- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Watch Brands (5)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Breitling (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Andreas Mikkelsen (1)
- Asprey of London (1)
- Baume & Mercier (1)
- Baume and Mercier (1)
- Borek Sipek (1)
- Caliber (1)
- Cartier (1)
- Certina (1)
- Chippendale (1)
- Chopard (1)
- Christian Dior (1)
- David Andersen (1)
- Doxa (1)
- Edox (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Georg Jensen (1)
- Helvetia (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Isfahan (1)
- Longines (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- Piaget (1)
- Tissot (1)
- Valjoux (1)
- Waltham (1)
- William Morris (1)
- Nur Lose mit Abbildungen
2005 Los(e)/Seite
Oak cabinet
Oak monastery table
Eiken kloostertafel op 2 harppoten verbonden door regel, 77 x 185 x 80 cm.
Serie van 6 mahonie Hepplewhite-stijl stoelen met schildvormige rugleuning van korenschoven en vruchtenhouten inlegwerk en bruinleren zitting.
Oak document box
Eiken documentenkist met rijkgestoken frontpaneel van bloemen, Duitsland, 43 x 50 x 33 cm.
Oak Dagobert armchair
Eiken Dagobert armstoel met gestoken maskeron in leuning.
Oak blanket chest
Eiken dekenkist met 3 gestoken frontpanelen rozetbanden, 18e eeuw, 60 x 110 x 47 cm.
Walnut Dagobert chair
Notenhouten Dagobert stoel versierd met bladermotieven en saters, 19e eeuw, hoogte 85 cm.Conditie: Beschadiging jacobsschelp boven.
Oak chair
Eiken stoel met houten rugleuning op blokpoten verbonden door regels, 18e eeuw.
Oak table with marble top
Oak chest, 18th century
Eiken dekenkist met zadeldeksel, gestoken front panelen, Holland, 18e eeuw, 76 x 120 x 57 cm.
Oak George wedding cupboard
Oak monastery table
Eiken Renaissance-stijl kloostertafel op harpvormige poten verbonden door regel, 73 x 148 x 72 cm.
Reves du Desert , carpet
Reves du Desert vloerkleed, Vista Palace lin & Soie relief, 20e eeuw, 274 x 366 cm., gemerkt met etiket.Herkomst: documentatie aanwezig.
Mahogany cupboard
Mahonie pottenkastje met jalouziedeur en plintlade, 19e eeuw, 69 x 49 x 38 cm.
Mahonie Biedermeier tafel op bolpoot uitlopend in 3-sprant, circa 1830/40, 73 x 107 cm.
Mahogany wardrobe, 19th century
Mahonie linnenkast met 2 wortelnoten gefineerde paneeldeuren en plintlade, 19e eeuw, 215 x 160 x 55 cm.
Mahogany Biedermeier round table
Mahonie Biedermeier ronde tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, 76 x 107 cm.
Oak plate rack
Eiken bordenrek met houtsnijwerk van leeuwenkop, vruchten en saterkoppen, 19e eeuw, 64 x 91 x 15 cm.
Oak blanket chest
Mahogany sidetable
Mahonie Louis XVI hangoortafel met besteklade op cannelure poten, 19e eeuw, 75 x 112 x 82 cm.
Mahonie Louis XVI-stijl speeltafel met 2 laden op taps toelopende poten, 19e eeuw, 78 x 82 x 42 cm.
Mahogany drop-leaf table
Mahonie hangoortafel op blokpoten, 72 x 140 x 124 cm. Conditie: Krassen op blad, bladen gemaakt van tussenbladen.
Polychroom beschilderd hoekkastje met afbeelding van Abraham en Sarah voor tent, Ameland, 18e eeuw.
Eiken met ijzer omtrokken geldkist of Armada met ijzeren slotplaat en sleutel, vermoedelijk Neurenberger, Duitsland, 17e eeuw, 48 x 70 x 50 cm.
