- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Borek Sipek (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Herman Miller (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- William Morris (1)
374 Los(e)/Seite
Lot of a porcelain cow and pig,
Brown S.G. Ltd. London speaker
Luidspreker, Brown S.G. Ltd. London, circa 1925, hoogte 54 cm., hierbij transformator.
2 mahogany cameras with plates
Een lot van 2 mahoniehouten fototoestellen met platen, circa 1900.
Mechanical artificial hand
Mechanische kunsthand, prothese, waarschijnlijk Becker Lockgrip, 20e eeuw, hoogte 22 cm.
bronze sculpture of a Lama
Bronzen sculptuur van een Lama, gesigneerd onderzijde A. van der Berg en sticker Stedelijk Museum de Lakenhal Leiden, hoogte 39 cm.
12-persoons verzilverd bestek in cassette, met 9 klein en groot dienbestek, model: 692, ontwerper: Georg Nilsson, voor: Gero. (Messen aanwezig.)
Distel vase, Holland
Distelvaas met polychroom decor van schaatsende dames in klederdracht, onderzijde gemerkt, hoogte 33 cm.
walnut Jugendstil wallclock
Kristalglazen Jugendstil karaf met verzilverd montuur, WMF (Württembergische Metallwarenfabrik), circa. 1910, hoogte 30,5 cm.
4 pewter objects, George Nilsson
Set of 4 opal glass dishes
Deels gesatineerde en opaliserende glazen vaas met figuren in reliëf, René Lalique, 'Danaides', ontwerp 1926, hoogte:18,5 cm. (Conditie: vuil).
Geglazuurd porseleinen teckel, ontwerp: Karl Ens, voor: Volkstedt, genummerd 2578, 13 x 17 cm.
Lot diverse lithografische blikken speelgoed, waaronder met uurwerk motor, in de vorm van vliegtuigen, motoren en auto's.
Wilesco toys (2x)
Lot with 110 tinnen soldiers
Rechthoekige vintage 4 lichts hanglamp met 12 vierkante kristallen, 60-er jaren.
design lamp
Porseleinen design tafellamp op bollenvoet met rode kap, Italie 60/70er jaren, hoogte 110 cm.
Glass coffee table
Glazen salontafel gedragen door 2 polychroom beschilderde houten knielende Moren, 50 x 160 x 80 cm.
Table lamp on plexiglass base
Tafellamp op plexiglazen voet met opaline kap, Bauhaus-stijl, hoogte 45 cm.
Stel Lensvelt Flag stoelen met grijze bekleding op chroombuis onderstel, ontwerp Gerard van den Berg, model Tulp. (met label onderzijde.
Verchroomde Art Deco hanglamp met 5 opaline bolkapjes, 50 cm.
grayleather beanch Rolf Benz
Grijsleren design bank met losse kussens op verchroomde poten, Rolf Benz model Cara, 85 x 200 x 85 cm.
Stel grijsleren design fauteuils, waaronder een met verborgen beugel voor hoofdsteun functie, Rolf Benz model Cara. (leer beschadigd)
Hollywood-Regency stijl salontafel met geslepen glazen blad op groen metalen onderstel met korenschoven, 41 x 130 x 70 cm.
Table lamp on chrome base
Tafellamp op verchroomde voet met opaline kap, Gispen-stijl, hoogte 35 cm.
Set black leather armchairs
chrome table after Eileen Gray
design lounge chair
Ceramique vase, Pols Potten
Stel vergulde wandlampjes, ontwerp Angelo Gaetano Sciolari, Italie, jaren 60, met stoffen kapjes, gemerkt met sticker, hoogte: 30 cm.
Serie van 3 rookglazen wandlampen op bruinkunststof beugels, model: Chaparrel, ontwerper: Raak Amsterdam, jaren 60, 30 x 30 x 33 cm.
374 Los(e)/Seite