355 Los(e)/Seite
Moor, Christian de, figures
Moor, Christian de, abstract
Moor, Christian de, Cats and birds
Moor, Christian de, life and deaht
Christian de Moor, gouache
Moor, Christian de. Reclining nude
Moor, Christian de. Selfportrait
C. de Moor, gouache
Moor, Christian de. 2 people
Moor, Christian de, 5 watercolours
Moor, Christian de, prints
Moor, Christian de, 8 drawings
Moor, Christian de, landscapes
Moor, Christian de, female figure
Colline Pisane, Christiaan de Moor
Spierenburg, Leen. Nude
Leen Spierenburg (1922-1971)Liggend naakt, gesigneerd en gedateerd '64 rechtsboven, olieverf op doek, 60 x 120 cm.
Stillife with fruit, unkown
Stilleven met fruit, ongesigneerd, marouflé, 55 x 64 cm.
Vaarzon Morel, canvas
Willem Ferdinand Abraham Isaac Vaarzon Morel (1868-1955)Paardenrace, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 89 x 99 cm.
Vaarzon Morel, watercolor
Willem Ferdinand Abraham Isaac Vaarzon Morel (1868-1955)Vrouw met paard en wagen, linksonder gesigneerd, aquarel op papier, 31 x 34 cm.
Willem Ferdinand Abraham Isaac Vaarzon Morel (1868-1955)Man met paard, gesigneerd rechtsonder, aquarel op papier, 31 x 21 cm.
Guerasdimov, Akexandre. Figure
Akexandre Guerasdimov (1955-)'Circus (theater)' figuur, gesigneerd middenonder en gedateerd 1989 verso, olieverf op doek, 100 x 70 cm.
Maniet Suzanne, canvas
Suzanne Maniet (1911-)Carrousel, linksonder gesigneerd en gedateerd 1968, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Toon Kelder, Seating nude,
Frans Bianchi. Hotel Spaander
Joop Stierhout (1911-1997)Weesperzijde teAmsterdam, rechtsonder gesigneerd en versoop etiket, olieverf op doek, 49 x 60 cm.
Ysbrant Dirk van Wijngaarden (1937-)Boot op het Water, rechtsonder gesigneerd en gedateerd "Ysbrant 60", olieverf op doek, 81 x 95 cm.
Ysbrant Dirk van Wijngaarden (1937-)Geabstraheerde figuur, olieverf op doek, 81,5 x 61 cm. Conditie: restauratie & craquelé
Marinus Schipper (1897-1987)Stilleven met droogbloemen en bakstenen, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 90 x 90 cm.
Holtrop, Riemko. Self-portrait
Riemko Holtrop (1914-1996)Zelfportret, rechtsboven gesigneerd en gedateerd 1943, olieverf op doek, 79 x 59 cm.
Hamers, Flip. Study of a man
Flip Hamers (1909-1995)Studie naakte man, gesigneerd rechts onder, houtskool op karton, 71 x 51 cm.
Hamers, Flip. Naked woman
Flip Hamers (1909-1995)Naakte dame, gesigneerd rechts onder, aquarel op papier, 64 x 49 cm.
Signed 'K.S' Fox with prey
Vos met prooi, gesigneerd en gedateerd gesigneerd "K.S, 98", olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Permeke, Constant. Village view
Paul Permeke (1918-1990)Dorp in de avondzon, gesigeerd rechtsonder, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Hubert de Vroes, ship, canvas
Hubert Vries De (1899-1979)Zeilboot en stoomboot in haven, linksonder gesigneerd, olieverf op doek, 34 x 48 cm.
Bevort, John (Jan) Amsterdam
John (Jan) Bevort (1917-1996)Stadsgezicht te Amsterdam, gesigneerd linksonder, olieverf op doek, 40 x 100 cm.
Heijenbrock, Herman, figures
Herman Heijenbrock (1871-1948)Groenten laden en lossen langs kanaal, rechtsonder gesigneerd, pastel op papier, 42 x 61 cm.
Herman Heijenbrock (1871-1948)Jongetje wast zich in de glasfabriek, gesigneerd rechtsonder, pastel op papier, 37 x 28 cm.
Korthals, Jan. drawing
Jan Korthals (1916-1972)Buitenhaven, rechtsonder gesigneerd, gemengde techniek op papier, 22 x 25 cm.
Zweep, Douwe van der, Floral stills
Douwe van der Zweep (1890-1975)Bloemstillen, rechtsonder gesigneerd, aquarel op papier, 34 x 25 cm. Herkomst: Zeeuws veilinghuis, 03/06/2015.
Edward, King, National Gallery
King Edward (1900-2000)National Gallery te Londen, linksonder gesigneerd, ets/aquatint op papier, 29 x 39 cm.
Brakel, Eef van. View the Ank
Eef van Brakel (1930-2014)Gezicht op de Ank, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Brakel, Eef van. View of Driel
Eef van Brakel (1930-2014)Gezicht op Driel, linksonder gesigneerd, olieverf op doek, 35 x 60 cm.
Brakel, Eef van. View of Ameland
Eef van Brakel (1930-2014)Gezicht op Ameland, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Brakel, Eef van. Village view
Eef van Brakel (1930-2014)Dorpsgezicht, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Brakel, Eef van. Vienne, France.
Eef van Brakel (1930-2014)Gezicht op op Vienne, Frankrijk. linksonder gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Brakel, Eef van. Seascape
Eef van Brakel (1930-2014)Zeegezicht, linksonder gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 80 cm.
Eef van Brakel (1930-2014)Gezicht op de Ardennen, rechtsonder gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Jan Sluijters jr. (1914-2005)'Ardeche', Frans landschap, gesigneerd en gedateerd linksonder "1980", aquarel op papier, 30 x 44 cm.
J. Graadt van Roggen, woodcut
G. Neven, watercolour
Gerrit Neven (1939-)De Zaan, rechtsonder gesigneerd met initialen, aquarel op papier, 20 x 32 cm.
Horton, Mark Kevin. Railroad yard
Mark Kevin Horton (1960-)Spoorweg emplacement, gesigneerd en gedateerd '87 linksonder, olieverf op doek, 66 x 116 cm.
Schafer, Rosa. 'The creation'
Eekman, Nicolaas Matthijs. Figures
Nicolaas Matthijs Eekman (1889-1973)Vrouwfiguren met boodschappenmand, gesigneerd en gedateerd '31, pastel op papier, 44 x 36 cm.
355 Los(e)/Seite