176 Los(e)/Seite
Stel bronzen siervazen met reliefdecor van bloemen, Japan Meiji/ Tiasho -periode (1868-1926), hoogte 26 cm.
Corro and vase, Meiji Period Japan
Bronze buffalo or cattle bell
Bronzen buffel- of veebel met reliëfdecor van scrollontwerp, Mandalay, Birma, eind 19e eeuw, op standaard, hoogte 18 cm.
Gold on black wooden chest
Bronze vase
Bronzen vaas met reliëfdecor van vogels boven zee, Japan, Meiji-periode (1868-1912), hoogte 40 cm.
set of Japanse dolls
Stel laque poppen, man en vrouw, in glazen kast, Japan, jaren 70, 56 x 33 x 30 cm.
Japanse laque pop, Geisha in glazen kast, Japan 70-er jaren, 55 x 34 x 29 cm.
Qing-Dynastie, photograph
set of 4 Kamasan-style prints
Serie van Kamasan-stijl bedrukking op textiel met afbeelding van diverse goden, o.a. Rama en Sinta, Bali Indonesie, eind 19e eeuw, 28 x 89 cm.
Bronze cannon
Bronzen kanon, 'Lantaka', Indonesië of Maleisie, lengte 55 cm.
Silver-plated torso of Shiva
Verzilverde torso van Shiva op Italiaans Carrara marmeren basement, 61 x 35 cm.
Wooden carved sculptures, Indonesia
Bronze shield, Minangkabau-Aceh
Bronzen schild, Minangkabau-Atjeh, Sumatra, Indonesië, diameter 42 cm.
Carved Kings Mask, Nigeria, Igala
Houten gestoken koningsmasker, Nigeria, Igala stam, lengte 38 cm.Herkomst: Becker antiques V.0.F. Amsterdam, 2011.
Collection of Japanse prints
Woodcut, cartoon of Emperor, Meiji
Cloth, China circa 1900
Bronze objects, 19th century
Set temple lions, China
Stel houtgestoken rood- en goudlak tempelleeuwen, China, 20e eeuw, hoogte 42 cm.
Woven bag, Kamasan, 1900
Teakwood chest
Teakhouten documentenkist met ijzeren grepen en sleutel, Indonesië, 25 x 53 x 33 cm.
japanse scroll
Scroll met afbeeldign van Haan, kip en kuikens, gesigneerd rechts boven, toegeschreven aan Nagasawa Rosetsu (1754-1799), 130 x 37 cm.
Scroll met gezicht op Mount Fuiji, gesigneerd rechts, Japan, Meiji-periode (1868-1913).
Scroll, Japan, Tiger
Scoll met afbeelding van Kakekiju Tijger, gesigneerd rechts onder,Japan, Meiji Periode (1868-1913), 112 x 50 cm.Conditie: Schade aan papier.
Scroll Japan Daimyo Warlords
Scroll met afbeelding van Daimyo k-rijgsheren, gesigneerd rechts onder, Japan Meiji-periode (1868-1913), 118 x 15 cm.Conditie: Papier met schade.
Collection of 3 scrolls, Japan
Lot van 3 scrollen, met voorstellingen van vogel, figuren in landschap en tekst, Japan, Meiji-periode (1868-1913).
Scroll with portrait of Daruma
Scroll met portret van Daruma, ook wel Bodhidharma genoemd, de grondlegger van het Zen Boeddhisme, met zwart lakwerk roleinden, Japan, 1900-1920.
Lot van 4 diverse Perzische miniaturen, twee heiligen en twee met figuren in cirkelmotief, vermoedelijk 19e eeuw, afmetingen circa 26.5 x 16 cm.
set of 4 Japan prints.
Serie van 4 prenten met afbeeldingen van Mount Fuij en bloesemtak, gestempel Taikan Yokoyama (1868-1958), Japan, 26 x 24 cm.
Bronze Buddha with incense pot
Bronzen Boeddha met wierookpot onder deksel, zittend op lotustroon, Tibet 20e eeuw, hoogte 100 cm.
Lot van 4 bedel/specerijendozen met diverse vakken, India.
Stel Japanse houtsnedes van man en vrouw, gevat in lijst, Meiji periode (1868-1912), 48 x 63 cm. Conditie: beide schade aan bovenzijde.
Traditional children's clothing
Mannequin met traditionele kinderkleding met zevendelige kralenketting, en een vilten hoofddeksel, op standaard, China, 20e eeuw, hoogte 110 cm.
wooden sculpture of naked lady
Houten tempera sculptuur van naakte dame op houten basement, Indonesië, hoogte 72 cm. Conditie: Diverse beschadigingen.
Bronze Shayamuni Buddha
Bronzen Shayamuni Boeddha zittend in Bhumisparsha mudra, vermoedelijk Thailand, 19e eeuw, hoogte 63 cm.
Wooden carved sculpture
Houten gesneden sculptuur van staande voorouderfiguur, vermoedelijk Zuidoost-Molukken, hoogte 88 cm.
Black lacquer ('yun-de') 4 parts
Zwartlak ('yun-de') 4 delen stapelbare offermand, Birma, hoogte 38, diameter 38 cm.
Lot van een roodlak houten voedselcontainer met hengsel, hoogte 31 cm., en een watercontainer met tuit en hengsel, China, hoogte 36 cm.
Wooden sculpture
Houten gestoken sculptuur van demon met vissenstaart en gezicht, Indonesië, lengte 80 cm.
Lot of a woven rattan wedding basket
Gevlochten traditionele rieten huwelijksmand met 3 lagen in houten frame met koperen ornamenten en greep, China, hoogte 50, diameter 32 cm.
Pair of bronze vases, Meiji - period
Achterglasschildering met decor van 2 Chinese kinderen in landschap, China, 20e eeuw, 56 x 42 cm.
Japan woodcut
Triptiek van 3 houtsnedes met 2 mansfiguren en werkplaats, gesigneerd, Japan Meiji-periode (1868-1912), 50 x 88 cm. Conditie: waterschade.
Lot van 2 Tombaks, speren met ijzeren punt aan houten steel, Indonesie, lengte ca. 190 cm.
Wooden ancestor statue
Houten voorouderbeeld figuur als langwerpig manspersoon, vermoedelijk Dajak Borneo op sokkel, hoogte 198 cm.
176 Los(e)/Seite