Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 501 t/m 699)

  • (Lose: 700 t/m 874)

  • (Lose: 3001 t/m 3234)

  • (Lose: 3301 t/m 3476)

  • (Lose: 1 t/m 254)

  • (Lose: 1001 t/m 1231)

  • (Lose: 2501 t/m 2668)

  • (Lose: 2001 t/m 2220)

  • (Lose: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Weesperstraat 110, Diemen (Amsterdam), 1112 AP, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

2005 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 2005 Los(e)

Los 121

Oak cabinet

Los 122

Rug, Meshed

Tapijt, Meshed, 380 x 290 cm.

Eiken kloostertafel op 2 harppoten verbonden door regel, 77 x 185 x 80 cm.

Serie van 6 mahonie Hepplewhite-stijl stoelen met schildvormige rugleuning van korenschoven en vruchtenhouten inlegwerk en bruinleren zitting.

Eiken documentenkist met rijkgestoken frontpaneel van bloemen, Duitsland, 43 x 50 x 33 cm.

Eiken Dagobert armstoel met gestoken maskeron in leuning.

Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen rozetbanden, 18e eeuw, 60 x 110 x 47 cm.

Notenhouten Dagobert stoel versierd met bladermotieven en saters, 19e eeuw, hoogte 85 cm.Conditie: Beschadiging jacobsschelp boven.

Los 129

Oak chair

Eiken stoel met houten rugleuning op blokpoten verbonden door regels, 18e eeuw.

Eiken dekenkist met zadeldeksel, gestoken front panelen, Holland, 18e eeuw, 76 x 120 x 57 cm.

Eiken Renaissance-stijl kloostertafel op harpvormige poten verbonden door regel, 73 x 148 x 72 cm.

Reves du Desert vloerkleed, Vista Palace lin & Soie relief, 20e eeuw, 274 x 366 cm., gemerkt met etiket.Herkomst: documentatie aanwezig.

Mahonie pottenkastje met jalouziedeur en plintlade, 19e eeuw, 69 x 49 x 38 cm.

Mahonie Biedermeier tafel op bolpoot uitlopend in 3-sprant, circa 1830/40, 73 x 107 cm.

Mahonie linnenkast met 2 wortelnoten gefineerde paneeldeuren en plintlade, 19e eeuw, 215 x 160 x 55 cm.

Mahonie Biedermeier ronde tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, 76 x 107 cm.

Los 139

Oak plate rack

Eiken bordenrek met houtsnijwerk van leeuwenkop, vruchten en saterkoppen, 19e eeuw, 64 x 91 x 15 cm.

Mahonie Louis XVI hangoortafel met besteklade op cannelure poten, 19e eeuw, 75 x 112 x 82 cm.

Mahonie Louis XVI-stijl speeltafel met 2 laden op taps toelopende poten, 19e eeuw, 78 x 82 x 42 cm.

Mahonie hangoortafel op blokpoten, 72 x 140 x 124 cm. Conditie: Krassen op blad, bladen gemaakt van tussenbladen.

Polychroom beschilderd hoekkastje met afbeelding van Abraham en Sarah voor tent, Ameland, 18e eeuw.

Eiken met ijzer omtrokken geldkist of Armada met ijzeren slotplaat en sleutel, vermoedelijk Neurenberger, Duitsland, 17e eeuw, 48 x 70 x 50 cm.

Eiken dubbelzijdig pupitre champagne rek voor 120 flessen, 150 x 72 cm.

Mahonie Biedermeier uitschuiftafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, 75 x 115 cm., hierbij 2 tussenbladen 46 x 115 cm.

Stel mahonie Biedermeier armstoelen met gebogen armleuningen en gestreept groen velourse zitting, 19e eeuw.

Los 153

oak desk

Eiken partnerdesk met zwartleer ingelegd blad, 3 doorschuif laden en 4 paneeldeuren, eind 19e eeuw, 80 x 165 x 96 cm.

Noten pianokruk met geborduurd draaibare zitting.

Los 156

Mirror

Kapitale gefaceteerde spiegel in wit lak Louis XVI-stijl houten gestoken lijst bekroond met kuif waarin schelp, hoogte 235 cm.

Soester spiegel in notenhouten lijst, eind 19e eeuw, 67 x 93 cm. Conditie: lijst verweerd.

Los 158

Mirror

Spiegel in vergulde lijst met 5 rozetten en parelrand, Frankrijk vroeg 19e eeuw, 92 x 52 cm.

Spiegel in palissanderhouten lijst met vruchtenhouten ingelegde bies, 19e eeuw, 84 x 68 cm.

Geslepen spiegel in goudlak Louis XV-stijl lijst bekroond met rocaille motieven, 20e eeuw, 165 x 100 cm.

Geslepen schoorsteen spiegel met beschilderde kuif met muziekinstrumenten in goudlak bewerkte lijst, 157 x 91 cm.

Deels gebogen schouwspiegel in mahonie Biedermeier lijst, 19e eeuw, 78 x 75 cm.

Spiegel in deels vergulde Louis XV-stijl lijst bekroond met C-voluten, bloemen en ranken, eind 19e eeuw, 113 x 80 cm.

Spiegel in rijkgestoken houten lijst met acanthusbladeren, 19e eeuw, 78 x 68 cm. (Spiegel van latere datum).

Rechthoekige mahoniehouten spiegel met messing beslag voorzien van porseleinen een-lichts kandelaren, 19e eeuw, 73 x 113 cm.

Teakhouten bibliotheek trapje/stoel.

Mahonie Regency-stijl coulissentafel op gedraaide poot uitlopend in 4-sprant, 77 x 98 x 100 cm. Conditie: Tussenbladen ontbreken.

Set van 5 eiken krakelingstoelen met roze velours, begin 20e eeuw.

Smeedijzeren haardrooster met 3 delen haardstel, waaronder schep en tang, 45 x 57 x 29 cm., hierbij een smeedijzeren haardscherm, 50 x 65 cm.

Mahonie Biedermeier penantkastje met 2 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 95 x 105 x 45 cm.

Mahonie Biedermeier penantkast met plintlade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 97 x 112 x 51 cm.

Mahonie cilinderbureau, interieur met 4 laadjes en plintlade op sabelpoten, 110 x 93 x 56 cm.

Los 173

Rug, Keshan

Tapijt, Keshan, 382 x 247 cm.

Mahoniehouten Willem III bank met groen velourse bekleding, 19e eeuw, circa 1880, 117 x 170 x 70 cm.Conditie: Bekleding vuil.

Mahoniehouten secretaire metingelegd paneel met bloemenmand en bieswerk, met boven klep en onder 2 deuren, 19e eeuw, 147 x 94 x 44 cm.

Tapijt, Malayer, 192 x 127 cm., Iran, 2de helft 19e eeuw. (Etiket van Meeuwen)

Stel palissander Hongmu bijzettafels met gestoken regel en etage, China, 19e eeuw, 81 x41 x 30 cm.

Roodgeschilderd iepenhouten schrijftafel met 3 laden op gedraaide poten, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 78 x 116 x 61 cm.

  • 2005 Los(e)