Oak double-sided champagne rack
Eiken dubbelzijdig pupitre champagne rek voor 120 flessen, 150 x 72 cm.
Mahonie Biedermeier uitschuiftafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, 75 x 115 cm., hierbij 2 tussenbladen 46 x 115 cm.
a set of 2 mahogany chairs
Stel mahonie Biedermeier armstoelen met gebogen armleuningen en gestreept groen velourse zitting, 19e eeuw.
oak desk
Eiken partnerdesk met zwartleer ingelegd blad, 3 doorschuif laden en 4 paneeldeuren, eind 19e eeuw, 80 x 165 x 96 cm.
Mahogany Victorian toilettable
Soester mirror in walnut frame
Soester spiegel in notenhouten lijst, eind 19e eeuw, 67 x 93 cm. Conditie: lijst verweerd.
Mirror in rosewood frame
Spiegel in palissanderhouten lijst met vruchtenhouten ingelegde bies, 19e eeuw, 84 x 68 cm.
Geslepen spiegel in goudlak Louis XV-stijl lijst bekroond met rocaille motieven, 20e eeuw, 165 x 100 cm.
Cut chimney mirror
Geslepen schoorsteen spiegel met beschilderde kuif met muziekinstrumenten in goudlak bewerkte lijst, 157 x 91 cm.
Deels gebogen schouwspiegel in mahonie Biedermeier lijst, 19e eeuw, 78 x 75 cm.
wooden mirror, 19th century
Spiegel in deels vergulde Louis XV-stijl lijst bekroond met C-voluten, bloemen en ranken, eind 19e eeuw, 113 x 80 cm.
Spiegel in rijkgestoken houten lijst met acanthusbladeren, 19e eeuw, 78 x 68 cm. (Spiegel van latere datum).
Mahogany mirror, 19th century
Rechthoekige mahoniehouten spiegel met messing beslag voorzien van porseleinen een-lichts kandelaren, 19e eeuw, 73 x 113 cm.
Mahonie Regency-stijl coulissentafel op gedraaide poot uitlopend in 4-sprant, 77 x 98 x 100 cm. Conditie: Tussenbladen ontbreken.
Set of 5 oak pretzel chairs
Set van 5 eiken krakelingstoelen met roze velours, begin 20e eeuw.
Wrought iron fireplace grate
Smeedijzeren haardrooster met 3 delen haardstel, waaronder schep en tang, 45 x 57 x 29 cm., hierbij een smeedijzeren haardscherm, 50 x 65 cm.
Mahogany commode
Mahonie Biedermeier penantkastje met 2 laden en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 95 x 105 x 45 cm.
Mahogany cupboard
Mahonie Biedermeier penantkast met plintlade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, 97 x 112 x 51 cm.
Mahogany cylinder desk
Mahonie cilinderbureau, interieur met 4 laadjes en plintlade op sabelpoten, 110 x 93 x 56 cm.
Mahogany Willem III sofa
Mahoniehouten Willem III bank met groen velourse bekleding, 19e eeuw, circa 1880, 117 x 170 x 70 cm.Conditie: Bekleding vuil.
Mahogany secretary
Mahoniehouten secretaire metingelegd paneel met bloemenmand en bieswerk, met boven klep en onder 2 deuren, 19e eeuw, 147 x 94 x 44 cm.
carpet, Malayer 192 x 127 cm.
Tapijt, Malayer, 192 x 127 cm., Iran, 2de helft 19e eeuw. (Etiket van Meeuwen)
Carpet, Kaschmar 340 x 245 cm.
Red-painted elm wood bride's box
Set rosewood Hongmu side tables
Stel palissander Hongmu bijzettafels met gestoken regel en etage, China, 19e eeuw, 81 x41 x 30 cm.
Chinese roomdivider
Roodgeschilderd iepenhouten schrijftafel met 3 laden op gedraaide poten, China, Qing-Dynastie (1644-1912), vroeg 20e eeuw, 78 x 116 x 61 cm.
2005 Los(e)/Seite