Navolger van Richard Brakenburg (1650-1702), gezelschap in een taverne, olieverf op doek, 38 x 53 cm.
"Figures in an army camp
"Figuren in een legerkamp", onbekend, navolger Barend Gael (ca. 1630-1698), 17e/18e eeuw, marouflé, 62 x 48 cm.
Schaep, Hendrik Adolf, Town party
Hendrik Adolf Schaep (1826-1870)Dorpsfeest, gesigneerd en gedateerd rechts onder "Henri . Schaep 1862", olieverf op paneel, 32 x 46 cm.
Morel, Casparus Johannes. Portscape
Hollandse school, eerste helft 20e eeuw, dorp aan het water, ongesigneerd,olieverf op paneel, 29 x 39 cm.
Hollandse school, 19e eeuw, bosgezicht, ongesigneerd, olieverf op paneel, 36 x 28 cm.
Mogelijk Jan Kobell III, Jonge herder met koeien in weide, ongesigneerd, 19e eeuw, olieverf op paneel, 24 x 31 cm.
Langeveld, Frans. Villagescape
Frans Langeveld (1876-1939)Dorpsgezicht aan het water, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 17 x 24,5 cm.
Unkown, view of Katwijk
Gezicht op Katwijk, gemonogrammeerd rechtsonder, olieverf op paneel, 12 x 22 cm.
Daniel Rudolph Ruijs (1853-1913)Eenden bij de waterkant, gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 10 x 16 cm.
Gezicht op Kattenburg te Amsterdam, gesigneerd 'H Mastenbroek' rechtsonder, olieverf op paneel, 7,5 x 13 cm.
Henriette Herminie Gudin (1825-1892)Schepen bij maanlicht, gesigneerd linksonder, olieverf op paneel, 9 x 14 cm.
Welsink, Hermanus. Coastview
Hermanus Welsink (1809-1888)Kustgezicht, gesigneerd rechts onder, olieverf op paneel, 15 x 21 cm.
Weissenbruch, Jan Hendrik. Barbizon
E. Klaassen, Landscape with figures
Landschap met figuren, gesigneerd linksonder E. Klaassen (Twentse schilder ca. 1930), olieverf op multiplex, 12 x 17 cm.
Beek, Anthony , women in forrest
Antony Beek (1882-1954)Vrouw in bos, gesigneerd linksonder, olieverf op board, 26 x16 cm.
possibly Ype Wenning, Cow,
Koe, gesigneerd met initialen rechtsonder 'Y.W' (mogelijk Ype Wenning), tekening op papier, 15 x 24 cm.
586 Los(e)/Seite